2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
KIZLAAAAAR cıktım hem ustten hem alttan baktı biraz uzun baktı once kanama alanimi soyliyim 4 cmlere dusmus baya baya azalmis gozle gorulur sekilde artik bebisinin kanama alanindan dolayi riski yok yendiii bu durumu survivor dedi ben basladim aglamaya tabi kan basincina falan bakti cok iyi dedi burun kemigini gordu ense kalinligina cok cook iyi dedi 0.7 cikti 5.2 de boyu cikti niptide verdim genoksa 5 gunde cikar dedi cinsiyetede para yatiriyo olsam kiz uzerinde dururdum dedi ana oncesinde gosterirse soylern erken ve karisabiliyo dedi gorunce soyledi erkekte olabilir canı sağ olsun yavrumun progestani birak dedi dedim birakamam 😂 birakican dedi gerek yok 😂 dedim o benim bi parcam hem daha yeni 1 aylik hap yazdirdim hemde igne aldim 1 haftalik dedim igneyi bitene kadar gun asiri yaptifitilide sabah aksama indirdi valla trambolin yapmis beni zipliyodu allahim icimdeki hissi anlatamam size cok sukur bin sukuuur 18. haftanda mutlaka ben gorucem dedi 20. haftadada baska doktora detayliya yonlendiricekmis 💃💃💃
Gözünüz Aydın çok sevindim ben demiştim korkmayın diye 🤗🤗 bu arada muhtemelen bebiş kızdır kanama olup da oğlu olan görmedim ben 😊 sağlıkla gelsin 🙏🙏

KIZLAAAAAR cıktım hem ustten hem alttan baktı biraz uzun baktı once kanama alanimi soyliyim 4 cmlere dusmus baya baya azalmis gozle gorulur sekilde artik bebisinin kanama alanindan dolayi riski yok yendiii bu durumu survivor dedi ben basladim aglamaya tabi kan basincina falan bakti cok iyi dedi burun kemigini gordu ense kalinligina cok cook iyi dedi 0.7 cikti 5.2 de boyu cikti niptide verdim genoksa 5 gunde cikar dedi cinsiyetede para yatiriyo olsam kiz uzerinde dururdum dedi ana oncesinde gosterirse soylern erken ve karisabiliyo dedi gorunce soyledi erkekte olabilir canı sağ olsun yavrumun progestani birak dedi dedim birakamam 😂 birakican dedi gerek yok 😂 dedim o benim bi parcam hem daha yeni 1 aylik hap yazdirdim hemde igne aldim 1 haftalik dedim igneyi bitene kadar gun asiri yaptifitilide sabah aksama indirdi valla trambolin yapmis beni zipliyodu allahim icimdeki hissi anlatamam size cok sukur bin sukuuur 18. haftanda mutlaka ben gorucem dedi 20. haftadada baska doktora detayliya yonlendiricekmis 💃💃💃
Ooohh yaşasıınn🥰💕 savaşçı minikk😍 bundan sonrada her şey yolunda gidecek hiç merak etme💕💕🙏🏻

Dimi ya Selim deyince sarışın çocuk geliyor insanın gözünün önüne . Padişah Sarı Selimden ötürü herhalde 🤓
ahahha herhalde akıbeti benzemesin :KK70: Selim isimli çocuklar böyle hep sakin akıllı uslu denk geldi bana içime de çok sindi :) babası da kararsız ama arayışı da yok Selim olacak herhalde diyor :)

Yaaa çok sevindim 🥰

Benim de kızımın ilk ismi Ece bence çok güzel çok tatlıs bir isim🤣
Biz de isim konusunda Selim ve Egemen arasındayız ne düşünüyorsunuz kızlar? Ben biraz daha klasikçiyim çok farklı isimleri benimseyemedim ben Selim diyorum eşim kararsız ama Egemeni beğendi.
Egemeni beğendim ben de🙈
Bence de Selim ya bir de eşim çok sarışın ben de açık kumralım sanki böyle tam sarışın çocuk ismi gibi :) İlerisi için Selim daha ağır geliyor kulağıma
Benim de kuzenimin oğlu Selim 2 yaşında.Böylr hafif kızıl hafif sarı çok tatlı😊

Kızlar ikili test yaptılar bana dün, e nabızda çıkmış gibi görünüyor ama nasıl görücem ben sonuçları???

Biz de isim konusunda Selim ve Egemen arasındayız ne düşünüyorsunuz kızlar? Ben biraz daha klasikçiyim çok farklı isimleri benimseyemedim ben Selim diyorum eşim kararsız ama Egemeni beğendi.
Egemen çok güzelmiş. Benim oyum Egemenden yana. Tanıdığım Egeler Egemenler hep çok akıllı oluyor. Biraz hareketliler ama şeker oluyorlar. 🌼

Videodan aldım bu görüntüyü kız olduğunu tescilledik sonunda😊

Eklentiler

• 1000032375.jpg
    1000032375.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 72
Selim ismini bende çok beğenirim ya çok güzel bence 🥰

kızlar umarım hepimizin gönlüne göre ve sağlıklı minnakları olur ben yeni aday olarak ilk verdiğimde öğrendiğimde betam 34 tü , 4 gün sonra 133 oldu 2 gün sonra 221 ve yarın tekrar 4 gün sonra vermiş olacağım sizce nasıl tecrübeli anneler

Gözünüz Aydın çok sevindim ben demiştim korkmayın diye 🤗🤗 bu arada muhtemelen bebiş kızdır kanama olup da oğlu olan görmedim ben 😊 sağlıkla gelsin 🙏🙏
ben gordum ya ama cani sag olsunda allah bebislerimize saglikla kavustursun bugun ultrasonda hepimize cok dua ettim icimin ferahligiyla valla

X