2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah zaten 10.haftada insan emin olamıyor.bende 12.hafta kız dedi kendim şuan kız bebişe göre ayarladım sonunda şoka.girersem.şasmayin Allah hespsini sağ salim kucaklarımiza versin inşallah nipti yapmakla çok iyi yapmişsiniz

Selam kızlar benim de bugün kontrolüm vardı nihayet bir ay sonra çok şükür her şey normaldi ayak parmaklarının kemiklerine falan baktık, kalp odacıklarına, sırtına vs. Rahim ağzı uzunluğuna da yine karından baktı normal gözüküyor dedi, bir de 10 hafta civarlarında kordonu girişi biraz kapatıyordu arkaya olması gereken yere gelmiş plesenta 20-24 hafta arasında şehir hastanesinde perinatoloji randevusu al dedi, hemen öncesinde kendisine de bir daha çağırdı yani 3 hafta sonra, bu sefer 1 ay beklemicem diye 3 hafta o kadar kısa geldi ki hdhdhs kan ve idrar tahlili istedim verdim ama sonucu görünce anladım demir vs vitaminlere bakılmamış sadece şu en klasik hemogram testini vermişim crp yi göremedim onu merak ediyordum artık sonrakine söylicem idrarda da kültür sonucu daha çıkmadı ama normal tahlilde öncekine göre azalsa da yine biraz enfeksiyon çıktı lökosit 16 bakteri de sınırın hemen üstünde yanma hissetmiyorsan ilaç yazmıyım bol su iç dedi doktum zaten içiyorum ama bu 3 hafta kızılcık limon vs ile biraz azaltmaya çalışıcam bakalım.. bugün 15+0dık 16+0 çıktık bir de 4d ilk kez yüzünü gördük uzaylı bebişimizin eşim asla yüzünü seçemiyor hala bence baya belli ama anne olunca mı yüklendi bu acaba önceden hiç anlamazdım ndjdjdj

Ayni durumdayz cnm hala annem ve kizkardeslerm disinda kimseye demedim.gecen kuzenim rengin gitmis sen yine hamile misn dedi israr ediyor bir de hayr dedm

Kızlar selam bugün chico nun bebek arabası puset ve başka bi parça dahil 3lü setini aldım ama acaba yeterince araştırmadım mı vs diye düşünüyorum Chicco kullanan varmı bebek arabası pusette?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…