2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Cook geçmiş olsun, Allah yavrunuzla birlikte sağlıklı Uzun ömürler versin size

Cnm cokk uzuldumm. Rabbim yerini doldursun. Malesef cogumuz bu sinavdan gectik. Rabbim en hayrlisini bilir. Rahim toparlaninca saglikla nasip olur insallhben de 3 ay once ölu dogum yaptm ama Allah in mucizesi bitmez cnm. Dua et

erkekte cok degisiklik olmaz derler ama sizinki suan asiri asiri erken 12. haftada bile bazen netlenmiyo degisebiliyo 10. hafta asiri erken geldi bana suan ogrenmenin tek net yolu nipt testi bence

Valla bilemiyorum ben de şaşırdım 2 hafta sonra yine çağırdı, 2 hafta sonra zaten aşırı aşırı net söylerim gibi konuştu doktorum, hiç ileride haftalardan bahsetmedi. Pipi olarak gördüğü şeyi de gösterdi bakalım hayırlısı

Çekmedi ama gösterdi bize, o gösterince bana da öyle gibi geldi bence de çok erken hiç cinsiyet öğrenme amacımız yoktu bu kontrolde şaşırdık ama doktorum doçent yani görmese de söylemezdi diye düşünüyorum. Allah biliyor kız istiyordum aslında ama erkek olduğunu öğrenince de bir garip oldum 2 gün önce de rüyamda oğlum olduğunu görmüştüm çünkü. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin gerisi boş gerçi

bakalim degisicekmi hakkinizda hayirlisi olsun sağlıkla gelsinde

Ben 13. Haftada gittim onda bile net söylemedi doktor ama tahminim kız dedi belki oyuzden söylemedi net olarak erkek daha önce belli oluyor ama 12. Hafta öncesi hiç duymamıştım hayırlısı olsun

Bebeğimin kalbi durmuş kürtaja alacaklar eşimi bekliyorum kahroldum hastanedeyim
Çok çok üzüldüm canım. Allah sabır versin tez zamanda sağlıkla kucağını doldursun
Benim kızıma da 10.haftada %60 hatta%80 kız demişti doktorumuz. Her geçen hafta yüzdrler arttıhala şaşırırım nasıl bu kadar erken oldu diye
Çok çok üzüldüm canım Allah sabırlar versin..
Allah kızına uzun sağlıklı ömürler versin

Evet yaaaa ben de erik istiyorum deli gibi

Rabbim size ve evladınıza uzun ömür versin inşallah. Kendinize iyi bakın. Dualarınıza çokça amin

Benimki 5 günde geldi bunun 2 günü haftas onuydu ama 3 iş günü geldi genokstan. Bugüne kadar çevremde çok yaptıran oldu cinsiyet de hep doğru çıktı.
Benim de bugun geldi 1 hafta icinde sonuclandi dedigin gibi. Erkekmis oğlumla cok iyi arkadaş olurlar insallah

Kızlar bana da 1 2 gündür güncelleme geldi galiba göbeğim çıktı özellikle akşamları çok çok daha belirgin oluyo 13 haftalığım sizlerin de çıkmaya başladı mı ?

Ben 13. Haftada gittim onda bile net söylemedi doktor ama tahminim kız dedi belki oyuzden söylemedi net olarak erkek daha önce belli oluyor ama 12. Hafta öncesi hiç duymamıştım hayırlısı olsun

Biz de şaşırdık, 2 hafta sonra netleşince inşallah yazıcam sizlere de, belki bizi şaşırtıp kız çıkar

Bende gördüm çıkıntı benimkinde ama kızda da olabilir deyince bende muallakta kaldım .. doçentse bir bildiği vardır herhalde canım yaa annesine de malum olmuş aminn

Biz de şaşırdık, 2 hafta sonra netleşince inşallah yazıcam sizlere de, belki bizi şaşırtıp kız çıkar
Hayırlı ve sağlıklı evlat olsun yeter yoksa kızmış erkekmis bunlar sadece ayrıntı tabi yinede insan bir an önce öğrenmek istiyore. 2 hafta sonra giderken çikolata ye öyle git daha net görünür ama hemen ye git benim gibi yarım saat bir saat sonra gitme

Kizlar bi kere sormustum yine sorcam,doktorlar folik asiti ne zamaa kadar kullandiriyor,benim doktoelr elindeki bitene kadar kullan dedi,yani bi zaman vermedib,simdi tekrar alsam mi bilemedim 10.haftaya giriyorum
8.haftada bırak dedi Dr bıraktım
10 haftalıkken gitmiştim, çıkıntı görüyorum ama değişebilir 2 hafta sonra netleşir demişti
Allah herşeyin hayırlısını versin. Üzgünüm. İyi ki mis kokulu kızın var, Allah ona hayırlı sağlıklı uzun ömür versin. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…