2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar doktor kalp atışını dinletiyor mu yoksa gösteriyor mu bazı sıtelerde kalp atışını dınletmek zararlı dıyor tabı doktorlarımız daha ıyı bılır ama sızınkıler dınlettı mı 🥹
Benim tüp bebek doktorum alttan baktı dinletti sonra diğer kadın doğumcuya gittim raporlar için o da karından bakıp dinledi aynı gün içinde iki kez dinledik bir sorun olacağını zannetmiyorum öyle olsa onlar yapmaz zaten

Evet farklı hesaplanıyor..Aslında 5.gün embriyosu için transfer günü embriyo 2 haftalık sayılıyor..kimine 17.gün kimine 20.gün transfer yapılıyor o yüzden adet tarihi ile uymuyor..bana 21.gün yapıldı mesela..adetime göre büyük olması lazım ama 21.günde benim embriyom 2 haftalıktı yani adetime göre 1 hafta geri oluyor bu durumda..o yüzden transfer tarihinize göre hesaplayın
Transfer tarihine göre de iki gün fark ediyor o da tam uymuyor en doğrusu doktor kontrolü sonrası onun dediği kalp atışına baktığında bana net bi şekilde söyledi kesede net değildi mesela

Merhaba kızlar ben bugün adet tarihine göre 5+4 tüp bebek gebesiyim bu progestan fitilden sonra kahve lekelenme oluyodu bugün biraz daha soluk pembe geldi korktum doktora gidincede bişey yapmıyo sizde de oldumu keseyi görmüştük içinde henüz yolk sac yoktu

Merhaba kızlar ben bugün adet tarihine göre 5+4 tüp bebek gebesiyim bu progestan fitilden sonra kahve lekelenme oluyodu bugün biraz daha soluk pembe geldi korktum doktora gidincede bişey yapmıyo sizde de oldumu keseyi görmüştük içinde henüz yolk sac yoktu
Bende de oldu o dün kalp atışını duyduk ondan sonra gelmedi nedense fitilden sonra iki gün dediğin durumu yaşadım ams kalp atışını da duydum çok minikti zaten problem etmemiştim doktora da sormadım ama senin için rahat değilse bi sor

Bende de oldu o dün kalp atışını duyduk ondan sonra gelmedi nedense fitilden sonra iki gün dediğin durumu yaşadım ams kalp atışını da duydum çok minikti zaten problem etmemiştim doktora da sormadım ama senin için rahat değilse bi sor
Pazartesi gitmiştim neyden kaynaklı oldunu bilmyrz dedi rahimde herşey normal gözüküyodu ama ister istemez korkutuyo

Canım gecmıs olsun ınsallah saglıkla alırsın bebeğini kucagına benım cok yogun kanamam olmustu progestan fitili kesıp yerıne gunde ıkı defa promester ıgne vermıstı cok sukur hemen durdu sonra fıtıle gerı dondum

Canım gecmıs olsun ınsallah saglıkla alırsın bebeğini kucagına benım cok yogun kanamam olmustu progestan fitili kesıp yerıne gunde ıkı defa promester ıgne vermıstı cok sukur hemen durdu sonra fıtıle gerı dondum
Amin inşAllah🙏🤲 benim doktor bişey yapmıyo ya günde bir oksapar bir tane progestan dex iğne bide koraspin de kullanıyorum bilmiyorum ne olucak

Pazartesi gitmiştim neyden kaynaklı oldunu bilmyrz dedi rahimde herşey normal gözüküyodu ama ister istemez korkutuyo
Geçmiş olsun inşallah çoğalmaz sen takibini yap çoğalırsa tekrar doktoruna danışırsın. Kaçıncı haftandasın benim 5. Hafta da öyle oldu bebek yerleşiyor korkmayın dediler ki çok şükür öyleymiş kalp atışlarını duyduk sonra

Geçmiş olsun inşallah çoğalmaz sen takibini yap çoğalırsa tekrar doktoruna danışırsın. Kaçıncı haftandasın benim 5. Hafta da öyle oldu bebek yerleşiyor korkmayın dediler ki çok şükür öyleymiş kalp atışlarını duyduk sonra
Son adet tarihine göre bugun 5+4 benimkide öyledir umarım yerleşiyodur da görürüz sağlıklıca kalp atışını kaç haftalıkken duydunuz

Sizin de 2 embriyo herlde ikiside tuttumu

Son adet tarihine göre bugun 5+4 benimkide öyledir umarım yerleşiyodur da görürüz sağlıklıca kalp atışını kaç haftalıkken duydunuz
Korkma canım benim de olmuştu kanama lekelenme çok şükür geçti şimdi ama o zaman fitili bıraktım iğne olduydum daha çok şimdi tekrar fitile de geçtim

Amin inşAllah🙏🤲 benim doktor bişey yapmıyo ya günde bir oksapar bir tane progestan dex iğne bide koraspin de kullanıyorum bilmiyorum ne olucak
Canım kanama olunca coraspini bıraktırıyolar genelde senınkı yoğun degıl dıye bıraktırmamıs olabılır belkı doktorun daha ıyı bılır bız yasadıklarımızdan yola cıkıyoruz tabi 🥺
İçini ferah tut inşallah hıc bısey olmıcak bebegıne 🙏🏻

Canım bende progestan dex kullanıyorum, sizde ücretli mi alıyorsunuz ben aile hekimine yazdiramadim.

6+4 de duyduk
Çok şükür ikisi de tutmuş 🤲darısı sizlere olsun devamlılıgjı da güzel olsun inşallah 🤲
Amin sizinde kucağnıza almayı nasip etsin Allah ben de iki tane transfer olmuştum şimdilik tek kese göründü sağlıklı olsun devam etsinde önemli değil 🙏

Arkadaslar iki gundur miğdemde yemekten sonra hazimsizlik hissi var. Reflu gibi ekşime gibi bir değişik. Yemek yemediğim sırada herhangi bir şey hissetmiyorum. Ama yedikten sonra çok yemişim hissi oluyor. Yaśayan var mi bu durumu?

Benim yaş 37 canım. Hem eşimde sorun hem bende ( yumurta rezerv azlığı amh0.1) valla çok memnun kaldım diyemem o hastaneden hemşirelerden ama gittik bir kere. İnşallah olumlu sonuçlanır da bir daha bu durum için hastaneye gitmem gerekmez. Senin neden kimyasal olduğuna dair bişey dediler mi?
Yaş 43 eşimin yaş 47 onda sorun yok benim rezerv az yaştan dolayı.sag yukurtalikta hiç yumurta yok.soldan ocak ayından beri 3 kere ancak 5 yumurta toplandı.5.embriyo 3.gun donduruldu.5.güne 2 si gidebildi.2 sini de transfer ettiler.katil hücre öldürücü tedavi embriyo yapıştırma yapılmasına rağmen olmadı.kalan 2 embriyom halbuki çok iyidi ve hiç bi sıkıntı yoktu.maalesef negatif.

X