2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Birde kesinlikle ilişkide bulunmayın dedi ama benim lekelenmem olduğu için söylemiş olabilir onu da mutlaka doktorunuza sorun
Aynen lekelenme ve düşük tehlikesi olanlara yasaklarlar.. onun haricinde genelde serbest .. bebişler sağlıkla gelsinde gerisini tefarruat

Çok sağol canım benim daha şimdiden sutyenlerim olmamaya başladı sonuna kadar nasıl gidecek çok merak ediyorum
Benim ilk hamileligim yaza gelmedi mayista yaptim ama ayaklarima ayakkabi bile olmuyodu sen hesap et bakalim bunda ne yapcam antalya sicaginda yuvarlana yuvarlana gezicem buyuk ihtimal

Yürümek

Ayy evet ayakların bile büyüdüğünü duymuştum ama benim ilk hamileligim olduğu için hiç bir tecrübem yok ne güzel böyle tecrübesi olan birilerinin olması
Benim ilk hamileligim yaza gelmedi mayista yaptim ama ayaklarima ayakkabi bile olmuyodu sen hesap et bakalim bunda ne yapcam antalya sicaginda yuvarlana yuvarlana gezicem buyuk ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…