2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Yaaa çok sevindim, kaçıncı haftada dedi cinsiyeti?

Bende sabahtan beri her yeri arıyorum en son 8 400 düşen oldu oda Güney Kore ye gidecekmiş kan onada çok güvenemedim genoks aradım oda 9000 düştü en son yaptıracağım birine böyle geçmez yoksa 6 ay
eskısehıre gıtme ımkanınız varsa orada verın derım ben size 300 lira

hastanedende bi fiyat al derim benim doktorumda daha ucuz soyledi 80 dolar kadar haberin olsun kendileri 380 dolar demisti doktorum ayni markaya 300 dedi genoks
Merhaba inşallah güzel haberler alırsın sizde mi genoksa yaptıracaksanız bende düşünüyorum ama internetten baya bir araştırdım testi yanlış çıkanda çok olmuş bilemedim ne kadar güveneceğiz çıkan sonuca

Hayırlısı olsun isimler çok güzeller
Ben nasıl eleme yaptım biliyor musunuz kız isimleri diye girdim anlamı ve kendi hoşuma giden bi liste çıkardım kağıda bi şekilde eleyip doğa ismine karar verdim o şekilde yapabilirsiniz sizde beğendikleriniz arasında içinize sinen olacaktır

Ben de testlerini yeniledim dün, tsh yükselmiş biraz şükür ama bu sefer idrarda az bi enfeksiyon çıktı
Cnm idrara dut kuru bana cok yaradi. Bobrek tasindan dolayi idrarim hep enfeksiyondu on gun sonra tekrar test yaptk cok sukur idrar temz cikti. Kandaki enfeksiyonm sogk algnligi ve vajinal akintidan ondan da kurtulurm insallh. Hepimiz saglkla ilerleylm tsh iicn haftaya gest verecm ama ilac kullanmadm belki daha da dusmustur

Mantıklı dedinn olmadı öyle yapayım. Önerebileceğin bir marka var mı?
İlk oğlumda avent ikincisinde lansinoh almıştım. İçinden çıkan valf Yıkamaya bağlı ve başka sebeplerle bozulup çekme gücü azAlıyor. Aventin bozulmuştu yedeği yoktu içinde ikinci de lnsinoh aldım lansinoh a yedek koymuşlardı. Ondan lansinoh öneririm

Dut kurusu hemen alayım bugün, tsh çok düşüktü benim zaten şimdi 0.530 gibi bir değer olmuş sevindim, senin de düşüktü sanırım hafta ilerledikçe yükselir demişti bana perinatoloji öyle de oldu

süt sağma makinesi neden gerekli acaba? bebeğin yanında olacağım bir aksilik çıkmazsa yine de almam gerekir mi?

Bende 3 aylıkken işe başlayacağım kısmetse o zaman işte de zaman kazanmak adına lansinoh alıyorum çok teşekkürler tecrübe ne kadarda önemli

Eskişehir'de nasıl 300 lira canım biraz anlatır mısın? Ben dün fiyat aldım 9500 e yaptırcam hafta
Eskişehir osmangazi üniversitesi tibbi genetik bölümünde 295 liraya yapılıyor sadece Perşembe ve cuma günleri saat 9 da orada olmanız gerekiyor randevu yok sıra alıyorsunuz 10.30 da doktor geliyor sırayla alıyor sizi konuşuyor soru soruyor sonra elinize özel bir tüp veriyorlar onunla iki kat aşağıda kan aldırıyorsunuz elinizdeki kanı kendiniz genetik bölümüne veriyorsunuz orada sizi 20 dk falan bekletiyorlar kan ön işlemden geçiyor sıkıntı yoksa gidiyorsunuz var derlerse tekrar vermeniz gerekiyor 3 hafta sonra da sonuç çıktımı diye arayıp tekrar sonucu elden almak için gelmeniz gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…