2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Eveet.. gruptaki beraberliğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz sevgili dostlar. Nasip değilmiş yavrumu kucağıma almak. Bebeğin kalbi durdu 11. Haftada. Dua edin. Birazdan kürtaja alacaklar. Lütfen dua edin ki kolay geçsin. Bilmem gereken bir şey var mı? Bana tecrübeniz varsa yazabilir misiniz
Çok üzüldüm çok geçmiş olsun Allah yakın zamanda tekrar nasip etsin kolaylıkla sağlıkla inşallah… nasıl ortaya çıktı belirtiniz oldu mu acaba

kisa sureli oluyomus bak kagan kocatepe 11 hafta 10+0 10+6 11 hafta dan diye basligi onu izle bak icin rahatliycak benim bas agrim 9 da bi olmustu 10 da bi olmustu damarlar buyuyo bas agrisina yol acar demislerdi o yuzden cok rahat

Evet been 🥲 11+4 üm 3-4 gündür başım ağrıyor benim de daha önce hiç olmamıştı
Yalnız olmadığımı gördüm en azından 😌

Hadi inşallah 2 erkekten sonra sağlıklı bir şekilde alsaydık kucağımıza 😇🙏🏻 birde kız derlerse sağsalim jübilemi yapmış bebek defterini kapatmış olacağım kendimce yani 😅 hoş erkekte olsa artık 3 son benim için bu gebelik bile süpriz olmuştu zaten 😂 hayırlısıyla öğreniriz cinsiyetini inşallah yakın zamanda ya 😇
Ay bizim de 3. Süpriz oldu benimde 2 erkek var inşallah 3. Müz öncelikle sağlıklı hayırlı kız evlat olurlar

Kızlar ben de 2 kez deneyimlemiş oldum mide bulantısı ve hazımsızlığa taze zencefil çayı çok iyi geldi bana. İyice dilimleyip atıyorum suya 5 dk kaynatıyorum soğumasını beklemeden içiyorum gerçekten baya ferahlatıyo ve rahatlatıyo midemi tavsiye ederim

ayh cozdum burun isini evde nane yagim vardi gratisinki hemde dedim dogal olac degil bisey degil bir damlacik bas parmagima aldim 2 parmagima yedirip burun deligine surdum mukemmeeel acti keske dun aklima gelseymis aci cektim resmen
Canım aklınızda olsun migreni olanlar için migreniniz tuttuğunda alnınıza sürerseniz nane yağını ağrıyı hafifletiyor geçiredebiliyor.

Pastel tonları çok yakışıyor bebeklere 😍 ilk kez onun bişeyler aldım ve 6 aydan önce çok büyük alışveriş yapmayı düşünmüyorum. İnşallah sağlıkla gelsin her şeyini keyifle alırız
ben transfer oncesi sans getirsin diye aldim somra kendimi durduramadim sjsjsj ama genelde 3/6 6/9 aldim

Canım aklınızda olsun migreni olanlar için migreniniz tuttuğunda alnınıza sürerseniz nane yağını ağrıyı hafifletiyor geçiredebiliyor.
uff keskeeee benim migrenim farkli bi tur sadece bas ageisi degil malesef epilepsi gibi atak yasiyorum geneldede epilepsi olarak basliyo migrenin atagi olarak devam ediyo ilac bile fayda etmiyo o gun kafani kopartip yanina koyuyosun 😢

Bu haftada kan tahlilleri mi yapılıyor kim yapıyor aile hekimi mi ? Benden isteyen olmadı daha aile hekimine hiç uğramadım bile
9. Haftaya kadar yapin dio doktorlar ilk ogrendgmzde ben de 9+4 te yapmistm bobrek rahatszlgmdan dolayi anca gitmistim. Tsh b12 demir sodyum ne varsa bakiyorlar yani tam kan sayimi. Git aile hekimine gebeyim tahlillerimi yaptrmak istiyorm de

Eveet.. gruptaki beraberliğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz sevgili dostlar. Nasip değilmiş yavrumu kucağıma almak. Bebeğin kalbi durdu 11. Haftada. Dua edin. Birazdan kürtaja alacaklar. Lütfen dua edin ki kolay geçsin. Bilmem gereken bir şey var mı? Bana tecrübeniz varsa yazabilir misiniz
Bazen ne desek boş çok üzgünüm😢Allah size en kısa zamanda sağlıkla yeni bir yavru nasip etsin inşallah🙏

Nasıl belirtiler canım geri geldi mi gelmedi mi ? Benim genel olarak yok arada kasik ağrım oluyor ama azaldı baya valla hala korkuyorum insallah sağlıkla içerde yuvarlanıp duruyordur oğluş :)
ben de durum aynı :) mide bulantım oldukça azaldı yok gibi neredeyse ama kasık ve bel ağrım gene ara ara seninki gibi, valla al benden de o kadar korku hep var. Umarım iyidir bebişler 🥰

Hamile pantolonu giymeye başlayan kızlar sizlere sorum var. Bu pantolonun belindeki kumaş kısım azıcık kazağımdan görünüyor. Böyle olması çirkin mi acaba? Pantolon koyu gri kot beli de siyah. Sizlerin de görünüyor mu?

Bu haftada kan tahlilleri mi yapılıyor kim yapıyor aile hekimi mi ? Benden isteyen olmadı daha aile hekimine hiç uğramadım bile
Ben doktorum yapmayınca kendim istedim. Yapılmadıysa talep edin. Aç karna gidin sağlık ocağına kan vermeye, açlık şekerinize de bakılır böylece. Sonuçlarınız e nabıza yansıyınca doktora gösterirsiniz.

X