2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kizlar bi benim mi enerjim bu kadar düşük acaba,eşimle disari ciktim iki yurudum yoruluyorum ,pazartesi işbaşi ,boyle olursam nasil enerjim yetecek :KK43: hic evden cikasim gelmiyor

Bu uygulama evlenirken zorunlu yapılıyor canım 34i 4 yıldır var belki daha eskidir okadar bilmiyorum ama 2 yıl önce evlendik zorunluydu bizede yapıldı sağlık ocağında. Erkekten alınıyor eğer pozitif çıkarsa sma kadına da yapılıyor. Erkekte çıkmazsa kadına yapılmıyor
Biz de kan verdik ama sma olduğunu bilmiyorduk hemen ertesi günde rapor vermişlerdi. Yapışmış mıdır acaba bize de sonradan bilgilendirme yapılmadı

Biz de kan verdik ama sma olduğunu bilmiyorduk hemen ertesi günde rapor vermişlerdi. Yapışmış mıdır acaba bize de sonradan bilgilendirme yapılmadı
Negatif çıktığında bir bilgilendirme yapmıyoruz dedi bana sağlık ocağı. Eşinizin e nabız ında test sonucunu görebilirsiniz biz oradan bakmıştık. Zaten pozitif bir durum olduğunda sağlık bakanlığı tarafından arıyorlarmış.

Negatif çıktığında bir bilgilendirme yapmıyoruz dedi bana sağlık ocağı. Eşinizin e nabız ında test sonucunu görebilirsiniz biz oradan bakmıştık. Zaten pozitif bir durum olduğunda sağlık bakanlığı tarafından arıyorlarmış.
e nabızda ne diye geçiyor adı sma testi mi

Ne zaman evlenmiştiniz? Büyük ihtimal yapılmıştır belki söylenmemiştir sma testi diye genel olarak alınan o kandan bakılıyor çünkü extra kan alınmıyor. Bizi bilgilendirmişlerdi kan testleri iki güne çıkar ama sma 10 günü bulabilir pozitif çıkarsa biz arayıp bilgi veririz zaten demişlerdi sonrasında biz sonuç çıkınca sorduk temiz demişlerdi

Ne zaman evlenmiştiniz? Büyük ihtimal yapılmıştır belki söylenmemiştir sma testi diye genel olarak alınan o kandan bakılıyor çünkü extra kan alınmıyor. Bizi bilgilendirmişlerdi kan testleri iki güne çıkar ama sma 10 günü bulabilir pozitif çıkarsa biz arayıp bilgi veririz zaten demişlerdi sonrasında biz sonuç çıkınca sorduk temiz demişlerdi
2022 de evlendik. Umarım yapılmıştır bize hiç bilgi vermediler malesef

Bende ağlayarak acile koşuyorum doktorlar bile ne yapacagını şaşırıyorlar gaviscon bana da hiç iyi gelmiyor hiç bir ilaç iyi gelmiyor prillam medpamid asla bulantımı geçirmedi. Kaç doktor gezdim en son ultrasonla baktılar öyle anladılar. Mide koruyucu verdi midemde oturuyor gibi oluyor yemekler onun için hazımsızlık ilacı verdi bi de ursabay diye bi safra kesesi için verdi ama asla bana iyi gelmedi aksine 12 saate bir acildeyim 😢
Bende çok çektim mide ağrısından mide koruyucu alıyorum çok şiddetlendince ama sizin ki çok ağır geçiyormuş, bu haftalarda biraz bulantininda hafiflemesi gerekiyordu. Ama sizin durum farklı... çok geçmiş olsun. İnşallah biran önce iyileşirsiniz

ben asiri fazla duydum ya progestandan sonra oldu diyen bide sey akintinin rengi coek afedersin burun akintisindaki renk mi su gibi olan degilde yogun burun akintisi sen anla 😂 eger oyleyse benim daha hic kanama alanim yokken progestanin yaptigi akinti yogunlastiginda fazlalastiginda o renk yapiyodu
Aynen cnm o. Yapi olarak da oyle. Kasintm yanma yok ama o akinti yogun. Ayni seyleri yasayacam die cok korkuyorm agliyorm bazen. Ama akinti normal gelmio bana. Progestan 8-9 gundr kullanmiyordm akintinin ondan kaynakliysa keslmesi gerekmez miydi

Kizlar bi benim mi enerjim bu kadar düşük acaba,eşimle disari ciktim iki yurudum yoruluyorum ,pazartesi işbaşi ,boyle olursam nasil enerjim yetecek :KK43: hic evden cikasim gelmiyor
Aynisini ben de dusunuyorm. Annem dio kalkip su alamiyorsn nasl ders vereceksnz

Ya şimdi ben 12. Haftayı bitiriyorum. Normalinde hafif bir göbeğim var doğuştan beri benimle olan 😀 ama şuan aynı göbek içi sertleşti ve genişledi gibi. Bebek mı bu acaba benim piskolojim mi bozuk yoksa 😀😀😀
Ben de senin gibiydiim hafif göbiişliydim ama 12. Haftadan sonra birden bi göbeklendim sert olarak pantolonlarım kapanmıyor

hiç eski formum yok🤣 gene hep dolanmaya çalışıyorum ama eve geldiğimde belim ağrıyor kasıklarım ağrıyor hep bir yerimde ağrılar ve halsizlik var

Eşimde görünmüyor 2022 de evlenmiştik test sonuçlarına baktım şimdi yapmamışlar bize demekki
2022 de yapılıyordu canım.bizde 22 de evlendik ve eşim 2 defa kan verdi ama için ilk kanı kaybettik diye aradılar 5 ay sonra ikinciye verdi o da 8 ay sonra çıkmıştı biraz geç çıkıyor ama mutlaka sonuçlanıyor. Sağlık bakanlığı ile yazismistim kan kayboldu sonuç yok diye aramislardi süreç uzun ama pozitif çıkarsa mutlaka ulaşıyoruz demişlerdi. Birkaç ay sonrada enabiz üzerinden görünür olmuştu sonuç

X