2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ihangi marka nipt yaptirmistiniz cinsiyeti soylediler acaba
Nipt plus canım. Cinsiyet bize söylenmiyor yasal olarak doktora gidiyor sonuclarımız bizle aynı zamanda doktora da gitti. Sonrasında doktorumuzla görüştük bize cinsiyeti doktorumuz bildirdi🤗

Teşekkür ederim ben de araştırayım. Yurt dışına mı gönderdiler acaba ?
Nipt Plus firması canım. Biz en başından beri doktorumuza güvendik neyi önerdiyse o yoldan gittik. Onun tavsiyesi ile de bu firmaya yaptırdık. İstanbulda bir genetik hastanesi

Nipt plus canım. Cinsiyet bize söylenmiyor yasal olarak doktora gidiyor sonuclarımız bizle aynı zamanda doktora da gitti. Sonrasında doktorumuzla görüştük bize cinsiyeti doktorumuz bildirdi🤗
ayhh biliyorum ama bazen doktorada soylemiyolarmis o yuzden merak ettim genoks markasini yaptirmak istiyorum bebegim tutunursa insallah dayanabilirse kimisi doktorumada soylemediler falan demiste 😢 neyse cok guzel haber allah saglikla kizini kucagina almayi nasip etsin

ayhh biliyorum ama bazen doktorada soylemiyolarmis o yuzden merak ettim genoks markasini yaptirmak istiyorum bebegim tutunursa insallah dayanabilirse kimisi doktorumada soylemediler falan demiste 😢 neyse cok guzel haber allah saglikla kizini kucagina almayi nasip etsin
Amin canım benim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Doktorumuzu çok uzun süredir tanıyoruz canım her konuda bize en net şeyleri söyledi benim aklımda şüphe yok doktora neden söylemesinler ki gizlemeleri onlara bir fayda sağlamaz

Amin canım benim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah. Doktorumuzu çok uzun süredir tanıyoruz canım her konuda bize en net şeyleri söyledi benim aklımda şüphe yok doktora neden söylemesinler ki gizlemeleri onlara bir fayda sağlamaz
Tamamdır çok teşekkürler insallah biz de güzel haberleri alırız ben de çok heyecan ve panikle bekliyorum insallah bu sefer güzel sonuçlar alırım 🙏🏻🙏🏻

Tamamdır çok teşekkürler insallah biz de güzel haberleri alırız ben de çok heyecan ve panikle bekliyorum insallah bu sefer güzel sonuçlar alırım 🙏🏻🙏🏻
İnşallah canım inan bende öyleyim çok evhamlı bir insanım öncesinde boş gebelik yaşadım o korkuyu hiç atamıyodum içimden ama azda olsa rahatladım ve oluruna bıraktım kötüyü çağırma hep olumlu düşün dedi doktorum çok destek oldu şimdi attım o korkuları oluruna bıraktım biz ne istesekte zaten yine olacağına varıyor o yüzden içimizi ferah tutalım💖💖💖

İstanbuldaysaniz acaba doktorunuzun adını hastanesini paylasabilir misiniz size zahmet bu kadar güveni hakeden doktor kolay bulunmuyor malum. Şuan bende açıktayim belli bir doktorum yok o yüzden araştırıyorum ☺ yardımcı olursanız cok memnun olurum

İstanbuldaysaniz acaba doktorunuzun adını hastanesini paylasabilir misiniz size zahmet bu kadar güveni hakeden doktor kolay bulunmuyor malum. Şuan bende açıktayim belli bir doktorum yok o yüzden araştırıyorum ☺ yardımcı olursanız cok memnun olurum
Canım biz çorludayız ama istanbulda değiliz. Doktorumuz burda bir özel hastanede Feride hanım ismi. Gelmeyi düşünürseniz bilgileri atarım ama uzak gelebilir size

Canım biz çorludayız ama istanbulda değiliz. Doktorumuz burda bir özel hastanede Feride hanım ismi. Gelmeyi düşünürseniz bilgileri atarım ama uzak gelebilir size
Aaa tuh malesef baya uzakmış ya çok isterdim yakın olabilmeyi yinede cok tesekkur ederim bilgi icin

Kizlar hepinize günaydın dün gece lavaboya kalktığımda camasirim da kan vardı kanamam olmuş hemen acile gittim bebek iyi dediler sonrasında 1-2 defa daha geldi ama şu an kesilmiş gibi görünüyor hafif hafifte sancılarım çok korkuyorum yaşayan varmı bu durumu 11 haftaligim bu arada

Kızlar benim bugün 3. gün oldu ayıptır söylemesi ishalim var geçmedi korkmaya başladım artık :KK43:
Öyle değişik bişeyde yemedim anlamadım

Merhaba arkadaşlar bende fetal DNA yaptırmak istiyorum Antalya da yaşıyorum burada olup yaptıran ya da yaptıracak olan var mı hiç arastirdiniz mi firma fiyat vs

İstanbuldaysaniz acaba doktorunuzun adını hastanesini paylasabilir misiniz size zahmet bu kadar güveni hakeden doktor kolay bulunmuyor malum. Şuan bende açıktayim belli bir doktorum yok o yüzden araştırıyorum ☺ yardımcı olursanız cok memnun
Merhaba, İstanbuldaysanız Kartalda Bülent Kars’a gidebilirsiniz. Muhteşem bir doktor bilgisi ve ilgisi çok iyi ve çok iyi bir insan. Google da yorumlarına da bakabilirsiniz

X