2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar Nisan'da bayram tatilinde eşim Avrupa'ya gitmek istiyor çok, Hollanda Belçika Almanya gidelim diyor ama ben korkuyorum. Evlendiğimizden bu yana çok istiyor zaten ama bi anda kendimizi tüp bebekte bulduk falan derken kaldı, şimdi de çocuk doğunca yapamayız gidelim diyor siz olsanız ne yapardınız ya?
Bende bayramda ailemin yanına Bursa'ya gitmek istiyorum eşimin ailesi izin vermiyor birazcik prekleepsi var bende birde hep lekelenmeler falan korkuyorlar vallahi bende korkuyorum vallahi ama ailemi çok özledim bir senedir görmedim 😞😞 sende.doktorunla.konus ona göre hareket et canım tehlike varmı yokmu bir de tup bebek tedavisi olduğun için doktoruna sor canım

Bugün benim doğum günüm ama kendimi çok mutsuz hissediyorum sanki bugün hiç güzel bir gün değilmiş gibi. Dokunsalar ağlayacak gibiyim yani gözyaşlarımı zor tutuyorum. Bazı şeylerin bana böyle hissettirmesi bu duruma sokması beni o kadar çok üzüyor kırıyor ki. Hamileliğimin en başından beri böyleyim aslında hep kötü şeyler girdi hayatıma ama benim bebeğim o kadar güçlü ki bunca şeye hep dayandı umarım ki bende onun kadar güçlü olup dayanabilirim... 😔
Doğum günün kutlu olsun güzel anne♥️
Ben de doğum günlerimi pek sevmem, huzursuz hissederim kendimi bence doğum günün olduğunu unutmaya çalış normal gün gibi davran

Ay git tabi kiiii. Ben vize randevusu alabilmek için neler yapıyorum şu anda. Nisanda iş için gitmem lazım ticari randevusu bile alamıyorum düşün işim bitince de biraz şehirler arası gezmek istiyorum. Eğer gitme şansın varsa düşünme sonra bir süre gidemeyeceğiz maalesef
Canım o konuda şanslıyız yeşil pasaportumuz var değerlendirelim istiyor eşim, ama ben de işten ayrıldım 2. Üniye gidiyorum örgün hem de masraf da olacak diyorum ama olsun diye tutturdu benimki 😀

Bende bayramda ailemin yanına Bursa'ya gitmek istiyorum eşimin ailesi izin vermiyor birazcik prekleepsi var bende birde hep lekelenmeler falan korkuyorlar vallahi bende korkuyorum vallahi ama ailemi çok özledim bir senedir görmedim 😞😞 sende.doktorunla.konus ona göre hareket et canım tehlike varmı yokmu bir de tup bebek tedavisi olduğun için doktoruna sor canım
Ayyy kıyamam sana aileyi özlemeyi iyi bilirim, annenlere söylesen onlar gelse sana biraz görüşürsünüz. Senin tehliken varsa aman ha gitme tabi benim yok çok şükür

Canım o konuda şanslıyız yeşil pasaportumuz var değerlendirelim istiyor eşim, ama ben de işten ayrıldım 2. Üniye gidiyorum örgün hem de masraf da olacak diyorum ama olsun diye tutturdu benimki 😀
Ya şu an Antalya bodrumda güzel bir yerde tatil yapmakla Avrupada ortalama bir otelde kalıp gezmek aynı hatta bence daha bile uygun olabiliyor. Gidebiliyorken git eşin de istekliyse benim yeşil pasaportum olsa her ay giderdim bir şekilde çok seviyorum gezmeyi 😂

Ay yeşil pasaport varda git direkt vize derdi de yok. Ben gün sayıyorum eşimin görev süresi dolsa da biz de çıkarsak diye 😂 bebek doğunca masraflar alıp başını gidecek o zaman hiç gidemeyebilirsin imkan varken değerlendir 😂

Ay yeşil pasaport varda git direkt vize derdi de yok. Ben gün sayıyorum eşimin görev süresi dolsa da biz de çıkarsak diye 😂 bebek doğunca masraflar alıp başını gidecek o zaman hiç gidemeyebilirsin imkan varken değerlendir 😂
Eşim de battı balık yan gider gel kendimize bi hediye verelim diyor 😃 tamam sıcak bakıyorum artık sağolun kızlar vallahi çok teşekkür ederim 🥰

Bugün benim doğum günüm ama kendimi çok mutsuz hissediyorum sanki bugün hiç güzel bir gün değilmiş gibi. Dokunsalar ağlayacak gibiyim yani gözyaşlarımı zor tutuyorum. Bazı şeylerin bana böyle hissettirmesi bu duruma sokması beni o kadar çok üzüyor kırıyor ki. Hamileliğimin en başından beri böyleyim aslında hep kötü şeyler girdi hayatıma ama benim bebeğim o kadar güçlü ki bunca şeye hep dayandı umarım ki bende onun kadar güçlü olup dayanabilirim... 😔
Canım lütfen kendini ve bebişi üzme eşin ve kizinla güzel bir vakit geçir kafandan at herşeyi benimde hamileliğimden beri hayatımda kötü şeyler girdi ve hayla devam ediyor çok zor geçti ama çok şükür bebeişlerimiz.guclu 🤲🤲 kizinla kafanı dağıt şuna hamilelik tabi hormon falan çok etkiliyor insanı ama stres iyi değil bizle konuş biz senin yanındayız 💗 bebeğimizin doğduğu gün herşeyi unutacaz inan bana💗🤲

Ya şu an Antalya bodrumda güzel bir yerde tatil yapmakla Avrupada ortalama bir otelde kalıp gezmek aynı hatta bence daha bile uygun olabiliyor. Gidebiliyorken git eşin de istekliyse benim yeşil pasaportum olsa her ay giderdim bir şekilde çok seviyorum gezmeyi 😂
Gerçekten öyle yazın yaptığımız tatil parasıyla dubaide daha lüks tatil yapabilirmişiz ama pasaport falan uğraşamadığımız için Türkiyeden çıkamadık henüz. Aslında iyice araştırılsa önceden planlansa daha ucuza bile gelebilir

Bence doktorun izin verirse eşinin ailesini takma git anne özlemi bambaşka. Ben de uzaktayım keşke her ay görebilsek:KK43:

Ayyy kıyamam sana aileyi özlemeyi iyi bilirim, annenlere söylesen onlar gelse sana biraz görüşürsünüz. Senin tehliken varsa aman ha gitme tabi benim yok çok şükür
Aynen vallahi ailemi çok özlüyorum ya onlarda zor gelir bende havam değişsin istiyorum gitmek istiyorum bayramda gitmek istiyorum o zaman inşallah bir sıkıntı kalmaz inşallah tansiyon olduğu için gözetim altındayım bugün tansiyon ilacına basladik
Sende canım kendini nasıl hissediyorsan öyle git bebiş doğmadan git bence

Çok doğru Türkiye'de tatil yapmak büyük lüks artık puket adasına bakmıştık bi ara oteller falan çok uygundu bize nazaran ama uçak biletleri fenaydı

Son düzenleme:
X