2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Benim doktorum açıkça aldırmayacaksan 2li yapma detaylı ultrasonda her şey çıkıyor zaten ona girmeni isteyecem dedi. O da güvenmiyor heralde bazı doktorlar ısrarla yaptırıyor çünkü
cok sacma bi test ya artik doktorlarda olabildigince nipte yonlendiriyo bence nipti ucretsiz yapmalilar artik devlette falan yapilmali yani

canım enfeksiyon olabilirde olmayabilir de direk CRP'ye bakıyorlar ve de idrar testine o yüzden eğer ağrın da yok ise için rahat olsun
hic bisey yok ya sonucu oyle gorunce allah allah dedim ama hastayim ya suan grip mi artik neyse acaba ondan oyle olmus olabilirmi ki bilemedim

Ben Tekirdağ da yaptırdım 2800 . Edirne den aynı fiyatı aldım. İstanbul ‘ da Aytül Çorbacıoğlu iyiymiş nakitte 2500 dedi . Uçuk fiyatlar isteyenler de var araştırmak gerek canım
Tekirdağ merkez demi yaptırdınız? Bende çorluda yaptırıcam da o yüzden merak ettim

kizlar ozellikle idrar yolunda enfeksiyon yadaaa enfeksiyonu olanlar tahlilleriniz nasil cikmisti ya benim ne yanma var ne agri var ama sonuclarin kalani temiz birtek lökasit esteraz eser diyo onada ph tan falan yazmislar birde idrar yolu enfeksiyonu demisler ama enfeksiyon olsa herhalde tahlilde baska seylerde oynar bi bu referans disi geri kalan temiz ama bilemedim birde kafam durdu gercekten
anti HBs diye bi deger var yuksek cikmis bunun yuksek cikmasi mi iyiii dusuk mu gercekten kafam durdu devlette yaptirdim gidip soramiyorum suan kendi doktorumda ameliyattaymis aksama anca haber verir ben catlarim
Hepatit aşısı oldun mu L lenos ?

Acaba kaç dakika sürüyor biliyor musun canım? Benim köpeğim evde çok uzun süre yalnız kalamıyor hastane de nerdeyse eve 1.5 saat uzaklıkta. Geçen kontrolde evde bıraktık hızlı hızlı gidip geldik ama aklımız hep evdeydi bırakcak kimse de yok muayene bitse de gitsek modundaydık :KK43: detaylı ultrason uzun sürerse napcam hiç bilmiyorum bide bu gittiğim hastane eve en yakın olanı diğerleri daha da uzak:KK43: acaba özel muayenehanesi olan doktor köpeği çantada sokmamıza izin verir mi ya diğer türlü çok huzursuz oluyoruz doktora gidesimiz bile gelmiyor
Yaklasık 30 40 dk sürüyor.

rojbininannesi rojbininannesi naptın canım gittin mi doktora sesin çıkmıyor?
Vallahi canım yeni geldim bebeğin her şeyi çok şükür temiz gereken vitamin vitaminleri falan yazdı işte bağırsaklarım çok ağrıyordu onun için ilaç yazdırdım �nan ki çok kötü bir doktordu yani bir şey soramıyordum şikayetlerimi anlatıyordum tansiyon hastası olduğumu söylüyordum diyordu ne kadar çok derdim var yani öyle söyledi yani o konuşmaya da getirdi cinsiyetin de hiç sormadım o da bana söylemedi artık 5 aylık olunca öğrenirim bir tane kadın benden önce girdim geçen hafta kız demiş Bu hafta erkek diyor onların arası bir tartışma oldu ben de hiç sormadım

Kızlar selam ya bise sorcam olumsuz düşüncelerle nasıl baş ediyorsunuz, işte benim aklıma saçma sapan düşünceler geliyor korkuyorum şimdi açıklamayayım sizin de aklınıza girmesin de ya söyle olursa ya böyle olursa tarzında korkular çocuğu da strese sokuyorum diye üzülüyorum sonra. Olmamış şeylerden strese giriyorum bazen başa cikiyorum bazen başa çıkamıyorum sizde de var mı ben mi tekim kafayı mı bozdum acaba 😂😂

1000040365.jpg
13+1 olduk 2li test yaptırdım cinsiyeti söylemediler

Kızlar selam ya bise sorcam olumsuz düşüncelerle nasıl baş ediyorsunuz, işte benim aklıma saçma sapan düşünceler geliyor korkuyorum şimdi açıklamayayım sizin de aklınıza girmesin de ya söyle olursa ya böyle olursa tarzında korkular çocuğu da strese sokuyorum diye üzülüyorum sonra. Olmamış şeylerden strese giriyorum bazen başa cikiyorum bazen başa çıkamıyorum sizde de var mı ben mi tekim kafayı mı bozdum acaba 😂😂
Canım benim bebeklerim ikizdi iki haftada bir kontrole gidiyordum ama dayanamayıp arada da devlete gidiyordum, 8. Haftada birinin kalbi durdu, kendi doktoruma 2-3 günde bir gitmeye başladım diğeri iyi mi diye, sonra bir gün doktorum şey dedi istersen her gün gel bakayım ben ama olacak şeye engel olamayız bazı şeyleri de tevekküle bırakmak gerekir, baktım böyle sık kontrollerle falan daha stres oluyorum elimden bişe gelmeyecek haklı doktor dedim. Sonra iki haftada bir devam ettim aralarda da hiç devlete gitmedim ki ben ankaradayım 29 mayıs devlet hastanesi yakınımda her zaman gidebilirim gitmedim. Sen de öyle düşün elimizden bişe gelmez olacak olan olacak zaten ve inşallah doğacak sağsalim bebeklerimiz.

Aaa hem baktım şimdi Ertuğrul hocaya gidiyormuşsun, çok iyi bir hocadır eski iş arakadaşım takibindeydi emin ellerdesin de daha ne olsun 😍

Canım benim bebeklerim ikizdi iki haftada bir kontrole gidiyordum ama dayanamayıp arada da devlete gidiyordum, 8. Haftada birinin kalbi durdu, kendi doktoruma 2-3 günde bir gitmeye başladım diğeri iyi mi diye, sonra bir gün doktorum şey dedi istersen her gün gel bakayım ben ama olacak şeye engel olamayız bazı şeyleri de tevekküle bırakmak gerekir, baktım böyle sık kontrollerle falan daha stres oluyorum elimden bişe gelmeyecek haklı doktor dedim. Sonra iki haftada bir devam ettim aralarda da hiç devlete gitmedim ki ben ankaradayım 29 mayıs devlet hastanesi yakınımda her zaman gidebilirim gitmedim. Sen de öyle düşün elimizden bişe gelmez olacak olan olacak zaten ve inşallah doğacak sağsalim bebeklerimiz.
Canım çok geçmiş olsun Allah diğer bebişi sağ Salim kucağına almayı nasip etsin ama nolur sık gitmeyin. Benim kuzenim Medikalparkta çocuk doktoru bana özellikle söyledi sık gitmememi. Sonuçta en hassas oldukları dönem ve onları radyasyona maruz bırakıyoruz. Günümüzde her sorunun altından radyasyon çıkıyor düşünün avmlerde bile çocukları radyasyona maruz bırakmamak için kenardan giriyoruz yeni gelişen bebişimizi neden o kadar süre maruz bırakalım. Ayrıca hastaneye giderek grip, enfeksiyon riskimizi de arttırıyoruz.
Allahın izniyle sağlıklı doğacak bebişlerimiz eskiden tarlada çalışa çalışa doğururlarmış biz neden doğuramayalım🌸 çok pimpirikli olup kötüyü çağırmayalım ♥️

Canım çok geçmiş olsun Allah diğer bebişi sağ Salim kucağına almayı nasip etsin ama nolur sık gitmeyin. Benim kuzenim Medikalparkta çocuk doktoru bana özellikle söyledi sık gitmememi. Sonuçta en hassas oldukları dönem ve onları radyasyona maruz bırakıyoruz. Günümüzde her sorunun altından radyasyon çıkıyor düşünün avmlerde bile çocukları radyasyona maruz bırakmamak için kenardan giriyoruz yeni gelişen bebişimizi neden o kadar süre maruz bırakalım. Ayrıca hastaneye giderek grip, enfeksiyon riskimizi de arttırıyoruz.
Allahın izniyle sağlıklı doğacak bebişlerimiz eskiden tarlada çalışa çalışa doğururlarmış biz neden doğuramayalım🌸 çok pimpirikli olup kötüyü çağırmayalım ♥️
Evet haklısın gitmiyorum zaten ilk kaybettiğimde gitmiştim korkudan şimdi hep randevumu bekliyorum. Şu kalp atışının dinlendiği dropplardan bile almadım zarar verir diye, nasibinde varsa bana gelecek diyorum kalbimi karartmamaya çalışıp bekliyorum ☺

Vallahi canım yeni geldim bebeğin her şeyi çok şükür temiz gereken vitamin vitaminleri falan yazdı işte bağırsaklarım çok ağrıyordu onun için ilaç yazdırdım �nan ki çok kötü bir doktordu yani bir şey soramıyordum şikayetlerimi anlatıyordum tansiyon hastası olduğumu söylüyordum diyordu ne kadar çok derdim var yani öyle söyledi yani o konuşmaya da getirdi cinsiyetin de hiç sormadım o da bana söylemedi artık 5 aylık olunca öğrenirim bir tane kadın benden önce girdim geçen hafta kız demiş Bu hafta erkek diyor onların arası bir tartışma oldu ben de hiç sormadım
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah 🌸

Evet haklısın gitmiyorum zaten ilk kaybettiğimde gitmiştim korkudan şimdi hep randevumu bekliyorum. Şu kalp atışının dinlendiği dropplardan bile almadım zarar verir diye, nasibinde varsa bana gelecek diyorum kalbimi karartmamaya çalışıp bekliyorum ☺
Benim kaynanam eşimi düşürmek için neler neler yapmış 😂 nerelerden atladım da düşmedi dedi😂 nasibi varsa gelir nasibi yoksa da 9 ay yatsak olmaz. Allah sağ Salim kucağımıza almayı nasip etsin ♥️

Aaa hem baktım şimdi Ertuğrul hocaya gidiyormuşsun, çok iyi bir hocadır eski iş arakadaşım takibindeydi emin ellerdesin de daha ne olsun 😍
Yaaa teşekkür ederim canim evet Ertuğrul hoca çok iyi sagolsun benden rahat zaten 😃😃 ben iste bas edemiyorum bazen ya aynı senin gibi düşünüyorum buarada Allah saglikla kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı senin de kaybına çok üzüldüm. İste yaşadıklarımızın etkisi tabi ben de geçmişte kayıplar yaşadım bu tüp bebekle oldu yaşım 37 acaba geç mi derken işte insanı strese sokuyor bu düşünceler. Dediğin gibi tevekkül etmek lazım her şey Allahtan iste bunu biliyorum da bazen gelenler geliyor :) sen kaçıncı haftadasın nerde takiptesin ?

X