2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hanımlar puset ya da ana kucağı denen hem bebişi taşımaya yarayan hem oto koltuk olarak arabaya takılan o ürünü almam şart mı? Ben hafif bir tam yatabilen bebek arabası ile (travel system düşünmüyorum) yenidoğandan itibaren kullanılan çift yönlü bir oto koltuk ile işi halletmek istiyorum. Yani onu da al bunu da al bana biraz alışveriş çılgınlığı gibi geliyor. Sizce bu iki ürün yeterli olur mu?
Bence puset lazım. O puset 6-7 ay kullanılıyor. sanırım gerekli çünkü ilk doğduklarında çok küçük oldukları için normal bebek arabasında çok zor olur bir de doktora vs giderken arabaya indir bindir illa ki lazım çünkü uyuyorlar falan.

Hanımlar puset ya da ana kucağı denen hem bebişi taşımaya yarayan hem oto koltuk olarak arabaya takılan o ürünü almam şart mı? Ben hafif bir tam yatabilen bebek arabası ile (travel system düşünmüyorum) yenidoğandan itibaren kullanılan çift yönlü bir oto koltuk ile işi halletmek istiyorum. Yani onu da al bunu da al bana biraz alışveriş çılgınlığı gibi geliyor. Sizce bu iki ürün yeterli olur mu?
Canım çoğu bebek arabası pusetli zaten onlara bak ben öyle yapıcam

Kızlar nasıl kilo almıyorsunuz yaaaa :) 18.30 gibi yemek yedik çok ağır yemedim seviniyordum eve geldik klasik uyumuşum kalktım bi içim kıyıldı 😂 sizin kilo verdim almadım mesajlarınızı adını söylemiyim ama sadece karbonhidrat olan bir şey yerken okudum kocaman bir tabak😂 tutamıyorum kendimi
Ben alıyorum ben zaten hep kilo alırım üzülme yalnız değilsin 🥲🥲

Evet ya inanılmaz uyku yapıyor bende akşam üstleri uyuyakalıyorum kolumu kaldıracak halim yok bi uyanıyorum susamış acıkmış ama görsen sanki saatlerdir yemedim. Karnım gurulduyor alanen sürekli aç hissediyorum offff zaten 3 kg almıştım bu sefer baya aldım 5 olmuştur toplam
Ben tartilmiyorum 😁 psikolojimi bozmak istemiyorum yoksa ben cok takarim bilirsem sağlık ocaginda kiloma bakiyor hemsire bana söylemeyin diyorum onlara bile 😂 bi sure daha bilmesem olur yani

yaaaaa ❤❤bunları şimdi görüyorum çok tatlışş 🥰🥰ben de lcw ürünlerini çok beğeniyorum. %100 pamuk çünkü.Ama mağazalardan güzel bir şeyler bulamıyorum ya her mağazada yani 😊
ben buldummu topluyorum hepsini az bulunuyo bide zaten cok renkli degilim esim diyoki cocugu saksiya ekcez herhalde 😂 pastel tonlari candir zaten cinsiyetide belli degil 😂

Arada baş ağrısı oluyor canım ama bol bol su iç baş ağrısına iyi geliyor. Benimde göğüste dolgunluk devam ediyor. Arada uçlarında hassasiyet oluyor. Ben de çok ayakta kalınca bel ağrısı oluyor hemen. Az önce bir hapşırdım kasığım fena bir şekilde ağrıdı çok kötüydü. Bundan nefret ediyorum 🙄
🥺 Banada bu ağrılar için magnezyum verdi suya atılan. Ama onları normalde de içemezdim midemi bulandırıyor devam eder miyim bilmem

O

Ben de 2 kg verdim almadım daha ama göğüslerim çok büyüdü 🙈
Kızlar doktorunuz her kontrolde tansiyon kilo ölçümü yapıyor mu?benim kızımda ölçerlerdi bu doktorum ölçmedi hiç.Gerçi kilo ölçmemesi çok iyi ama🤣
benim her gittigimde kiloma bakiyor ama tansiyon 2 kerede bir olcuyor canım. Kiloya cok onem veriyor 12 haftadayiz +1 aldim su an benden memnun :KK70: ama alirsam kesin frenletir

Maden suyu içiyorum sakız çiğniyorum canım valöa yapacak bir şey yok. Yemekten sonra da biraz dolanıp öyle oturmak en iyisi. Bir de sanki arada nefesim kesiliyormuş gibi oluyor bir şey yerken
Bende onların hepsini yapıyorum ya geçsin diye yemekten sonra çok kötü oluyorum yemek yemek istemiyorum bazen

Maden suyu içiyorum sakız çiğniyorum canım valöa yapacak bir şey yok. Yemekten sonra da biraz dolanıp öyle oturmak en iyisi. Bir de sanki arada nefesim kesiliyormuş gibi oluyor bir şey yerken
Bende onların hepsini yapıyorum ya geçsin diye yemekten sonra çok kötü oluyorum yemek yemek istemiyorum bazen

Puseti yakın bir arkadaşımdan alıcam ben kullanıp geri vericem genelde herkes ilk 7-8 aya kadar kullanıp kenara kaldırmış oluyor zaten. Arabayı da hafif ve kabin boy aldım. Oto koltuğum da 0-36 kg ama puset şeklinde kullanmaya uygun değil bence çok emin olmamakla birlikte

X