2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar bebişimin bugün cinsiyetini öğrendim erkekmiş. Allah sağlıkla kucağıma da almayı nasip etsin inşallah. Normal doğum mu yoksa sezaryen doğum mu düşünüyorsunuz?
Hayırlı olsun canım panik atağım var normal doğumu çok istiyorum ama yapabilir miyim emin değilim sezaryen de büyük bi ameliyat sonrasında ağrı vs oluyormuş hiç bilmiyorum benimde sürekli düşündüğüm bi konu

Ben düşünmek dahi istemiyorum panik atak bende de var ne olacak nasıl olacak bilmiyorum mevlam gün yaklaşınca gönlümüz ferah olur inşallah

12 yıldır beraber yaşıyoruz kendisiyle iki kez ameliyat oldum ama 1 ay geçmeden geri geldi malesef şu an 5 santim benim de şimdilik sıkıntı vermiyor ama ilerleyen aylarda da ağrı falan yapmaz umarım. Maşallah tedaviye gerek kalmadan olmuş benim de altı tüp bebek tedavisinden sonra kendiliğinden oldu hala gerçekliğine inanamıyorum :)

Yükselenim yengeç Al buradan yak canım
Örnek vereyim tam üstüne denk geldi ben başak burcuyum annem yengeç anlaşamız hep çatışırız keza eşimin yükseleni de yengeç ama burç yorumlarına baksan yengeçle başak uyumu çok iyidir ve çevremizde hep yengeç olur gerçekten de arkadaş çevremde çok yengeç var çekiyoruz yükselenim de aslan mesela hepsi birer etki

Aslanın anlaşamadığı burçlara baktım oğlak ve yengeç diyo. Ben oğlak kocam yengeç hadi bakalım
Ben bir aslan olarak sadece akreple anlaşamam. İlla ki her akreple bir sıkıntım olur. Onun dışında yengeç başak terazi kova yay ve başaklarla çok iyi anlaşırım. Yükselenim de yay :)

Ben bir aslan olarak sadece akreple anlaşamam. İlla ki her akreple bir sıkıntım olur. Onun dışında yengeç başak terazi kova yay ve başaklarla çok iyi anlaşırım. Yükselenim de yay :)
Evet doğru ve akreplerle hiç anlaşamayız benim kız kardeşim daha akrep hep kavga ederdik ya bende bir sıkıntı var bilmiyorum kızlar ama koçla da anlaşamam sadece yaylarla anlaşırım bide boğalarla

Kızlar bende birkaç gündür rahatsızım çok fazla bel bacak ağrım vardı ara ara kasıklarım da çok ağrıyordu dün akşama doğru acile gittim yaklaşık 4 5 saat bekledim ve sadece normal diyip spazmolitik yazıp gönderdiler ultrasonla bakmadılar bile ve tansiyonum 158/80 nabzım 140 çıkmıştı

Öksürüğüm geçmeyince dr.a gittim bronşit olmusumantibiyotik hiç istemiyordum ama kullanmaya başladım kendi dr.uma da sorarak.Vee bu sırada tekrar ultrasonla baktı miniğe 13+3 te %70 erkek dedi.Listeye kesinleşincemi ekleriz bilemedim.Kızım da kız kardeş istiyordu ama alıştıralım yavaştan

Ah gerçekten nasıl hayatta kalmışız diyorum bende bazen

Sonunda fetal DNA serüvenim bugün sona erdi verdiğim ikinci kan ile güzel sonuçlar aldık şimdi cinsiyet bilgisi için doktorumdan haber bekliyorum. O kadar stres yapmamis olmama rağmen üzerimden öyle bir yük kalktı ki şaşırıyorum darısı bekleyen herkesin başına inşallah hep güzel sonuclar alalım

2 kere kan veren biri olarak çok iyi anlarım yaşasın güzel haberlere ❤❤

2 kere kan veren biri olarak çok iyi anlarım yaşasın güzel haberlere ❤❤
Ah evett sürekli acaba birşey mi var niye ikinci kanı verdim diyordum ama çıkan oranı görünce(%8) aslında ilk kanın laboratuvara hiç gitmediğini kaybolduğunu yada yolda bozulduğunu düşündüm. Yinede o stres ikinci kez beklemek çok zor

Hayırlı olsun ben erkek olarak ekliyorum değişirse düzeltiriz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…