2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba canım. Daha önce konuşmuştuk sat, yaşlarımız ve ikinci çocuklarımız aynı diye.
Şimdi farkettim ki burçlarımız ve eşlerimizin burcu da aynı
aaaa tesadufe bak cok guzel. Nasıl bir aslan olarak balıkla evli olmak valla ben cok memnunum ama gel kocalara sor di mi

ay birde oglum nasıl koc oldu biliyor musun normalde balık olacakti tam 41+3 te dogdu resmen koc olmak icin inat etti ve oldu ucundan koc oldu gercekten nasıl bir inadi var dedigim dedik anlatamam
basaklar genelde iyi sanki ya arkadas cevremde var iki kisi cok iyi insanlar hep

Aslanla başaklar tam tersi çok iyi anlaşılır belkide yükseleninizden kaynaklıdır koç-başak , aslan-koç çatışabilir bazen

Karakterleri iyi de çok takıntılılar ya bir şeye taktılar mıydı takıyorlar yani koçlar inatlar öfkeliler illa evde benim dediğim olacak derler her şeyin en doğrusunu onlar bilir her şeyin en iyisini onlar bilir biz onun sayesinde yaşıyoruz , ama koçlar iş hayatında zehir özellikle ticarette çok cesaretli oldukları için hiçbir riskten korkmuyorlar O yüzden de çok başarılı oluyorlar Bir de genelde koçlar zengin olurlar ha

ay zeki bence de ya takıntısından mi kaynakli bilmiyorum da :)) insallah sevecegi isi yapar ama baba meslegi olursa zaten ticarette

Büyük kızım kova zeka küpü maşallah sanki biz geri zekalıymışız gibi davranıyor bazen bize, en zeki kendisi biz cahil cühelâmişiz gibi davranıyor, arada kalkıp babaya akıl veriyor banada, şu an 3 sınıf okulda çok da başarılı maşallah ellerinizden öper büyüyünce ne olacaksın sorusunun cevabı sizce nedir? Hacker olacağım diyor yazılımcı olacağım diyor ya da avukat olurum artık diyor normal kız çocukları gibi hemşire olayım doktor olayım öğretmen olayım kafası yok seviyorum bu kızın kafasını ya genel olarak kovaların kafasını

Ya nasıl unuttum ben bunu ya büyük kızı doğurana kadar folik asit kullandım ben, işte fazla folik asit de zararlıymış demek ki düşük mg, decavit belki bilirsiniz 3 aydan sonra normalde folik asit kullanılmaz ya hani vitamin ilacı diye o zaman doktorum bana decavit yazmıştı içinde de folik asit varmış bu gebeliğimde yine yazdı doktorum kullansam mı kullanmasam mı Hani bilemedim uğraşılacak bir şey değil yani ya bunların zekasıyla bazen bir soru soruyor zekamı ve hayatımı sorgulatıyor Hani bilemedim

Bizde de tam bir kaos ortamı oluşacak belli ki ben akrep,eşim kova kızım erken dogmazsa aslan olacak güçlerin savaşı eyvah eyvah

Fazla folik şöyle zararlı canım vücutta 400 mcg olmalı ve bunu sadece yiyeceklerden alamazsın 700 e kadar normal kabul ediliyor ancak daha fazlası günlük alımda zararlı olabiliyor. Bende folik içinde multivitaminler kullanıyorum ve doktorum doguma kadar devam dedi tek folik olmadığı ve doz miktarı 400 mcg olduğu için sorun yok. Tüm hayatta yanında olamayacagiz o nedenle yaşıtları gibi Zeki olması hatta daha da Zeki olması için şahsen elimden geleni yaparım diye düşünüyorum bizde annemizden babamızdan daha ilerideyiz mesela bunu böyle düşün derim

Haklısınız Bir de bizim zamanımızda folik asit bile yoktu hani nasıl Hala ayaktayız şaşıyorum bazen şaka bir yana da tabii ki doktorların önerdiğini kullanacağız her şey evlatlarımız için onların ayaklarına taş gözlerine yaş değmesin

Şöyle düşün bizlerde annelerimiz folik kullanmadı ama doğan çocuğun gözleri neredeyse 40 gün kapalı olurdu. Simdikiler maşallah fildir fildir doğuyor

Bazen işten geldiğimde içeriye merhaba köleler diyerek giriyorum aileme aslan olduğumu hatırlatıyorum sonra yarım saat kızlarımdan özür diliyorum ve aslında benim köle olduğum hatırlatılıyor maşallah eğlenceli bir aile hayatımız var

Şöyle düşün bizlerde annelerimiz folik kullanmadı ama doğan çocuğun gözleri neredeyse 40 gün kapalı olurdu. Simdikiler maşallah fildir fildir doğuyor
Haklısın bizim zamanımızdaki çocukların yeşil sümüğü bitmezdi şimdikiler Ben daha kızlarımda sümük görmedim mesela, bazen annem kızları severken ben araya sokuluyorum Anne bak ben şov yaptım diye kendi doğurduklarına bak bir de benimkilere bak diyorum ondan sonra doğal olarak laf yiyorum annemden yavrum Seni kaç defa yataktan düşürdüm diyor mesela iyi ayaktasın iyi hayattasın Anam benim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…