2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba arkadaşlar bugün ben de ikili tarama için kan verdim ense kalınlığıda çok normalmiş çok şükür her şey yolunda dedi bir de cinsiyeti çook emin bir şekilde erkek dedi kesin diyor 12+2 im bugün ama M minel25 sana da kesin erkek demiş değişmişti değil mi Ahmet hoca kafamı karıştırdı benim de 😅
Ben emre beya geçtim canım ya ahmet bey evet iyi ama bence çok dalgın çünkü çok kalabalık en çok ona gidiliyor sonradan hakkım kalmıştı muayene hakkım kız gibi dedi yani yüzde yüz diyip kız gibi demesi bile komik bide sigorta işimiz vardı bizim ama halledemedi dalgınlık derken onu kastettim :)

Olabilir ama ben zayıfım yine de görse bile emin olmadan söylemiyor çoğu doktor. Amiin inşallah önemli olan o 🙏
ya sey bile etkiliyomus plesanta yeri eger on duvara yerlestiyse ultrasonun katmanini kalinlastiriyomus shshsh o yuzden ya nipte guvencen yada 14 ten sonra ultrasonla guvencen saglikla gelsin yavruslarimiz 🧿🤲

Benim de göbeğim çok çıktıııı çok zorlanıyorum her gün işe giderken giyip giyip çıkarıyorum eski pantolonları😅 artış'ın hamile pantolonunu aldım giyiyorum ben de ama zaten zayıf ama basenliydim şuan göbek de eklenince felaket bir görüntü var mecbur üzerine uzun şeyler giyiyorum seçenek iyice daralıyor 😁 böyle kumaşı tok çamaşır izi belli etmeyen işte giyilebilecek pantolon öneriniz var mıı
lcw hamile pantolomlari bence fiyat performans ebebektede taytlar cok guzel

Kızlar merhaba, ben bugün çok çok çok kötüyüm. Bademciklerim iltihap kapmış inanılmaz yanıyor su içsem bile çıkarıyorum. Sabahtan beri sadece 1 elma yiyebildim az önce. Şuan annemlerdeyim farklı bir şehirde o yüzden aile hekimine gidebildim antibiyotik verdi ama hiç kullanmak istemiyorum:KK43: sizin önerebileceğiniz bir şey var mı:KK43:

Bir günlük hiçbir şey olmaz bence çünkü kanama olunca da kısa süreli kesiyorlar kan sulandırıcıyı tabi ben tüp bebekte önlem amaçlı kullanıyordum siz yine de doktorunuza danışın
Evet pazartesi kontrolüm var sorucam bakalım ne dıcek, bende pıhtılaşma var çünkü

ya sey bile etkiliyomus plesanta yeri eger on duvara yerlestiyse ultrasonun katmanini kalinlastiriyomus shshsh o yuzden ya nipte guvencen yada 14 ten sonra ultrasonla guvencen saglikla gelsin yavruslarimiz 🧿🤲
Benim için cinsiyeti hiç önemli değil en başından beri sağlıklı olması, sağlıkla dünyaya gelmesi önemli yani 20. Haftada bile belli olabilir keyfi bilir 🥰.

Kızlar merhaba, ben bugün çok çok çok kötüyüm. Bademciklerim iltihap kapmış inanılmaz yanıyor su içsem bile çıkarıyorum. Sabahtan beri sadece 1 elma yiyebildim az önce. Şuan annemlerdeyim farklı bir şehirde o yüzden aile hekimine gidebildim antibiyotik verdi ama hiç kullanmak istemiyorum:KK43: sizin önerebileceğiniz bir şey var mı:KK43:
Bu gün ben de aile hekimine gittim benim de boğazlarım kötü ve halsizlik öksürük hepsi var. Meyveleri kaynat ılınınca iç dedi. Soğuk yada sıcak değil ılık olacak boğazını nemli tut suyu yudum yudum iç. Bol istirahat dedi eğer ateşlenirsen parol al dedi. Geçmiş olsun canım antibiyotik doktoruna sor bence

Evet pazartesi kontrolüm var sorucam bakalım ne dıcek, bende pıhtılaşma var çünkü
Merhaba, ben de aynı sebepten kan sulandırıcı kullanıyorum. Açıkçası bir gün bırakmaya cesaret edemem. Belki önlem amaçlı kullananlarda rahat bir şekilde bir gün kullanmasan da olur diyorlardır.

kızlaaar göbekler ne alemde ya arkadasimin istemesi icin kiyafet bakmaya ciktim bebis kendini bayaaa belli ediyo ben bu gidisle yuvarlanan bi anne olcam 😂
Canım kaç haftalıksın benimde çıkmış da acaba çok mu kilo aldım diyorum baya belli daha 11+2 bugün alt göbeğim çıkmış bile

Merhaba, ben de aynı sebepten kan sulandırıcı kullanıyorum. Açıkçası bir gün bırakmaya cesaret edemem. Belki önlem amaçlı kullananlarda rahat bir şekilde bir gün kullanmasan da olur diyorlardır.
Evet bana da öyle geldi ama biz nasıl yaptırcaz o zaman, bizim için de bi çözümleri vardır sanırım.

Evet bana da öyle geldi ama biz nasıl yaptırcaz o zaman, bizim için de bi çözümleri vardır sanırım.
Sanırım sulandırıcıyı kesmeden tek çözüm ikili test ama o da net olarak söylemediği için ne kadar anlamlı tartışmaya açık. Ben iğnenin saatini bile aksatmaya korkuyorum. Bilmiyorum doktorunuz sizi nasıl yönlendirir.

Sanırım sulandırıcıyı kesmeden tek çözüm ikili test ama o da net olarak söylemediği için ne kadar anlamlı tartışmaya açık. Ben iğnenin saatini bile aksatmaya korkuyorum. Bilmiyorum doktorunuz sizi nasıl yönlendirir.
Benim doktorum kesin istiyor fetal DNA ama oksapar kullandığımı da tabi ki biliyor orda yaptırdım pıhtılaşma testini zaten, ama ben ikili üçlü hiç güvenmiyorum yaptırcam bir çözüm bulur doktor diye düşünüyorum

korkmayin diye yaziyorum ameliyat oncesi eger kan sulandiriciyi igne olarak kullaniyosa hasta 1 hafta onden kesiyo ignenin butun etkisi anca bitiyo ama eger hap olarak kullaniyosa ameliyat omcesi 1 gun once kullanim kesmesi yetiyo oyuzden korkmayin buyuk ihtimal kandaki pihtilasma etkisi devam ediyo oluyo ama dnayi seyreltme asamasi kalkiyo sadece tabiki doktorunuzada danisin ama 2li teste ne olur guvenmeyin allah korusun bir tik terslik olsa testten dolayi durduk yere stres olursunuz dogruluk payi cok az cunku nipte nazaran

Benim doktorum kesin istiyor fetal DNA ama oksapar kullandığımı da tabi ki biliyor orda yaptırdım pıhtılaşma testini zaten, ama ben ikili üçlü hiç güvenmiyorum yaptırcam bir çözüm bulur doktor diye düşünüyorum
danistiniz mi peki kan ilacina ne dedi icmemenizle ilgili

X