2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Walla bende bugün tam 10.haftaya girdim ,bu sabah ne mide bulantisi var ne başka bişey,bende senin gibi neden bu sabah böyle dedim ,kusmalar geri gelmesin ama bebişle ilgili hersey yolundadir inş

Doktor bir sey demedi mi peki.

Kizlar bi kere sormustum yine sorcam,doktorlar folik asiti ne zamaa kadar kullandiriyor,benim doktoelr elindeki bitene kadar kullan dedi,yani bi zaman vermedib,simdi tekrar alsam mi bilemedim 10.haftaya giriyorum
canım benim ki 10. haftaya yaklaştığımda bitti içinde 30 adet vardı doktorum daha kullanma bir sonraki muayenende vitamine başlayacağız dedi

Peki ne zaman hafifledi ? Yada halen aynı şekilde devam ediyor mu ?
Doktorum mide bulantısı için prillam yazmıştı ama sabah akşam şeklinde yazmış öyle içince etki etmiyordu sonra bu grupta okudum akşam yatmadan 2 tane içenler vardı 3-4 gün o şekilde yaptım ve etki etti o günleri rahat geçirdim mide bulantısı geçince tükürük de azaldı. Şimdi prillam içmiyorum 10+1 oldum belki de 12. haftaya yaklaştığım için bulantılarım bi tık azalmaya başladı diye düşünüyorum inşallah artmazsa. Bulantı azalınca tükürük de azalıyor. Ama 6-7-8-9. haftalar zirveydi

Kızlar hamilelikte ne aşerdiniz ben de hiç aşerme olmadı
Yeşil erik istedim hatta internetten aldım ve acı acı oturup bir avuç eriği yedim. Anlık aşermeler oluyor cips bile istedim ve hayatta ağzıma surmediğim cips cesnisini yedim. Tatlı istemiyorum hep ekşi hep ekşi tatlı çok çok nadir oda elma şekeri gibi ama daha bulamadım onu ama deli gibi tek birşey istedim o da erik günlerce istedim o derece diğerleri anlık oluyor genelde yada birkac saatlik

Merhaba canım ne kadar fiyata yaptırdın ikili testi acaba hangi sehirdesin

P pembetakunyaliyengec gecen senede benim 6 haftalikken kalbi durmuştu ,o yüzden seni çok iyi anliyorum ama şuan tekrar hamile kaldim,doktorlar sagliksiz gebeliklerde olabilecegini söylüyor bu kalp durmasinin,geçen senede aspirin kullaniyodum ben oysaki ,ama birkere böyke birşey yaşasi mi her hamileliktede tedirgin oluyo insan ,bende her ultrasona girdigimde heyecanlaniyorum malesef,en kisa zamanda saglikli gebeliklerin olsun inş cnm

Haklısın canım ama arkadaş ne aserdiniz diyince yazmış bulundum. Kusura bakmayın silemiyorum da yorumu hakkınızı helal edin canı çeken olursa internet üzerinden adresinize gönderebilirim kimsenin hakkına girmek istemem tekrar kusura bakmayın

Ben hiç asermedim ya

Kızlar 10+1 doktorum cinsiyeti tahmin etti erkek gördü 2 hafta sonra kesinleşir dedi, 2 hafta sonra perinatologla da beraber bakarız ona göre nift vs p testler için değerleridiririz dedi, perinatolog şart değil ama doktorumun arkadaşı ve hastanede olduğu için hastaları sıklıkla beraber değerlendiriyorlar. Bu kadar erken haftada cinsiyet öğrenen sonrasında değişen oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…