2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kanama kesin düşük olacak değil dimi? Çok az kanama var. Bebeğin kalp atışları da normal
hayır tabikide degil benim kanama alanim cok buyuk sukur bebegimin kalp atisini duyduk ve ben oyle boyle bir kanama ve pihtiyla gitmedim hastaneye avuc ici degil bayaa bildigin elim kadar pihtilar dysurdum kendim bile kansiz kalcam kan takviyesi yapcaklar diye dusundum oyle bi kanamaydi bi sonraki gunde doktor randovumuz vardi kalbini ilk defa duymak icin gittik 1 kere daha duyduk kalbini kaldiki doktorum kanama anneleri korkutur ama ben severim cunku icerde basinc olusturmaz bebek tutunmaya rahat devam eder dedi kanamamasi daha cok korkutuyomus basinc yaratma olasiligindan

Kanama kesin düşük olacak değil dimi? Çok az kanama var. Bebeğin kalp atışları da normal
Ben ilk gebelihimin yarisindan çoğunu kanama ile gecirsim nerdeyse her gün hastaneye gidiyordum tüp bebekti çok şükür Bebek büyüdükçe kanamalar azaldı ve kızım sağlıkla doğdu sizde moral bozmayın illaki korkarsiniz ama soğuk kanlı olmaya çalışın bebeklerimiz gerçekten güçlü onlara inanalım

dr. kagan kocatepe dimiii 😂 vallahi benim psikolojimi o doktorun videolari duzeltti biraz icimi rahatlatti yeminle bence seninki 1 hafta sonra gittiginde evet kuculmeye baslamis dicek neden biliyomusun bence pihtiya dondu biriken kan onu zor cozupte emiyo bence cunku ben dusen pihtimi elimle zor erittim icinde bebek var mi diye baktim cunku vucudun emmesi daha mesakatli oluyodur o yuzden bence icin ferah olsun allahin izniyle guzel haberler alalim insallah haber ver olur mu doktora gidince 🙏

Kaan Kocatepe farklı evre ne kadar pozitif hiç mi olumsuz olmaz bir insan diyorm muazzam konuşmaları motive oluyorum keyfim yerine geliyor hemen yazınca o çıkıyor hep onu dinlediğim için hımm tamam herşey normal deyip rahatlıyorum ☺️ bize iyi gelecek doktor böyle olmalı.

Kesede, embriyoda sorun yok 7+2 deyim. Ama benim rahimde şekil bozukluğu vardı. Doktor ilk zamandan progestan başlamıştı. Bugün gidince de beklenilen bir şeydi bu ama embriyoda kromozom anomalisi yoksa tutunur korkma dedi.
ayneeeen oyle hic korkma kromozom anamolisi varsa kanama olur anlaminada gelmiyo bu arada kimi annisler bebegim problemli o yuzden kanama alani olustu diye dusunebiliyoda oyle demek degil herkes gibi oyle bi sorun olsa sikinti yasarsin kanama alanin olsada olmasada kandan bisey olmicak insallah sen icini ferak tut bide doktorum 3 4 ayi buluyo bebegin rahmi doldurmasi doldurunca bebek alana baski yapip cogu zaman kani durduruyo dedi guzel haberler al guzel ve saglikli gunler gor 🙏😘

Kesede, embriyoda sorun yok 7+2 deyim. Ama benim rahimde şekil bozukluğu vardı. Doktor ilk zamandan progestan başlamıştı. Bugün gidince de beklenilen bir şeydi bu ama embriyoda kromozom anomalisi yoksa tutunur korkma dedi.
Bebeğin seninle, sen iyi olursan o da iyi olacak :) Allah hayırla sağlıkla nasip etsin.

Evet bandırmadauim siz 😊
Ayy ne kadar güzel ben de bandırmalıyım aslında doktorum gürsel bey ama 2 kez de ahmet beye çıktım çok iyi bir doktor hatta onla mı devam etsem diye konuşuyorduk eşimle ne zaman arasam anında açıyor sağolsun gürsel beye ulaşmak epey zor 🤦🏼‍♀️ ama ilk doğumumu da gürsel yaptırdı kafam bu konuda birqz karışık 😅

Ayy ne kadar güzel ben de bandırmalıyım aslında doktorum gürsel bey ama 2 kez de ahmet beye çıktım çok iyi bir doktor hatta onla mı devam etsem diye konuşuyorduk eşimle ne zaman arasam anında açıyor sağolsun gürsel beye ulaşmak epey zor 🤦🏼‍♀️ ama ilk doğumumu da gürsel yaptırdı kafam bu konuda birqz karışık 😅
Ben memnunum ahmet beyden ya insanı hiç strese sokmuyor

Merhabalar 🥰 bende 6. Hafta başı hafif bulantı ve göğüslerde hassasiyet vardı sonra kesildi. Tabi evde kendimi yedim niye hiçbir belirtim yok diye 😇
Bugün 7+5 im sabahtan beri deli gibi mide bulantısı 😂😂 ama hiç şikayet etmiyorum demekki yaşıyor diye düşünüyorum 🤣

Merhabalar 🥰 bende 6. Hafta başı hafif bulantı ve göğüslerde hassasiyet vardı sonra kesildi. Tabi evde kendimi yedim niye hiçbir belirtim yok diye 😇
Bugün 7+5 im sabahtan beri deli gibi mide bulantısı 😂😂 ama hiç şikayet etmiyorum demekki yaşıyor diye düşünüyorum 🤣
Ya o bulantı gitsin diyorum sonra acaba bişey mi oldu neden bulanmıyor diye vesvese yapıyorum🫣

Günaydınnn ☀️
Bende belirti yok hafta sonundan beri bulantı oluyor ara ara şu an hiç bir şey yok. Tam 8 haftalık bugün. Sizlerde durum nasıll

Günaydın herkese ben 12. Haftaya yaklaşıyorum belirtilerim baya hafiflemiş durumda tabi bazen bu durum beni korkutsada sakinliğimi korumaya çalışıyorum. Hafif sabah bulantılarım var gün içinde tansiyon düşüklüğü yaşıyorum sürekli sallanıyorum. Onun dışında uyku halim devam ediyor ama enerjim daha iyi gibi.

X