2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ben de öyleyim kilo alıyorum almayanlara hatta verenlere maşallah diyorum :) ben gece de yemiyorum ama normalden fazla yediğim için sanırım kilo alıyorum

Arada baş ağrısı oluyor canım ama bol bol su iç baş ağrısına iyi geliyor. Benimde göğüste dolgunluk devam ediyor. Arada uçlarında hassasiyet oluyor. Ben de çok ayakta kalınca bel ağrısı oluyor hemen. Az önce bir hapşırdım kasığım fena bir şekilde ağrıdı çok kötüydü. Bundan nefret ediyorum

Akıntın falan var mı ? Su sebeple soruyorum ben rahim enf. Geçirdim daha önce crp yükselmişti benim de ama ciddi akıntım oluyordu koyu renkli vs. Eğer öyle bir şey yoksa belki rahimden değildir içini ferah tut bol su ic kumsa bir an önce gitsin. Doktorun emin ol takip eder geçmeye başlamış bile zaten.

Ahahha valla grupta herkes ebru şallı gibi maşallah +5 kilo ile doğuma girmişti ya kadın . Ben şimdiden 3 kilo aldım
Ay ben de aynı durumdayım ve haftaya yeniden tartıldığımda 3 kilo 5 olur eminim pantolonlar kalçamdan geçmiyor
Ben zaten normalde de sabahtan akşama 1-1,5 kilo oynuyordum metabolizma hızım 0

Amin canım inşallah sonra veririm diyorum içimden de işte orası da muallak

ben de öyleyim kilo alıyorum almayanlara hatta verenlere maşallah diyorum :) ben gece de yemiyorum ama normalden fazla yediğim için sanırım kilo alıyorum
Yani ben tokken bile yiyorum böyle bir aklıma düşüyor fena oluyorum Benimki artık oburluk oldu :) neyse inşallah dobarlanırız

İnşallah

Akıntım hiç yok, koku hiç yok bana da bu tuhaf geliyor zaten. Günde 3 - 3,5 litre su içiyorum. Artık yapıştım tuvalete Çok teşekkür ederiim içimi rahatlattınız biraz

Kızlar günaydın.Normal zamanlarda benim akıntı olurdu genelde günlük ped falan kullanırdım.Hamileliklerimde olmazdı genelde.Bunda da başından beri hiç akıntı olmuyordu ama bu hafta hep akıntı var.Sizlerde de oluyor mu normal mi bu durum.Renkli ve kokulu değil ama sürekli bir ıslaklık hissi var arada da akıntı geliyor.

Normal canım benim de var doktorum hamileliğin sonuna kadar da olacak meraklanma dedi

valla ben lcw neler aldiim neleeer bencede gayet basarili hemde outletten aldim defosuz ucuzda denk geldi gecen sizlere beden sordugum tulumda geldi bayaaa iyi cikti buarada daha ince bekliyodum da cok guzel kipkirmizi
yaaaaa ❤❤bunları şimdi görüyorum çok tatlışş ben de lcw ürünlerini çok beğeniyorum. %100 pamuk çünkü.Ama mağazalardan güzel bir şeyler bulamıyorum ya her mağazada yani

Aynı durumdayım bende günlük pedle başedemedim peçete koyuyorum o yüzden ıslak kalmasından korkuyorum enfeksiyon gelişir diye ama normalmiş akıntının olması.

Ay ben de aynı durumdayım ve haftaya yeniden tartıldığımda 3 kilo 5 olur eminim pantolonlar kalçamdan geçmiyor
Ben zaten normalde de sabahtan akşama 1-1,5 kilo oynuyordum metabolizma hızım 0
Ben kilo almaya meyilli biri değildir. Kendimi bildim bileli zayıfımdır. Ama hamilelik bana yaradı yani, çok abartmıyorum yemeleri ama yine de kilo almışım . Kilo verdim, almadım hiç diyenleri görünce kendimi homini gırtlak hissettim sadece . Sağlıkla doğsunlar yeter ki verilir hepsi nolcak.

Hanımlar puset ya da ana kucağı denen hem bebişi taşımaya yarayan hem oto koltuk olarak arabaya takılan o ürünü almam şart mı? Ben hafif bir tam yatabilen bebek arabası ile (travel system düşünmüyorum) yenidoğandan itibaren kullanılan çift yönlü bir oto koltuk ile işi halletmek istiyorum. Yani onu da al bunu da al bana biraz alışveriş çılgınlığı gibi geliyor. Sizce bu iki ürün yeterli olur mu?

Ben almaya çok meyilliyimdir hayat boyu diyet yaptım baya da vermiştim şimdi alıyor olmak üzüyor içten içe. Bebek için kilo aldığımdan çok sorun etmemeye çalışıyorum ama doğurunca direkt diyete başlayacağım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…