2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
KIZLAAAAAR cıktım hem ustten hem alttan baktı biraz uzun baktı once kanama alanimi soyliyim 4 cmlere dusmus baya baya azalmis gozle gorulur sekilde artik bebisinin kanama alanindan dolayi riski yok yendiii bu durumu survivor dedi ben basladim aglamaya tabi kan basincina falan bakti cok iyi dedi burun kemigini gordu ense kalinligina cok cook iyi dedi 0.7 cikti 5.2 de boyu cikti niptide verdim genoksa 5 gunde cikar dedi cinsiyetede para yatiriyo olsam kiz uzerinde dururdum dedi ana oncesinde gosterirse soylern erken ve karisabiliyo dedi gorunce soyledi erkekte olabilir canı sağ olsun yavrumun progestani birak dedi dedim birakamam 😂 birakican dedi gerek yok 😂 dedim o benim bi parcam hem daha yeni 1 aylik hap yazdirdim hemde igne aldim 1 haftalik dedim igneyi bitene kadar gun asiri yaptifitilide sabah aksama indirdi valla trambolin yapmis beni zipliyodu allahim icimdeki hissi anlatamam size cok sukur bin sukuuur 18. haftanda mutlaka ben gorucem dedi 20. haftadada baska doktora detayliya yonlendiricekmis 💃💃💃
Çok sevindim canım hadi hayırlısı bakalım 🥰

KIZLAAAAAR cıktım hem ustten hem alttan baktı biraz uzun baktı once kanama alanimi soyliyim 4 cmlere dusmus baya baya azalmis gozle gorulur sekilde artik bebisinin kanama alanindan dolayi riski yok yendiii bu durumu survivor dedi ben basladim aglamaya tabi kan basincina falan bakti cok iyi dedi burun kemigini gordu ense kalinligina cok cook iyi dedi 0.7 cikti 5.2 de boyu cikti niptide verdim genoksa 5 gunde cikar dedi cinsiyetede para yatiriyo olsam kiz uzerinde dururdum dedi ana oncesinde gosterirse soylern erken ve karisabiliyo dedi gorunce soyledi erkekte olabilir canı sağ olsun yavrumun progestani birak dedi dedim birakamam 😂 birakican dedi gerek yok 😂 dedim o benim bi parcam hem daha yeni 1 aylik hap yazdirdim hemde igne aldim 1 haftalik dedim igneyi bitene kadar gun asiri yaptifitilide sabah aksama indirdi valla trambolin yapmis beni zipliyodu allahim icimdeki hissi anlatamam size cok sukur bin sukuuur 18. haftanda mutlaka ben gorucem dedi 20. haftadada baska doktora detayliya yonlendiricekmis 💃💃💃
Canım senin adına çok sevindim gerçekten saatten beri bakıyorum önce bir haber var mı diye gerçekten içimiz rahatladı bebeğini çok savaşçı sonuna kadar mücadele ediyor benim de hala var kanama alanı yok ama devamlı kahverengi akıntım var akıntım var 3 gün dursa 3 gün devam ediyor bu haftalarda yok ama bazen bakıyorum gelmiş iki haftalarda çok doktor doktor gezdim düşük risk olmadığını bebekte bir sıkıntı olmadığını duyunca rahatlıyordum �nşallah bunlar da geçecek 🤲

ahahha herhalde akıbeti benzemesin :KK70: Selim isimli çocuklar böyle hep sakin akıllı uslu denk geldi bana içime de çok sindi :) babası da kararsız ama arayışı da yok Selim olacak herhalde diyor :)
Amin 😁 Evet benim gördüğüm Selimlerde hep öyle . Erkek ismi bulmak çok zor . Bende öneri sayfalarına bakıyorum herkes Atlas , Aras , Aslan , Asil, Ata koyuyor

Selamın aleyküm cümleten güzel anneler bende aranıza katılmak isterim doğum 30 ağustosta görünüyor ama nasıl eklenebiliyorum acaba şuan 11+4 günlüğüm

Ben nasıl eleme yaptım biliyor musunuz kız isimleri diye girdim anlamı ve kendi hoşuma giden bi liste çıkardım kağıda bi şekilde eleyip doğa ismine karar verdim o şekilde yapabilirsiniz sizde beğendikleriniz arasında içinize sinen olacaktır
İşte sıkıntım şu ki isim anlık hoşuma gidiyor ikinci okuyuşum da hepsini eliyorum o yüzden hiç bir isim kalmıyor 😂 umarım içime sinen bulurum doğuma kadar ☹️

Bence de Selim ya bir de eşim çok sarışın ben de açık kumralım sanki böyle tam sarışın çocuk ismi gibi :) İlerisi için Selim daha ağır geliyor kulağıma
Instagram da Görkem karman var bahsettiğin gibi sapsarı oğlu ve kızı oğlunun adı da selim o canlandı gözümde birden 😂

hastanedende bi fiyat al derim benim doktorumda daha ucuz soyledi 80 dolar kadar haberin olsun kendileri 380 dolar demisti doktorum ayni markaya 300 dedi genoks
Hastane 23 bin küsür dedi 20den sonrasını duyamadım 😂😂😂 ama doktorum da biz de aynı yere gönderiyoruz direkt firmayla iletişim kurabilirsiniz dedi yarı yarıya gibi farkediyor anladığım

Aç karnına hiç duymamistim. benim açlığa tahammülüm yok o nedenle denemedim 🙈 ama hareket için faydası varsa denenebilir ❤️
Yok alakası canım ben hep tok giderim çok hareketliydi dün aç gittim elini kolunu çok hafif oynattı. Aksine tok veya çikolata yiyip gelin derler genelde

Çook sevindim canımm ne güzel haberler almışsın çok şükür 🤗

Hiçbir kız isimleri içime sinmiyor bir kaç tane var ama öyle aman aman değiller ☹️
Talya
Hüma
Mercan
Janset(çerkez adıymış)

Eğer hoşunuza giderse Meyra ismi de çok hoş benim çevremde koyan olduğu için koyamıyorum
Mina lina mira arya alya alin bunlar hep Farklı isimler canım düşünürsen

Kızlar ben bugün 12+5 oldum. İki gündür çok fena hasta oldum. Tüm gün şiddetli öksürüğüm var, başım ve boğazım çok ağrıyor. Hamileyken böyle hasta olmak çok çok zormuş. Öksürmemeye çalışıyorum ama imkansız, karnıma ağrı giriyor. Korkuyorum biraz doğrusu :KK43: Ne yapabilirim acaba, tavsiyesi olan varmı?
Herkese sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebekler diliyorum 🌸

X