2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar , bebişleri ultrasonda nasıl görüyorsunuz hareketli mü hareketsiz mi ? Benim ki bana hareketsiz geliyor ben mi evham yapıyorum bilemedim . İnternette çok hareketli ultrason görüntüleri oluyor ya biraz onlardan etkilendim herhalde . Benim ki bir iki zıpladı ( bunu da kendimi yaptı su kesesinden mi bilmiyorum ) ellerini oynattı biraz . Doktor o kadar dürtükledi dürttükçe parmağını emdi , başka hareket yok🤓 oysa çikolata yiyipte gidiyorum .Sizde durumlar nasılEki Görüntüle 3385961
Bende aynı sizin gibi hareketsiz olduğunu gördüm utrasonda küçük hareketler yapıyordu sadece ,iki farklı doktora sordum bu dönemlerde çok fazla hareket beklemeyin(13+5 di) morel bozmaya gerek yok dedi normal bir durummuş
Sizin cinsiyetiniz belli oldu mu ?
Burada gördüğüm kadarıyla erkek annelerinin bebekleri hareketli gibi geldi kız bebekler daha sakinler benimde kız 💞🧚🏻‍♀️

:)))) anne olmanın en zor tarafı bu bence. bi süre kadın değil de sadece anne olmanın gereklerini yerine getiriyoruz:)
ama bizim de şansımız çamaşırlara sığmayan göbüşlerimizde bebeklerimizin hareketlerini hissetmek oluyor. babalar kusura bakmasınlar :)
Kesinlikle katılıyorum ama o geçiş kısmı benide etkiliyor 🙈 görünce benide alıyor bir gülme 😅😅 nerden nereye diye ama tabiki çok güzel bir amaç için herşey ❤️

Kızlar , bebişleri ultrasonda nasıl görüyorsunuz hareketli mü hareketsiz mi ? Benim ki bana hareketsiz geliyor ben mi evham yapıyorum bilemedim . İnternette çok hareketli ultrason görüntüleri oluyor ya biraz onlardan etkilendim herhalde . Benim ki bir iki zıpladı ( bunu da kendimi yaptı su kesesinden mi bilmiyorum ) ellerini oynattı biraz . Doktor o kadar dürtükledi dürttükçe parmağını emdi , başka hareket yok🤓 oysa çikolata yiyipte gidiyorum .Sizde durumlar nasılEki Görüntüle 3385961
Doktorun yanına girmeden mutlaka çikolata ye canım bu sefer hem dışarıda hemde tam kapıdan girerken çikolata yedim ve fildir fildir asla yerinde durmayan bir bebiş ile karşılaştım tam doktor bakıyor hop değişiyor 😂 kafa bı o yanda bi bu yandaydi çok komikti. Çikolata etkisi kesinlikle var bir sonraki ultrasonda dene mutlaka ❤️

Bizim doğu tarafı erkeklere aşırı düşkün. Erkekte erkek yemmin ediyorum soğudum bu insanlardan Kaynanamın 10 oğlu var onlar gibi olmamı bekliyorlar şaka gibiler çok değişik düşünce yapıları var. Önce sağlık demeleri lazımken. Stresteyim zaten.
Benm oglm var kaybettgm de erkekti. Annem bayagi uzulmustu erkek die bu da erkek gibi dedi doktor simdi soylesem uzuleck annem bayagi dert edio😀😀 ben de hep kiz istedm ama kismet yani napalm.

Benimki hiç hareket etmedi canım, şaşırdım hatta hemen kalp atışına baktım falan. Kahvaltı yapmadan gitmiştim çikolata yedim ama kar etmedi. Doktorum da bu çok uslu bir kardeş galiba dedi hatta oğluma :KK48: Oğlum hiç öyle değildi kıpır kıpırdı

Benm de bayagi ugrasti doktor elini burnundan ceksn burun kemigini gorebilelim die ama tik yok. Ilk ultrasyona gordm bir iki sallandi sonra oksurdm 3-4 defa oyle hareket etti. Ama doktor dedi belki uyku moduna gecmistr bu onemli bisi deil

Benimki hiç hareket etmedi canım, şaşırdım hatta hemen kalp atışına baktım falan. Kahvaltı yapmadan gitmiştim çikolata yedim ama kar etmedi. Doktorum da bu çok uslu bir kardeş galiba dedi hatta oğluma :KK48: Oğlum hiç öyle değildi kıpır kıpırdı
bende öyle canım, kapıda 1 saat beklerken ağzım hiç boş durmadı hep çikolata attım ama kıpır kıpırlık yok . Bazısı da öyle diyor, anne karnında hareketli bebek yaramaz olur diye, oğluş şimdi yaramaz mı peki canım

Benm de bayagi ugrasti doktor elini burnundan ceksn burun kemigini gorebilelim die ama tik yok. Ilk ultrasyona gordm bir iki sallandi sonra oksurdm 3-4 defa oyle hareket etti. Ama doktor dedi belki uyku moduna gecmistr bu onemli bisi deil
Eli burnunda mıydı ya yavrumm 🫠 benimki de zorla hareket etti ama yani minik

Doktorun yanına girmeden mutlaka çikolata ye canım bu sefer hem dışarıda hemde tam kapıdan girerken çikolata yedim ve fildir fildir asla yerinde durmayan bir bebiş ile karşılaştım tam doktor bakıyor hop değişiyor 😂 kafa bı o yanda bi bu yandaydi çok komikti. Çikolata etkisi kesinlikle var bir sonraki ultrasonda dene mutlaka ❤️
Ne güzel 🫠🫠
Ah canım 1 saat sürekli yedim kapıda beklerler sürekli attım ağzıma ama yok bizimkinde cümbüş 🤓

Kızlar ya isim(kız) konusu beni aşırı zorluyor hiç bir ismi beğenmiyorum ne yapıcaz biz bu bebek isimsiz mi kalıcak 😭 popüler isimler istemiyorum anlamlı ve farklı isimler arayışındayım sizler ne durumdasınız ?
Senelerdir aklımda olan bir isim var. Hem yaz bebeği olunca hem de evin ilk bebeği olunca bana da gün doğdu. İlkyaz koymak istiyorum. Ama eşim pek beğenmedi galiba. 😃
Daha çok zamanınız var. Mutlaka içinize sinen bir isim bulursunuz.

Bende aynı sizin gibi hareketsiz olduğunu gördüm utrasonda küçük hareketler yapıyordu sadece ,iki farklı doktora sordum bu dönemlerde çok fazla hareket beklemeyin(13+5 di) morel bozmaya gerek yok dedi normal bir durummuş
Sizin cinsiyetiniz belli oldu mu ?
Burada gördüğüm kadarıyla erkek annelerinin bebekleri hareketli gibi geldi kız bebekler daha sakinler benimde kız 💞🧚🏻‍♀️
Evet bende öyle gördüm hatta çok hareketli bebeklere erkek herhalde diyorlar ama benimki de erkek 🦦 anasıda yatmayı çok sever bana çekti herhalde hşhşhş

bende öyle canım, kapıda 1 saat beklerken ağzım hiç boş durmadı hep çikolata attım ama kıpır kıpırlık yok . Bazısı da öyle diyor, anne karnında hareketli bebek yaramaz olur diye, oğluş şimdi yaramaz mı peki canım
Yani bence yaramaz değil ama hareketli bir çocuk 2,5 yaşında şu an. Kardeş geldiğinde tam 3 olacak :emir_bebek: Bana aşırı hareketli gelmiyor çocuk yani bu uslu uslu bizimle oturmasını beklemem, ama annemler bakıyor ve onlara göre çooook hareketli :KK48:

Kızlar ya isim(kız) konusu beni aşırı zorluyor hiç bir ismi beğenmiyorum ne yapıcaz biz bu bebek isimsiz mi kalıcak 😭 popüler isimler istemiyorum anlamlı ve farklı isimler arayışındayım sizler ne durumdasınız ?
Son anda fikrimiz değişmezse kız olursa Derin erkek olursa Ateş olacak :emir_bebek:

Senelerdir aklımda olan bir isim var. Hem yaz bebeği olunca hem de evin ilk bebeği olunca bana da gün doğdu. İlkyaz koymak istiyorum. Ama eşim pek beğenmedi galiba. 😃
Daha çok zamanınız var. Mutlaka içinize sinen bir isim bulursunuz.
İlkyaz ay aslında çok anlamlı 😍 benimde vardı fakat etrafımda paylaştım ve benden önce hamile kalıp kızlarına taktılar o yüzden çok sinirliyim onlara 😤 şuanda da zorluk çekiyorum ☹️

Bende şimdi kontrolden çıktım 15+4 bizimkide öyleydi 😂 doktor cihaza hafif tıkladı falan ama bizimki dönmedi bile sadece ellerini ayaklarını uzattı çekti falan rahatına düşkün dedi😂
Ayy aynı bana da öyle keyifçi gibi geldi ultrasonda . Ben detaylıya girdim . doktor , hafifçe tıklamadı sanki böyle vurdu kaç sefer karnım acıdı artık ama doktor vurdukça yaptığı tek hareket elini ağzına götürmek parmağını emmek 🦦

X