2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Rabbim sizinde bebişinizi inşallah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin Bende 8.haftada ciddi bir kanama yaşadım hatta kese şekilleri bile bozulmaya başlamıştı.Almak zorunda kalabiliriz demişlerdi.Belki onun korkusu içimde kaldı bilemiyorum.

Kötüyü düşünme unut onları, cinsiyetler ne onu söyle güzel şeyler konuşalım ☺

Öyle yapicam canim bende Meyve bal limon vs ile Bi kaç gün denicem azalmazsa o zaman icerim belki canim
gecen gun bende bogaz enfeksiyonu oldum ilk bi kac gun baktim ilac almadan gecer mi diye olmadi,sonra kulak burun bogaza gittim,kullanmassan daha kotu olursun dedi oyle bebek icin daha tehlikeli dedi,kadin dogumcumda kullanabilirsin dedi ,ben 4 gun kullandim devam etmedim ama gecirdi ayaga kalktim

Ooo çok güzel yok benimki daha belli değil heralde öğrenmeyen ben kaldım ne zaman sorsam daha erken diyor benim doktor
Yaa sorma demiştim ya perinatologa gidicem diye yaslica ve hafif aksi bir doktordu.Esim direk cinsiyet sordu bizi bir güzel azarladı.Parmak kadar şeyin cinsiyeti mi belli olur diye kontrol sonu hadi hayırlı olsun bir kız bir erkek dedi.Bence aslında cinsiyeti görüyorlar ama niyeyse erken dönemde söylemek istemiyorlar.

Hayırlısi olsun inşallah canım sağ salim kucağına al inşallah 10 haftalikken kesin beli olmaz zaten çok erken
Amin canım hepimiz sağlıkla alalım inşallah bebişlerimizi valla Allah biliyor kız çocuk çok istiyorduk 10. Haftada erkek duyduktan sonra diğer kontrolde kız duyunca çok şaşırdık. Yine yanlış olur diye nipt sonucunu bekledim

Bence de biliyorlar muhtemelen bakalım pazartesi söylücek mi 14+2 olucam

Bence de biliyorlar muhtemelen bakalım pazartesi söylücek mi 14+2 olucam
Aaa aramizda 1 gun var.Pazartesi güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.Umarim rabbim gönlünden geçeni nasip ederBen en başından beri hep bir kız bir erkek diyordum.Hatta isimleri bile hazirdi

Aaa aramizda 1 gun var.Pazartesi güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.Umarim rabbim gönlünden geçeni nasip ederBen en başından beri hep bir kız bir erkek diyordum.Hatta isimleri bile hazirdi
Bence olabilecek en güzel şey olmuş ben de merak ediyorum artık bakalım

Selam kızlar bugün doktora gittim
bayağı uzun baktı bugün bebiş iyiydi ama rahim ağzını göremedi karından bakınca myomun yüzünden o yüzden riske girmek istemiyorum vajinal bakıcam açılma var mı enfeksiyondan dolayı dedi
Baktı açılma yok rahim yoluda uzun tam orada çamur var dedi ama sıkı takip edicem bakalım kısalma olacak mı eğer olursa ameliyata alıp hemen dikeriz dedi 26-27 haftalara gelmeden dedi. Bir risk var mı şuan için dedim yok dedi ama 2 hafta sonra gel dedi böyle yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…