2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Prilamın ben de hiç faydasını görmedim hiç etki etmiyor. Sabretmeye dayanmaya çalışıyorum 😞 yesem de yemesem de bulantı hep var ve yiyince hazımsızlık başlıyor akşamları pert durumdayım inşallah dedikleri gibi 2.trimesterde balayını yaşarız
İnşallah:KK43: şuan 11+3 ama hiç bitecek gibi değil kafamı kaldıramıyorum ilaçta uyku yapıyor sürekli uzanıyorum-uyuyorum

Tebrikler darısı başımıza bebişle aranızda çok kuvvetlli bir bağ var demek ki hissetmişsiniz Zaman çabucak geçse ben se çok merak ediyorum minik mercimek noldu
İlk günden kız dedim hep herkes erkek dedi hatta her şeyi rüyasında gören babannem bile erkek gördü ama ben hep kız olduğunu hissettim :)

Merhaba kızlar 12+5 de bugün ikili tarama testi için kan verdim ultrasonda ayrıntılı bakıldı herşey yolunda imiş. Oturuyordu minik cinsiyetini göstermedi. Doktor fetal dna durumunuz varsa öneririm dedi yaşım 34 olduğu için. Fikir olması için önerdiği firmaları sizede söylemek istiyorum. Natera panorama bu amerikaya gönderiyormuş 460 usd dedi fiyata. Eurofins Fransaya gönderiyor doktor ile anlaşmalı oldugu için 380 euro dediler. Birde Türk firması genoks u önerdi onları aramadım. Ben eurofins de yaptırmaya karar verdim pazartesi kan almaya gelecekler.

Merhaba kızlar 12+5 de bugün ikili tarama testi için kan verdim ultrasonda ayrıntılı bakıldı herşey yolunda imiş. Oturuyordu minik cinsiyetini göstermedi. Doktor fetal dna durumunuz varsa öneririm dedi yaşım 34 olduğu için. Fikir olması için önerdiği firmaları sizede söylemek istiyorum. Natera panorama bu amerikaya gönderiyormuş 460 usd dedi fiyata. Eurofins Fransaya gönderiyor doktor ile anlaşmalı oldugu için 380 euro dediler. Birde Türk firması genoks u önerdi onları aramadım. Ben eurofins de yaptırmaya karar verdim pazartesi kan almaya gelecekler.
canım nipt yaptıracaksan ikili test için neden kan verdin . Ben de bir türlü karar veremedim yaptırıp yaptırmamak konusunda. İkili test için ne kadar ücret ödedin canım

canım nipt yaptıracaksan ikili test için neden kan verdin . Ben de bir türlü karar veremedim yaptırıp yaptırmamak konusunda. İkili test için ne kadar ücret ödedin canım
İkili testten sonra nipte karar verdik, sağlık sigortam herşeyi karşılıyor banka çalışanı olduğum için herhangi bir ödeme yapmadım o yüzden 90 TL katılım payı diye bir ücret verdim sadece

hamilelik ilk zamanlarda ishal yapabilirmis doktorunuza danisin kabiz olmayinda ishalin bisey yapcani sanmam ama yinede danisin bu arada hamilelik ishali yemek yeryemez ardindan ishal seklinde olurmus yani gunluk butun yemeklerden sonra toplu sekilde degil ayh insallah aciklamayi becerebildim
Böyle bir teşhis mi var Ben yemek sonrası bu durumu yaşıyorum Dışarda yemek yemeye korkuyorum resmen kabus gibi birşey Hangi yemek gıda dokunuyor anlayamıyorum da

8+5 ten sesleniyorum mide bulantim pik yapti bugun, geceden beri 5 kez kustum heralde, hic bu kadar olmamisti,3 gun somra randevum var hrrsey yolundadir inş

Böyle bir teşhis mi var Ben yemek sonrası bu durumu yaşıyorum Dışarda yemek yemeye korkuyorum resmen kabus gibi birşey Hangi yemek gıda dokunuyor anlayamıyorum da
hormonlar kabizda yapabilirmiiis nadorde olsa ishalde bi ara bi arastirmistim bi doktorun hme yazisinda hem videosunda dinlemistim ama kimdi unuttum

Benim de öyle ne yapsam işe yaramıyor öğleden sonra geçiyor kendiliğinden. Öğleden sonraya kadar işkence ama açlıktan başım dönüyor artık yine de bir şey yiyemiyorum. Alllah yardımcımız olsun ne diyelim
Benim bulantım tam aksi akşamüstü başlıyor gece çok yoğunlaşıyor. Yağlı yemek fikrini bile kabul edemiyorum. Hep kuru şeyler tüketiyorum daha iyi geliyor bu seferde kabız oluyorum 🫤

Benim bulantım tam aksi akşamüstü başlıyor gece çok yoğunlaşıyor. Yağlı yemek fikrini bile kabul edemiyorum. Hep kuru şeyler tüketiyorum daha iyi geliyor bu seferde kabız oluyorum 🫤
Demekki birimizin kız birimizin erkek😂 benim bu saatlerde geçiyor hamile değilmişim gibi istediğimi yiyorum

Of kızlar benim ne bulantı vardı ne başka bir şey 10. Haftadan beri o kadar kötüyüm ki. Asla kahvaltı yapamıyorum öğlene kadar bir şey yiyemiyorum. Öğlen de yoğurtlu makarna falan iyi geliyor. Ne yapcam bilmiyorum gece yatmadan prilam alıyorum ama hiç fayda etmiyor:KK43:
Günde maksimum 4 prilama izin var canım gün içinde dayanamıyorsan yine iç çekilecek dert değil o

Kabak patates sarımsak soğan domates mantar havuç. Doğrayıp hafif yağla ve tuzla karıştır. 200 derece fırınla. Harika oluyor. Yoğurtla karıştırıp yiyorum. Kokmuyor. Bu sıra beni rahatsız etmeyen tek yemek. Hafif ve sebzeler kabız yapmıyor.

X