2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende sağlık ocağı taraftarıyım açıkçası yani aynı işlem zaten ekstradan bir şey yapmıyorlar çok etkiler mi acaba farklı yerde olması onu bilemiyorum ben burdan öğrendim çünkü onu aynı yerde verilmesi gerektiğini

Aslinda saglik sigortamda var ama sanirim o kadar para doktum ki ilk gebeligimde suan dusununce ya saglik ocagi yada beklemek mantikli geliyo
Beklemek en mantıklısı.. ben hastanede çalışıyorum radyolojide elimin altında yani daha bugün arkadaşların zoru ile keseye baktırdım

Vardır canım o kadar değer boşa çıkmadı hala kırmızılarda gelmediğine göre

Yaaa demi ilk hamilelikte nasıl telaşlıydım ben
Sizlerle uzun zamanlarimiz olacak bu gidisle yasayip gorecegiz ben ilk gebeligimde de bu sitede yine dogum ayina gore konudan tanistigim insanlarla hala gorusuyorum hatta bence onlarla gectigim dalga yuzunden ben hamile kaldim ikisi de yanlislikla kaldi basima gelmez saniyodum geliyomus bakalim burada nasil dostluklar kurulacak

Deneyip bakmak lazim dur ben yarin onu da tecrube edeyim haber veririm sana

Aynen benimde grubum var ayrı illerde olmamıza rağmen kopmadık ve benim 9 yıl oldu doğum yapalı

Ama gerçekten çok güzel bir duygu hiç tanımadığın insanlarla aynı şeyleri yaşıyorsun ve birbirine hiç bir menfaatin olmadan destek veriyorsun geçenlerde eltim gelmişti ne var hamileyse demişti artık burda gerçekten farklı bir bağ oluyor ben direk bugün ultrasyon da bebeği görür görmez buraya attım

Beklemek en mantıklısı.. ben hastanede çalışıyorum radyolojide elimin altında yani daha bugün arkadaşların zoru ile keseye baktırdım
Ahhh beybiii ben ilk gebeligimde 2. El ultrason cihazi bakiyodum dusun sanki kadin dogum okudum alsam ne anlicaktimsa senin yerinde olsam kesin baktirirdim merakli bir insanogluyum cunkusum

Aynen benimde grubum var ayrı illerde olmamıza rağmen kopmadık ve benim 9 yıl oldu doğum yapalı
Bizimkilerde farkli illerde ama gonuller bir ayrilmadik sukur 4-4.5 senedir bende 2020 de yaptim dogumu . senin baya olmus aradaki yas farki korkutuyo mu seni? Benimki 3.5 yasinda beni cok korkutuyo sanki haksizlik yapiyomus gibi hissediyorum sanki bana olan ihtiyacini bolmek zorunda kalacagim icin hakkina giriyomusum gibi degisik ve suclu hissediyorum sence normal mi?

O eltinr buradan öpücükler atıyorum
Ahhh beybiii ben ilk gebeligimde 2. El ultrason cihazi bakiyodum dusun sanki kadin dogum okudum alsam ne anlicaktimsa senin yerinde olsam kesin baktirirdim merakli bir insanogluyum cunkusum
Ultrason cihazı cpk iyiymiş

Asla öyle düşünme ben çok pişman oldum o yaşlarda düşünmediğim için.. sonra oğlum kardeş demeye başladı 3 yıldır olmuyordu.. tedabş için doktora gittik geçen ay Hsg çektirdim bu ay aşıllama yapılacaktı gerek kalmadı şükür.. asla suçluluk duyma asıl kardeş veremeyince büyüyünce daha çok suçluyorsun kendini

Bende eltine bolca terlik atiyorum ilk gebeligin ve cok yeni destek olmasi gerekirken kostek oluyolar iste kiskancliktan hep bunlar

Asla öyle düşünme ben çok pişman oldum o yaşlarda düşünmediğim için.. sonra oğlum kardeş demeye başladı 3 yıldır olmuyordu.. tedabş için doktora gittik geçen ay Hsg çektirdim bu ay aşıllama yapılacaktı gerek kalmadı şükür.. asla suçluluk duyma asıl kardeş veremeyince büyüyünce daha çok suçluyorsun kendini… yas farkı korkutmuyor oğlum çok istiyor çünkü

Gercekten mi biraz rahatlatti beni boyle konusman hislerimi kontrol edemiyorum bu ara araftayim umarim yetebilirim yeterince ilgimi sevgimi verebilirim ikisine de ayy insallah sag saglim gelsin bu arada bebiskonnuzz

Bol sıvı tavsiye etmedi mi canım benim doktorum en az 15 bardak su iç dedi sizinkiler de söyledi mi merak ettim
Suyu söyledi canım günde 1 kahve dedi ben çok içiyordum. Mevsiminde olan balıklardan ve sebzelerden ye dedi. İşlenmiş et yok. Balık konusunda da somon hariç bütün hali eve götürülmeyen büyük balıklardan yeme dedi mesela ton balığı gibi. Öğünlerin protein üzerine olsun fast food yeme dedi. Ciğer yeme dedi zaten sevmem. Fetal dna için 10. Hafta dedi aklıma gelenler bunlar şimdilik canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…