2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ayy evet ayakların bile büyüdüğünü duymuştum ama benim ilk hamileligim olduğu için hiç bir tecrübem yok ne güzel böyle tecrübesi olan birilerinin olması
Her zaman yazabilirsin bana aklina takilan bisey oldugunda mesela hastane cantasi hazirlarken cok video izlemistim ne eksik ne fazla bulamamistim adam akilli bakalim benim daha degerim dun 20,49 du ilerlicek mi ne olacak bekleyip gorecegim ama olsa da olmasa da her daim yazabilirsin

Ay aramızda tecrübeli olanlar var şükür ben sudan çıkmış balık gibiyim hiçbir şey bilmiyorum

Çok sağol çok teşekkür ederim yükselir eminim ben içini ferah tut sende yarın yeniden verecek misiniz kan testi

Benim ilk hamileliğimde öğrendiğimde değerim 17 idi yükseldi gitti

Çok sağol çok teşekkür ederim yükselir eminim ben içini ferah tut sende yarın yeniden verecek misiniz kan testi
Bilmiyorum ki anacim en uygun kan testi yapan yere gittim ilk gebeligimde kan takibini o hastanede yapmistim ucuz diye simdi orasi bile 256 tl beta testine verdim.kan takibinin saglikli olmasi icin hep ayni yerde ayni makinede olmasi lazim cihazdan cihaza fark ediyo cunku ya saglik ocaginda baslamam lazim yada bekleyip 10 gune doktora gitmem lazim kararsizim biraz

Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende ilk heyecanla özele gitmiştim bir beta testi 550 di ikinciyi de mecburen orda yaptım. Sende eğer imkanın varsa yine ayni yerde ver artışın iyiyse sağlık ocağında devam ettirirsin

Aslinda saglik sigortamda var ama sanirim o kadar para doktum ki ilk gebeligimde suan dusununce ya saglik ocagi yada beklemek mantikli geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…