2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aslında benim genetik yapılmıştı embriyolara ama dr yine de yapmayı önerdi. Fiyat olarak 30binleri buluyor o yüzden sanırım yaptırmıcam. Sen düşünüyor musun?
Eskisehirdeyim burda Osmangazi tıp fakültesinde tıbbi genetik bölümü yapıyormuş ücretsiz Dr uma danışacağım canım ona göre karar vericem

O kişi benim sanırım 🤣 evet hatta normalde 8. Haftada falan bakıyolar son regli tarihimi erken söyleyince 6+3 te muayene oldum bir sonraki randevumu da 12. haftaya verdi ikili testte yapılıcak. Ben 9. haftamda Türkiye’de olduğum için bir de orda gittim merak ettiğim için şimdi 12. haftamı bekliyorum
Ay evet sensin canım 😍 en iyisi bence zırt pırt gitmemek lazım😂 ben de 12. Haftamı bekliyorum

Kızlar bulunduğunuz şehirde ki araştırma hastanelerinin genetik bölümünü arayıp sorabilirsiniz ücretsiz yapılıyormuş sadece cinsiyet söylenmiyormus

Neden 5 gun sonra cagrdi benm doktorm 3 hafta dedi benm de kanama alanim var. Erken gidecem ben de
Canım benim bi arkadaş genesiste Burcu hanıma gitmişti çok memnun kalmış, istersen başka doktor dene çünkü anlayamadığı bir şey görmesine rağmen 3 hafta sonra çağırması garip geldi bana

Benimde bı hafta geri çıktı geç döllenme dedi son adetim ileri çekti hatta doktor canım.iliski tarinide bilsen sperm 5gune kadar canlı kalabiliyor döllenme ne zaman oldu bilemezsin yani
Evet biliyorum sperm olayını Ama işte hamilelik beni çok endişeli yapıyor Herşeyi kafama takıyorum acaip Yarın kendi dr umuza gideceğiz Beni korkutan yaşımın çok ileri olması ve şimdiden bu bebeğe çok bağlandım

Evet biliyorum sperm olayını Ama işte hamilelik beni çok endişeli yapıyor Herşeyi kafama takıyorum acaip Yarın kendi dr umuza gideceğiz Beni korkutan yaşımın çok ileri olması ve şimdiden bu bebeğe çok bağlandım
O hepimizde var emin ol bende üç dusuk yaptım bundan önce hep bı tedirginlik ama elimizde olan tek şey dikkat etmemiz gerisi takdiri ilahi ama onemli olan bundan sonraki kontrollerinde buyumesinin haftaya uyumlu ilerlemesi ☺️

10 gün içinde ücretsiz bir kontrol hakkı daha oluyormuş diğer hafta izinliymiş cumartesi tekrar gel bakalim dedi
Ne kadar dedi kanama alaniniza kanamaniz cok oldu mu?
Evet kontrol hakki var. Benm aktif olarak kanamam olmadi kesenin etrafinda birkac yerde var dedi. Yeni dogm yaptigim icin de kanama alanlarm biraz fazlaydi umarm sknti yasamam

Doktor sonuçta para kazanıyor bedavaya bakmıyor öyle bir şey yapacagını sanmıyorum. Yurt dışında falan çoğu doktor bu şekilde aslında. Topikte fransadan biri vardı hatta 7. Haftaya kadar muayeneye almıyorlarmış öyle demişti yanlış hatırlamıyorsam. Bence acil durum olmadıkça bebişleri yormaya gerek yok
Bu ben işte :) Fransa değil konum ama burada da 7 haftadan önce ki özele gidiyorum muayene ultrason vs kabul etmiyorlar :)

Kızlar saç boyatma konusunu soracaktım dra bugün unuttum. Siz sordunuz mu? Ne zaman uygun acaba

Canım benim bi arkadaş genesiste Burcu hanıma gitmişti çok memnun kalmış, istersen başka doktor dene çünkü anlayamadığı bir şey görmesine rağmen 3 hafta sonra çağırması garip geldi bana
Genesiste kotu anilarm var cok mecbr kalmadikca gitmiyorm.haftaya tekrar giderm yine muallakta kalirsak memorialde ugur degere gidecm. Zaten ilerde onunla devam edecm bir sknti olmasa randevusu cok pahali

Genesiste kotu anilarm var cok mecbr kalmadikca gitmiyorm.haftaya tekrar giderm yine muallakta kalirsak memorialde ugur degere gidecm. Zaten ilerde onunla devam edecm bir sknti olmasa randevusu cok pahali
Bence de haftaya git bir görün bizi de haberdar et ♥️ bir şey yoktur ama inşallah

X