2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Baya baya benziyoruz

Zaten akrep burçları iki türlüdür derler. Biri kendine zarar verenler diğeri çevresine. Denk geldiğiniz kişi önemli ben kendimi birinci tür olarak tanımlıyorum

İyi akşamlar arkadaşlar. Devlet hastanesinden rabdevu aldım. Mart ayında kontrol için gideceğim. Onun dışında eğitim ve araştırma hastanesini de denemek istiyorum. Siz devlette doğum hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce deneyimleyen oldu mu? Epiduralsiz, kesisiz normal doğum istiyorum. (tabi bir sıkıntı meydana gelmezse. Ama gereksiz yere sezaryene sürüklenmek ya da kesi atılmasını da istemiyorum) bunun için en uygunu devlet mi olur yoksa özel mi?

Ben senin yerinde olsam bu hafta hemen yeni bir doktora başlarım. Çünkü iki doktorundan da memnun kalmadın başka iyi sakin güzel yorum almış bir doktora iyice kontrol olurdum.

Kendime.guzel bir doktor bulucam ya cinsiyetini demesede olur ikiside sadece bakıyor kalk diyor çık diyor bende isterim ki doktorum bebek hakiinda bilgi versin durumu sağlıği için biz fetal DNA yapmadık mesala daha çok merka ediyorum acaba sağlığı yerindeki diye şansima iki doktor öyle denk geldi kendime güzel bir doktor bulmam lazım çünkü riskli gebeyim ben ama önemseyen yok ama bulucam bir tane güzel iyi bir doktor
Hareketini çok derin hissediyormusun anliyormusun nerde ne yaptığını tekme faln daha başlamamiştir benim de bazen sanki pıt pıt bir şey atıyor gerisi yok sağ salim kucaklarımiza alalım

Ben senin yerinde olsam bu hafta hemen yeni bir doktora başlarım. Çünkü iki doktorundan da memnun kalmadın başka iyi sakin güzel yorum almış bir doktora iyice kontrol olurdum.
Bende öyle yapicam güzel bir doktor bakıyorum etrafta yakında kimse yok memnunun kaldıkları doktor bende bakicam.artik.şans.nasil nasip olursa

Benimde aslan yakın arkadaşlarım var hatta lisedeki can dostum aslan burcu ama ebeveyn ilişkisi biraz daha zorlu yada benimkiler iki aslan arasında kalınca ben neye uğradığımı şaşırdım sonra yolumu buldum tabide

Doktor kesinle çok çok önemli gerekirse tüm doktorları gez canım çünkü zaten stresli gidiyoruz hep kontrollere içimizi rahatlatmalari iyi oluyor detay vermeleri falan insan rahatlıyor bu şekilde. İmkanın varsa tüm ozelleri gez derim ve kafa yapinin tuttuğu bir doktor umarım bulursun

Eşim ve ben koçuz bir de aslan ekleniyor gruba. Artık evde kim kimi yer göreceğiz. Muhtemelen sevgi dolu ama bol rekabetli bir aile ortamı olacak.

Yaa bak ben o boyutu hiç bilmiyorum. Tebrik ediyorum seni Bu çocuğum aslan olursa bakalım neler olacak

Canım devlette mecburi sezaryen oldum(suyum az olduğu için 37de doğurdum) Ama devlet son ana kadar bir sorun,problem olmazsa normal doğum yaptırıyorlar Sezaryene mecburi durumda başvuruyorlar. Çünkü o zaman ben bebeğim tüp bebek sezaryen mi olacağım dedim doktor hayır normal doğum bi aksilik olursa sezaryen oluyor dedi

Kızlar bugün doktor kontrolüm vardı.Cinsiyeti sormayı unuttuk o da söylemedi.14+0 bugün.Anlayan varsa tahminde bulunabilir mi
Eki Görüntüle 3391305
Kızlar anlayan kimse yok mu nub falan tahminde bulunanlar oluyorduçok merak ediyorum.Artik belli olur diye düşünüyordum ama heyecandan sormayı unutmuşum

Arkadaşlar Dr sağolsun cevap yazamadı hala ve ben bugün antibiyotik kullanmadım 5 gün kullandım. Anlayan var mı enfeksiyon geçmiş mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…