2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba kizlar. Ramzi teorisinden anlayan varsa bi fikirde buluna bilirmi cinsiyyyet icin? 5 hafta 2 gunluk karindan ultrasyon

Eklentiler

• IMG_2089.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 34
Bunlar reflü yatağı oluyormuş o sebeple önerdi ama hangisi ben de emin olamadım şimdi. Alacağım zaman bakarım diğer ürünler yani tam park yatak olanlar da reflü yatağı oluyor mu bilginiz var mı ?
Reflü yatağını ben ayrıca alacağım sevi bebeden uzun kullanılıyormuş 1 yaşına kadar kullanılıyor demişler

Progestan kullanan kızlar yazarsanız çok sevinirim kanamanız bitince yada kanama alanı küçülünce Dr fitili kesiyor mu yoksa tedbir amaçlı 9 ay boyunca kullanacak mıyız

Progestan kullanan kızlar yazarsanız çok sevinirim kanamanız bitince yada kanama alanı küçülünce Dr fitili kesiyor mu yoksa tedbir amaçlı 9 ay boyunca kullanacak mıyız ?
Kanama alanı kaybolduğunda 1 hafta kadar daha kullanmıştım.

Progestan kullanan kızlar yazarsanız çok sevinirim kanamanız bitince yada kanama alanı küçülünce Dr fitili kesiyor mu yoksa tedbir amaçlı 9 ay boyunca kullanacak mıyız ?
Ben 5. Haftadan kullanıyorum kanama alanım yada kanamam yok ama kullanıyorum hala 12.haftamdayım bakalım çarşamba kontrolum bakalım kesecek mi

Aman negatif olsunda yeter ki sağlık ocakları ilçeden ilçeye çok farkediyor ya, bende şimdi eşime sordum 10 gün yanlış hatırlamışım ben 1 ay demişler ama 20 güne çıkmış ben 10 gün diye hatırlıyormuşum

Yok kız sağlık ocağıda değil İstanbul'da köklü bir hastanede verdi eşim ona rağmen neler yaşadık kayboldu diyip tekrar kan aldılar sonra ikinci kanda kayıp dediler tekrar arayıp bulduk gelmeyin diyip en son 8 ay sonra ilk kayboldu denen kandan çıktı sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…