2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239

ben hamile kalmadan once d vitamini demir folik omega ve fermotil kullaniyodum ilk keseyi gorene kadar devam ettirdi sonra foligi iptal etti bende fermotili iptal etmek istedim 1870 lira vermekten her pakete 8 ay imanim gevredi cunku elenatal 2 baslatti onda folikde varmis b12de dusukmus sorun yapmaz dedi demir d vitamini omega 3 seklinde devam ediyorum oceanin omegasi cok iyi ultimate olanı

Kızlar sizde merak etmiyor musunuz bebek içerde iyi mi diye? Doktor randevuları arası çok uzun.. bebeğin kalbi dursa bizde bir belirti olur mu ?? Yani kanama sancı falan ? Yoksa hiç bilmez miyiz ultrasona kadar
Bir hafta falan gecmeden pek belirti vermiyor. Kanama olmak zorunda deil. Kalbi dursa falan pek farkinda olamiyorz malesef. Umarm oyle bir sey olmaz. Ben belirtilerm azalinca huzursuz oluyorm su an yok malesef mide yanmam vardi o da yok rabbim korusun

Kızlar sizde merak etmiyor musunuz bebek içerde iyi mi diye? Doktor randevuları arası çok uzun.. bebeğin kalbi dursa bizde bir belirti olur mu ?? Yani kanama sancı falan ? Yoksa hiç bilmez miyiz ultrasona kadar
Aynı hisleri paylaşıyorum, aklımda hep bu sorular

ayni soruyu dusunmekten deliricem yuregim agzimda gidiyorum ultrasona biraz riskli ayi sag salim atlatirsak kalp atisi sesi icin cihaz almak istiyorum ben panik olcagima bebemi dinlerim

Son günlerde en çok düşündüğüm ama sürekli kafamdan atmaya çalıştığım soru bu Allah korusun ama kalbi dursa veya gelişimi dursa bunu doktora gitmeden anlayabilir miyiz acaba bilmiyorum. Beni de doktorum kalp atışından sonraki randevum için 1 ay sonra gel dedi ve çok uzun bi süre bu acaba iyi mi gelişimi nasıl sürekli bunu düşünüyorum ve merak ediyorum sizin gibi

Evet 2-3 gündür mide bulantım azaldı benim de o yüzden endişelendim, bi de tam sanki rahmimin ortası ya da işte bebeğin olduğu yerde tuhaf bir his oluyor batma gibi ama çok anlık bişey özellikle namaz kılarken oldu neden acaba

Allah korusun ama benimde memelerim acıyor arada midem yanıyor başka bişi yok bulantıda kalmadı
Aynı hisleri paylaşıyorum, aklımda hep bu sorular
Yalnız değilmişim çok şükür
ayni soruyu dusunmekten deliricem yuregim agzimda gidiyorum ultrasona biraz riskli ayi sag salim atlatirsak kalp atisi sesi icin cihaz almak istiyorum ben panik olcagima bebemi dinlerim
Ben de almak istiyorum hangi marka düşünüyorsunuz
Anlayamayız heralde… arada gaz sancısı okuyor çok korkuyorum. Şu sıralarda tane tane batmalar oluyor yumurtlama gibi ama valla elimde olsa her gün gidicem

Böyle bi durum yaşadığım için çok merak ediyorum. Belirtilerimin aniden kesilmesiyle doktora gittim ve 9. Haftada kalbinin durduğunu öğrendik şuan hep tetikteyim, korkuyorum. Korkularımı yenemedigim için tansiyonum yükseliyor, elimde değil

Hangi belirtileriniz vardı ki nasıl kesildi

Hangi belirtileriniz vardı ki nasıl kesildi
Mide bulantısı, mide yanması aşırı halsizlik... kafamı kaldıramıyordum. O gün sabah uyandım bütün bunların hepsi kesildi. İlk gebeligim olmadığı için biseylerin ters gittiğini anladım ve ertesi gun doktora gittim.Tabi herkes de aynı olacak diye bisey yok. Bunlar benim yaşadıklarım.

Göğüs ağrısı var mıydı sizde o da kesildi mi

Benim de ilk gebeliğimde 6.haftada mide bulantıları başlamıştı.Şimdi tam 7.haftaya girdik bulantı yok.İnsan midesinin bulanmadığına da üzülürmüş en azından bulandığı her an miniğim iyi diye düşünüyordum ilkinde..

O normal canm ara ara batma kramp rahim genisliyor onlardan endiselenme. Ben de ani hareket edince oratlya kramp girio.

Ben de bu sabah bu sekilde uyandm. Tum gun uyumadm hic normalde kafami kaldiramam mide yanmam da hic yok.

Canım tebrik ederim şu an senin yaşadığını yaşıyorum ne yapacağımı şaşırdım inan reglim hiç gecikmez şuan 7 gün gecikti 37. Gündeyim 35. Günde test yaptım 1.20 çıktı bhcg senin kaçıncı gün artmıştı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…