2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bugun esimi aradm kavga ettm. Saat 6 halabyemek yememsiim. Kalkmak istiyorm asla kalkamiyorm. Oglan ac ben ac sacma sapan bir gundu. Biraz erken gelsen ölur muydun dedm.
ayh ne cekiyo kocalar bizden ya benimkide yazik garibim benden baya cekiyo ama sende tabi bi oglus daha var bende o yok

erkekte cok degisiklik olmaz derler ama sizinki suan asiri asiri erken 12. haftada bile bazen netlenmiyo degisebiliyo 10. hafta asiri erken geldi bana suan ogrenmenin tek net yolu nipt testi bence
Valla hiç bilemiyoruz bakalım 2 hafta sonra netleşecek, doktorum yanılsın çok isterim

Ayyy merhaba aynı gidiyoruz 11+1 benimde sizin normal gebelik mi tüp mü acaba ? Cinsiyet kesin mi dedi tahmin mi etti Perşembe benimde kontolüm var söyler mi acaba bana da

Fetal dobleri ne canım benim sol sağ göbek deliğimin orda geziyor
Sağlık ocaklarında da kullanılıyor kalp atış hızı ve sesini duyuyorsun. Ben bazen merak edince evde dinliyorum internet üzerinden almıştım. Bebişin kalp atışı ve yerini bu cihaz sayesinde buluyorum. Daha bebisi hissetmej için erken ama belkide büyüme atakları diye hissediyorda olabilirsin. 10. Hafta itibari ile bebiş daha yukarıya çıktı benim şuan 13 ve göbek deliği yanında dolaşıyor

Google a meyvenin ismini yaz. Alışveriş kısmına tıkla. Her türlü alışveriş sitesinden alabilirsin. İyi ki canım istemiyor. Bu zamanda bulmak da zor oluyor afiyet olsun
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için bu tarz şeylerin alışveriş sitelerinde olabileceğini tahmin etmemiştim. Aşırı istemiyorum ama olsa yok demem normalde de çok severim

Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun, inşallah çabucak toparlanırsın Allah'tan ümit kesilmez, sen ümidini kaybetme ki güzel şeyler olsun

Ya aslında benim botanik eczadan aldığım ocean vb takviyeler çok etkiliydi. Bir ay içinde bütün değerleri üst sınıra çıkarıyordu. Doktora sorup B12 için onu başlayacağım yine

Hayırlı olsun. Sonuç hem sms hem mail olarak mı geliyor acaba? Aynı anda doktorumuza da mı gidiyor? Ben de bekliyorum çok heyecanlayım 3 iş günü diye okuyunca yarından beklentim aşırı yükseliyor
Cok tesekkurler. Cinsiyet raporda yazmiyor. Isterseniz drunuza iletiyorlar ya da direkt size soylerler mi sozlu olarak bilmiyorum cunku yasal degilmis. Biz esim araciligi ile icin sozlu olarak ogrendik telefonla

Cok tesekkurler. Cinsiyet raporda yazmiyor. Isterseniz drunuza iletiyorlar ya da direkt size soylerler mi sozlu olarak bilmiyorum cunku yasal degilmis. Biz esim araciligi ile icin sozlu olarak ogrendik telefonla
raporun kendisi sms ve mail mi geliyor peki sürekli mail yenileyeceğim ona göre :)

Benim muhtemelen ileri yaşa bağlı kromozom bozukluğuna bağlı kayıp diye düşünüyorum Cep telefonları ile ilgili hiç bilimsel birşey okumadım Çünkü öncesinde yaştan dolayı genetik tanılı tüp bebek önerilmişti ve sadece tek sağlıklı embriyomuz olmuştu Bu hamileliğim kendiliğinden olmuştu nasip değilmiş Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama moral olsun size 45 yaşında kızımı doğurdum Yarın kızkardeşim yanıma gelecekti Allahtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…