2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ahhh bu eltileerr

Ay hayır asla öyle düşünme. Benim abimle aramda 2 yaş var en yakın arkadaşım resmen. 2 günde 1 mutlaka konuşuruz çocukken de hep birlikteydi her şeyimiz. Ama kardeşimle 7 yaş var o daha mesafeli. Onun yaptıgı şeyler şuan bize çok saçma geliyor abimle sürekli dalga geçeriz arada çünkü kuşak farkı var onlar bambaşka bir jenerasyon. Yaş farkının az olması mükemmel bir şey oğluna en yakın arkadaşını doğuracaksın

Ahhh guzel kalbinizi yerimmm yaaa duygusal olunca mantikli dusunemiyorum

Bende eltine bolca terlik atiyorum ilk gebeligin ve cok yeni destek olmasi gerekirken kostek oluyolar iste kiskancliktan hep bunlar
İşin garibi onun kızı benden Bi yas küçük çocuğu yaşındaym ama evlendigimden beri ben evime yeni bir bardak alsam gider aynısını alır eşim supriz yapmış der

Bencede bizde 4 kardeşiz hepimizin arasında 1.5 2 yas var çok iyi oluyor en yakın arkadaşlarım onlar her derdini her sevincini paylaşabiliyorsun

İşin garibi onun kızı benden Bi yas küçük çocuğu yaşındaym ama evlendigimden beri ben evime yeni bir bardak alsam gider aynısını alır eşim supriz yapmış der
Ayyy Allah sabır versin ben eltilerimle hiç görüşmem. Bi problem olmadı aramızda ama kayınvalidemlerde gördüğüm kadarıyla görüşürüz ennnn güzeli. Arayıp sorma zaten hiç yok hastalık durumları dışında. Mesafe enn iyisi zaten aynı şehirde de değiliz

Aynı şehirdeyiz evlerimizin arası 10 dk ama ona rağmen mecbur kalmadıkça gelip gitmem kendilerine de söyledim mesafe her zaman iyidir diye sizin ki en güzeli gerçekten

Sigaramı içiyorsunuz acaba? İciyorsaniz Azaltma yada tamamen kesme yapabildinizmi?
Sizde mi içiyorsunuz ? Ben bebiş denemeden 2-3 gün önce bıraktım günde 1 paket içerdim. 1 ay olmuş bugun bırakalı ama hergün özlüyorum heralde doğum yapar yapmaz tekrar başlayacam

Sigaramı içiyorsunuz acaba? İciyorsaniz Azaltma yada tamamen kesme yapabildinizmi?
Evet içiyorum günde 1 paketten fazla içiyordum şuan 4 5 e indirebildim evet biliyorum çok zararlı ve gerçekten acaip vicdan azabı çekiyorum ama elimden gelenin daha fazlasını yapıyorum bugün yine yarın birakacam diye söz verdim kendime inşallah bir an önce yapacağım

Her canın istediğinde çekirdek ye bana bi o iyi geldi. Kilo kilo çekirdek alıyorum eve biraz yiyince geçiyor sigara isteği

Maşallah gerçekten tebrik ederim sizi nasil bıraktınız
Ben azaltma falan denemedim hiç o şekilde bırakamayacagımı biliyordum bir anda kesmek gerekiyor. İlk 2 3 gün aşırı zorlandım canım istediçe elektronik meyveli sigara vardı evde 1-2 nefes ondan aldım biraz psikolojik olarak midemi bulandırdım sonra onu da içmedim. Her canım istediğinde bol su içiyorum ve çekirdek yiyorum. Şuan canım hiç istemiyor aslında kokusu da rahatsız ediyor ama o ama o sigara içme hissini özlüyorum bence yarın bir anda kes sen de. Ha bide ilk günler gözümün önüne tezgaha 3-4 tane sigara koymustum, burdasın ama içmeyecem eeeyy sigara sen mi büyüksün ben mi dedim Onları gördükçe de kararlılığım aklıma geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…