2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de hurma, ananas ve ahududu yaprağı çayı 3'lüsüyle bakalım kaçıncı haftaya kadar gidicem bu yalanci kasılmalar da bi yerde doğuma donucek inşallah
Anlasiliyor ,bende gecen persembe sordum kanala girmismi diye girmemis dedi doktor ,girse hissedersin dedi bide
Fark var gibi hissetmiştim gerçekten girmiş kanala video yaptığımı falan da söyledim doktora tabi yer çekimi etkisi var ama aslında tamamen bebiş belirliyor geleceği zamanı dedi, hadi gelsinler artıkkk

Fark var gibi hissetmiştim gerçekten girmiş kanala video yaptığımı falan da söyledim doktora tabi yer çekimi etkisi var ama aslında tamamen bebiş belirliyor geleceği zamanı dedi, hadi gelsinler artıkkk
Simge dumanın video su mu acaba yoksa başka video mu benim de ters daha

Merhaba arkadaşlar çok aktif katılamadım foruma.39.haftam dolu bugün. Normal doğum bekliyoruz ne bir sancı ne bişey yok ya. Ahududu yapragı cayı ananas tuketıyorum yüzüyorum aksamları yuruyorum yok. Boyle sancısız olan var mı bu haftalarında olup? Ne zaman dogacak bilmiyorum sanki içimde bomba var ne zaman patlayacak bilmiyorum cok gerginim :)

Doktor çatı muayenesi yaptı mi? Benim ilk doğumda 39+1 de sancı yoktu tetiklemesi için çatı muayenesi yaptı 39+2 de doğum gerçekleşti. 2. Hamileliğim de ne zaman çatı muayenesi edeceksiniz dedim sancıyi bekleriz gelmezse yaparız dedi. Sıcak duşta sanciyi getirir diye biliyorum doktoruna sorup deneyebilirsin. Merdiven inip çıkmak. Gerçi benim ilk hanilelikte ben bunlari denedim etki etmedi çatı muayenesi etki etti.

Ikıhafta once yapmıştı çatı muayenesi normal doguma uygun demişti geçen hafta sancı falan cıkmayınca yapmadı. Muayene 2 gun kendıme zor getırdı benı cok acıdı ya yarın kontrolüm var. Korkum şu, sancı olmaynca suni sancı verıp saatlerce bana işkence ederler mi bilemedim. İlk doğumum olacak. Merdiven inip çıkıyorum yüzüyorum yürüyorum ama kzıım baya tembel heralde:) burada okuyorum birçok arkadas dogum yapmış bana da herkes yazıyor dogurdun mu dıye hergun. Gerildim biraz açıkcası. Doğursam da şu mide yanması bitse diyorum. Yarın muhtemelen çatı muayenesı yapar belki tetikler dogumu ya o zaman:/

Merhaba 40.haftadayim sancim yok benimde ara ara regl ağrısı gibi ağrım giriyor belime sadece 3 güne gelmezse suni sanciyla başlatacaklar

Bende sanki sancım gelmeyecek sanıyordum gece uyuyorum sabah uyaniyorum sancıyı bekliyordum. Sancım geldiğinde inanmamıştım hic gelmeyecek sanıyordum benim 2. Doğum olacak ama şimdiden düşünmeye başladım sancım gelmezse diye henüz bize erken 36+1 haftalıgiz ama yine de düşünüyorum.

Bugün doktorum 41'e kadar bekleriz yoksa fitille başlatmayı deneriz dedi. Suni sancıdan önce denenen daha basit bir yöntem mi oluyor fitil

Kızlar merhaba. Benim de dün çatı muayenem oldu 38. Haftadayım. Bugün nişanım geldi. Acaba sancım başlar mı süreç nasıl ilerler çok merak ediyorum. Nişan geldikten sonra
Kesin 1 haftaya kadar doğum olur mu? Bilgisi olan var mı?

nasil bi farkti cnm bizde hissettik mi anlayalim,baski mi demistin. ,bide kacinci haftandi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…