2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar benim bugün 3. gün oldu ayıptır söylemesi ishalim var geçmedi korkmaya başladım artık :KK43:
Öyle değişik bişeyde yemedim anlamadım
hamilelik ilk zamanlarda ishal yapabilirmis doktorunuza danisin kabiz olmayinda ishalin bisey yapcani sanmam ama yinede danisin bu arada hamilelik ishali yemek yeryemez ardindan ishal seklinde olurmus yani gunluk butun yemeklerden sonra toplu sekilde degil ayh insallah aciklamayi becerebildim

Kızlar benim bugün 3. gün oldu ayıptır söylemesi ishalim var geçmedi korkmaya başladım artık :KK43:
İlk zamanlar ben de yaşamıştım bi akşam 3 tane haşlanmış patates ve muz yedim ertesi gün yavaş yavaş düzelmeye başlamıştı ve düzeldi şükür.

Canım bende yaşıyorum aynı durumu benimde 3. Günüm oldu bende değişik birşey yemedim. Neden oluyor acaba kaç haftalıksın sen ben şuan 8+4 üm.

Ayy çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız kontrole kadar stresten mahvolurdum
Ben de öyle korktum doktoruma yazdım reflor al kullan demişti ama ben kullanmak istemedim biraz tedirgin oluyorum ilaç kullanırken. Siz de patates muz yiyin bir de leblebi ev yoğurdu ve elma da iyi geliyormuş ishale. Bunları yoğun bi şekilde tüketmeye çalışın inşallah hemen toparlarsınız 🩷

Ben de öyle korktum doktoruma yazdım reflor al kullan demişti ama ben kullanmak istemedim biraz tedirgin oluyorum ilaç kullanırken. Siz de patates muz yiyin bir de leblebi ev yoğurdu ve elma da iyi geliyormuş ishale. Bunları yoğun bi şekilde tüketmeye çalışın inşallah hemen toparlarsınız 🩷
Muz la denicem şansımı inşallah geçer teşekkür ederim

Canım benim de sabahtan beri öyle, karın ağrısı ile uyandım bulantı ve ishale döndü. Doktoruma yazdım bebeğe zararı olur mu diye, bulantı ilacını kullan ve bol sıvı tüket yazmış. Geçmezse acile mi gitsem dedim ama dayanmaya çalışıyorum

Muz la denicem şansımı inşallah geçer teşekkür ederim
Canım ilk haftalarda bende olmuştum ishal çok bebeği etkilicek bişey değil demişti. Patates püresi yağsız pirinçli çorba muz ve çorbaların içine ekmek doğrayıp yedim. Birde activa sade olan yoğurt probiyotik olduğu için çok iyi geldi

Of kızlar benim ne bulantı vardı ne başka bir şey 10. Haftadan beri o kadar kötüyüm ki. Asla kahvaltı yapamıyorum öğlene kadar bir şey yiyemiyorum. Öğlen de yoğurtlu makarna falan iyi geliyor. Ne yapcam bilmiyorum gece yatmadan prilam alıyorum ama hiç fayda etmiyor:KK43:

Kizlar hepinize günaydın dün gece lavaboya kalktığımda camasirim da kan vardı kanamam olmuş hemen acile gittim bebek iyi dediler sonrasında 1-2 defa daha geldi ama şu an kesilmiş gibi görünüyor hafif hafifte sancılarım çok korkuyorum yaşayan varmı bu durumu 11 haftaligim bu arada
Bende de 2 kere kahverengi lekelenme oldu genelde olabilen bir şey

Of kızlar benim ne bulantı vardı ne başka bir şey 10. Haftadan beri o kadar kötüyüm ki. Asla kahvaltı yapamıyorum öğlene kadar bir şey yiyemiyorum. Öğlen de yoğurtlu makarna falan iyi geliyor. Ne yapcam bilmiyorum gece yatmadan prilam alıyorum ama hiç fayda etmiyor:KK43:
Önceki gebelikte leblebi, zeytin ve çubuk kreker işe yarardı. 3 gün sonra 10 haftalık olacağım. İşe yaramıyor. Bulantı gelince geçmiyor. Kabullenip pencere açıyorum hava alıyorum anlık da olsa toparlıyor.

Önceki gebelikte leblebi, zeytin ve çubuk kreker işe yarardı. 3 gün sonra 10 haftalık olacağım. İşe yaramıyor. Bulantı gelince geçmiyor. Kabullenip pencere açıyorum hava alıyorum anlık da olsa toparlıyor.
Benim de öyle ne yapsam işe yaramıyor öğleden sonra geçiyor kendiliğinden. Öğleden sonraya kadar işkence ama açlıktan başım dönüyor artık yine de bir şey yiyemiyorum. Alllah yardımcımız olsun ne diyelim

Prilamın ben de hiç faydasını görmedim hiç etki etmiyor. Sabretmeye dayanmaya çalışıyorum 😞 yesem de yemesem de bulantı hep var ve yiyince hazımsızlık başlıyor akşamları pert durumdayım inşallah dedikleri gibi 2.trimesterde balayını yaşarız

X