2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ay evet o doktor valla benimde moralimi duzeltti videolari ne kadar pozitif ve gayet anlasilir sekilde bilimsel acikliyor. Insallah canım insallah
sende yarın cikinca mutlaka yaz bende cumartesi kontrolden sonra yazacagim mutlaka.

ay evet o doktor valla benimde moralimi duzeltti videolari ne kadar pozitif ve gayet anlasilir sekilde bilimsel acikliyor. Insallah canım insallah
sende yarın cikinca mutlaka yaz bende cumartesi kontrolden sonra yazacagim mutlaka.
valla ankarada olsa hic doktor arayisina girmezdim direk tup bebek doktorumdan sonra ona gecerdim halaaa duzgun doktor ariyorim ve bide tabi tamamlayici gecen bi hastanede doktor ariyorum ama bulamadim guzeel haberlerini bekliyorum

Benimde psikolojim bozuksa kağan hocayı izliyorum direk toparlıyor

valla ankarada olsa hic doktor arayisina girmezdim direk tup bebek doktorumdan sonra ona gecerdim halaaa duzgun doktor ariyorim ve bide tabi tamamlayici gecen bi hastanede doktor ariyorum ama bulamadim guzeel haberlerini bekliyorum
ya di mi bende keske buralarda olsa dedigim bir doktor. Benim bir arkadasim Zahide hocaya gitmisti memnundu ama 5 sene once falandi Ankara da.

Prilam bende halsizlik ve çarpıntı yaptı ilacı biraktm benimde akşam ve yatarken midem daha çok bulanıyor ilginç sabahları olur genelde

Evet benim de öyle mesela kahvaltı çok güzel yapıyorum bulantım olmuyor ama akşam yemeği vakti çok kötü oluyorum yemek kokusuna bile dayanamıyorum o denli bir bulantı oluyor. Prilam kullanıyordum o biraz rahatlatıyordu. Bitti ama mide bulantısı 7 haftada olduğu gibi değil daha hafif sanki. Sadece akşam ve geceleri kötü o da uyumaya çalışarak geçirmeye çalışıyorum. Birde şimdiden sık sık tuvalete kalkmaya başladım diğer gebeliklerimde son haftalarda böyleydim

Her gebelik farklı hakikaten . Akşamları bulantı çoğalıyor aynen ,uyuyunca geçiyor . Ama sık sık uyanıyorum ben de

ben 8+0 oldum hala çok bulantım var, prilamsız yapamıyorum

bende prilamı gece kullanıyorum akşam yemekten sonra. genelde akşam ve gece bulantım oluyor. bir de sabah çok erken saatlerde o zamanda olips naneli şeker emiyorum baya iyi geliyor.

Canım çok geçmiş olsun.ben de aynı durumdayım doktoruma yazdım bana zencefil ıhlamur içebilirsin bol sıvı alıp dinlen dedi. Zaten gitsen de ilaç kullanamadığımız için bir anlamı olmuyor. İçin rahat etmiyorsa acile gidip bebeği görebilirsin.Ben de çok ağır geçiriyorum evde bol meyve çorba su ile atlatmaya çalışıyorum.Bünyem çok zayıftır ilaçsız doktorsuz iyileştiğimi hiç hatırlamam ama mecbur atlatmaya çalışıyorum.Kendimi biraz toparlayıp kalkabilince aile hekimine gitmeyi düşünüyorum.Kalkacak kadar bile halim yok malesef.Sonrasında da kendi doktoruma gidip bebeğimi göreceğim insallah

ya di mi bende keske buralarda olsa dedigim bir doktor. Benim bir arkadasim Zahide hocaya gitmisti memnundu ama 5 sene once falandi Ankara da.
hmm evet zahide kucuk dimi o tarafa dogru gidince tup bebek dokyorumla devam ederim daha mantikli geliyo ben doktoru tamamlayicimdan dolayi birakicam yoksa hic istemiyorum mukemmel bi doktor allah var ama hazir tamamlayicida yaptirmisken bu imkanida kullanmak istiyorum zahidede ozel doktor yani kendi muaynehanesi var bide nedense son zamanlarda instegram doktoru meshur oldu problemli falan diyen cok goruyorum nedense

Kızlar doktor erkek dedi yuzde yuz mu dedim evet dedi siz ne düşünüyorsunuz Eki Görüntüle 3370887
Ben anlamıyorum ultrason görüntülerinden :) kaç haftalıkken belli oldu? Benim de Çin ve Rus takvimi erkek gösteriyor ama belli olması için henüz erken. önemli olan iyi vicdanlı sağlıklı evlat olmaları yine de kız çocuğa daha hevesli olduğum için gönlüm bir tık kızdan yana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…