2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Acaba katlanma noktalarından akıtma yapar mı? Evim küçük ve banyom soğuk. Mecbur odada yıkıycam çocuğu. Küvet lazım. Katlanır alsam sızdırır diye çekiniyorum. Tecrübeli anneler varsa bizi aydınlatsın.
valla bende kovalari vardi 4 tane almistim hepsi bi sure sonra ki uzun degil gri silikon kismiyla beyaz sert plastik baglantilarindan akitmaya basladi tamirde olmuyo hepsini attim

Acaba katlanma noktalarından akıtma yapar mı? Evim küçük ve banyom soğuk. Mecbur odada yıkıycam çocuğu. Küvet lazım. Katlanır alsam sızdırır diye çekiniyorum. Tecrübeli anneler varsa bizi aydınlatsın.
Valla hiç akıtma falan yapmadı benimde banyom küçük diye hep odada yıkamıştım kızımı

Bi sorcam bakalım ne diyecek 😂 12 olduk 🥹
ayh 1 hafta varmis aramizda 🙏 banada haber ver bakalim ne dicek insallah sendede hersey yolundadur gerci cem hocam bana hic bisey yolunda degildi ama okadar motive edici konusuyodu ki sjsjsjs keyifli keyifli cikcaz doktor kapisindan artik 🙏

ayh 1 hafta varmis aramizda 🙏 banada haber ver bakalim ne dicek insallah sendede hersey yolundadur gerci cem hocam bana hic bisey yolunda degildi ama okadar motive edici konusuyodu ki sjsjsjs keyifli keyifli cikcaz doktor kapisindan artik 🙏
İnşallah canım 🙏🏻
nipt testi verdin mi ben 14 unde hersey cidden yolundaysa vericem sen neye karar verdin
Perşembe 2 li taramam var sanırım onun sonucuna göre karar vereceğim. Bu konuda Cem hocamla cumartesi konuşacağız.

amaaaan beee bi yerden sevinip bi yerden uzuluyorum he peki cogu ilac yasak ama bu durum boyleyken beklemen mi gerekiyo bi ilac kullandirmiyolar mi ya 😢
Bugun doktorumu degistrmistm. Ona anlattim gevmis kaybimi sonra tekrari olabilir fitil verecem dedi crp istedi yuksek cikinca bir de antibiyotik yazdi. B12 ile tsh inda sknti halletmenn lazm dedi. Bu haftalardi o zamnda enfeksiyonu ogrendgmde her sey tekrarlaniyor.

Bugun doktorumu degistrmistm. Ona anlattim gevmis kaybimi sonra tekrari olabilir fitil verecem dedi crp istedi yuksek cikinca bir de antibiyotik yazdi. B12 ile tsh inda sknti halletmenn lazm dedi. Bu haftalardi o zamnda enfeksiyonu ogrendgmde her sey tekrarlaniyor.
en azindan seni ve bebegini dusunen bi doktor sukur yani bunca hafta bekletti iyi yapmissin degistirerek doktorunu hemen test istemis onlem almis artik rahat ol stres olma biticek insallah buda sakin eskiyle kiyaslama kendini uzme

Merhaba canım hangi doktora gittin? Ben genesiste seval hanıma gittim ama sanki çok ısınamadım

kızlar 11+2 deyim bugüne kadar hiç bulantı vs olmadı ama 3 gündür reflü başladı reflüyle de bulantı yaa geçicidir inşallah diyorum çok kötü prilam ve rennie yazdı doktor. Su içmeye korkar oldum karnımın içinde sular çalkalanıyor bu da midemi bulandırıyor sürekli valla ya

en azindan seni ve bebegini dusunen bi doktor sukur yani bunca hafta bekletti iyi yapmissin degistirerek doktorunu hemen test istemis onlem almis artik rahat ol stres olma biticek insallah buda sakin eskiyle kiyaslama kendini uzme
Kiyasliyorm cnm valla ayni haftalar ayni gidisat. Cok korkuyorm tum gun acim. Bir defa yedm onu da kustum. Su bile kusturuo. Besinsiz bu sekilde iyilesemem de . Degerler kotu crp yuksek enfeksiyon cok

X