2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
kızlaaar oioi urunlerini almak isteyenler ucarak trendyol sachane saticisindan baksin inanilmaz iyi fiyata seti tamamladim resmen 2. urunde + 70 tl daha dusuyo

Hanımlar puset ya da ana kucağı denen hem bebişi taşımaya yarayan hem oto koltuk olarak arabaya takılan o ürünü almam şart mı? Ben hafif bir tam yatabilen bebek arabası ile (travel system düşünmüyorum) yenidoğandan itibaren kullanılan çift yönlü bir oto koltuk ile işi halletmek istiyorum. Yani onu da al bunu da al bana biraz alışveriş çılgınlığı gibi geliyor. Sizce bu iki ürün yeterli olur mu?
Arabada çok gezecekseniz oto koltuğu şart oluyor. İlk zamanlar da elde taşınan pusetler şart oluyor benimkinde kemer yeri de vardı büyüyene kadar ona koydum sonra oto koltuğuna geçtik

Evet ya inanılmaz uyku yapıyor bende akşam üstleri uyuyakalıyorum kolumu kaldıracak halim yok bi uyanıyorum susamış acıkmış ama görsen sanki saatlerdir yemedim. Karnım gurulduyor alanen sürekli aç hissediyorum offff zaten 3 kg almıştım bu sefer baya aldım 5 olmuştur toplam
Kilo almak için çok erken bende iki kilo aldım ama Dr alma dedi diyetisyene git dedi .. benim elim ayağım şişiyor tuza vs dikkat edemiyorum ki tussuz bişey yiyemem ben :110: Hamilelikte 5 aydan sonra alınır asıl çokça kilolar ve son üç ay daha fazla alınır lütfen dikkat edin doğumunuzu iyileşme sürecini vs çok etkiliyor kilolar ben yandım zamanında siz yanmayın. Şuan yürüyüşe başladım ben

Bizim bebek arabamızda bu Doona markası katlandığı zaman oto koltuğu oluyor hemde ana kucağı oluyor
IMG_8645.jpeg

Kilo almak için çok erken bende iki kilo aldım ama Dr alma dedi diyetisyene git dedi .. benim elim ayağım şişiyor tuza vs dikkat edemiyorum ki tussuz bişey yiyemem ben :110: Hamilelikte 5 aydan sonra alınır asıl çokça kilolar ve son üç ay daha fazla alınır lütfen dikkat edin doğumunuzu iyileşme sürecini vs çok etkiliyor kilolar ben yandım zamanında siz yanmayın. Şuan yürüyüşe başladım ben
çok haklısınız ama dikkat ettiğim haftalarda bile aldım. Tuzsuz ben de yiyemem. Spora gidiyordum düne kadar dün bıraktım inanın sabah erken kalk işe gel bütün gün iş güç bir de üretim işi sürekli bir hareket halindeyim yoruluyorum akşam da spora gitmek çok zor gelmeye başladı bir süre ara vereceğim.

kızlaaar oioi urunlerini almak isteyenler ucarak trendyol sachane saticisindan baksin inanilmaz iyi fiyata seti tamamladim resmen 2. urunde + 70 tl daha dusuyo
Hayırlı olsun ☺️ ben de şimdi baktım da daha uyguna satan satıcılar da var acaba taklit filan mı 🤔

X