2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Boş bulundun canım

Bana 11+5 te çıkıntı var ama bu haftalarda kızlarda da olabilir , beklemememiz gerek dedi . Senin ki çok erken geldi bana . Sende dikkat ettin mi canım iki çizgi var mıydı . Bacak arasının ultrason görüntüsünü çekti mi doktor

Benimde canım o dediğiniz meyveyi istiyordu nereden alabilirim

Cinsiyet için erken degilmi canım benimde bu hafta konrtol var sorucam doktora

Kızlar kusura bakmayın ya aşerme konusunda soru sordum canı çekenler olmuş hakkiniz helal edin ben hiç aşermedim dedim acaba normalmi.diye sormak istemiştim kendimce düşüncem kusura bakma yin gerçekten hakkınızı helal edin ya

Kizlar ben bir şeyi çok merak ediyorum benim bebiş on haftalık yukarı çıkmaya sahipmi.acaba daha böyle yukarı dediğim göbek deliğin yani sol tarafta

Kizlar ben bir şeyi çok merak ediyorum benim bebiş on haftalık yukarı çıkmaya sahipmi.acaba daha böyle yukarı dediğim göbek deliğin yani sol tarafta
Benim 10 haftalık ultrasonda doktorum tam göbek deliği altına tutmuştu ordan anlamıştım fetal dobleri evde kullanmaya başlamamistim. Yavaş yavaş yukarı çıkıyorlar canım

Kahrerengi akıntım oldu kizlar az once ilk defa cok tedirginim
Şuan 10 haftalığım 7-8. Haftada bende yaklaşık 1 hafta olmuştu bu kahve akıntı ama 2 farklı doktora gittim iltihap var mı diye test yaptırdım 2 defa temiz çıktı , kesede kanlanma da yok, çok endişe etmiştim ama doktoruma ilk söylediğimde “ olabilir sıkıntı yok demişti

Benim b12 117 ve doktor takviye vermedi. Şaka gibi

erkekte cok degisiklik olmaz derler ama sizinki suan asiri asiri erken 12. haftada bile bazen netlenmiyo degisebiliyo 10. hafta asiri erken geldi bana suan ogrenmenin tek net yolu nipt testi bence

Kahrerengi akıntım oldu kizlar az once ilk defa cok tedirginim
korkma canimcim eski kan yerlesirken kanama alani olmustur miniktir yolunu bulup akmistir tedirgin olma stres olma kontrolun nezaman simdi bi doktoruna haberver bilgisi olsun kontrolunde baksin yada icin rahat etsin got bi gorun

Kızlar bugün merakla ve heyecanla kontrole geldim ama kalbi durmuş 8 haftalık büyüklüğünde kalmış Bu yaşta tekrar anne olacağım için çok sevinmiştim Ama nasip değilmiş palm angels beni listeden silebilirsin Gruptaki herkesin mis kokulu bebişlerini kucaklarına sağ salim almalarını diliyorum Benim çok şükür geçen yıl nasip oldu Hala koynumda yatıyor mis kokulu kızım Ona sarılıp koklayıp üstesinden gelmeye çalışacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…