2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hareketleri azalması önemli. Zaten bir gün önce alacakmış. Daha iyi. Daha erken kavuşursunuz sağlıkla gelsin minik
Benim nisan gelince hareketler de azalmaya başlayınca Dr um alalım dedi. Genelde 1 hafta içinde deniyor. Ama bir gün de olabilir belli olmaz artık beklemedesin sağlıkla gelsin

walla güzel olmuş çok hizli ilerlemiş açilma,ilk dogumumda 3 cm aciklik vardi benimde hastaneye gittigimde ama bi 12 saat sürmüştü ,ins bunda seninki gibi kisa surede olur:) 2.ci mi ilk mi senin
İlk doğumumda bende 3cm açıklıkla gitmiştim çok uzun süre beklemiştim. 2.bebek farklı oluyor galiba ama doktorum da çok iyiydi 4cm açıklıkla hemen suyumu patlattı çok sancim vardı dogumu hızlandırmış oldu

Hadi bakalım beklemedeyiz artık. Teşekkür ederiz

Allah'ım maşallah size Sağlıcakla büyüt yavrunu cnm

Kızlar bugün 37 hafta bitti hatta aşırı temizlik yaptım kasıklarım ağrıdı korktum burda NST dediğiniz testi yapmıyorlar ultrasonda sorun yoksa ama rahim açılmaya başlasa anlarım dimi yarın randevum var zaten

Yaa hadi hayırlı olsun kuzum

Selam kızlar bende bi ozet geciyim bayadir giremedim. ben 35+5 te dogum yaptim 12. Gun bugün bebis çok şükür gelişimini tamamlamış kuvoze girmedi doktor girer büyük ihtimalle demişti kismet çok şükür birlikte çıktık. sarilik vs De geçirdi sinirdaydi degeri yatış için ama kandan dolayı bizimkide bende götürmedim bidaha sürekli emzirdim hafifliyor artık şuan için hersey yolunda gibi normal doğum yaptım az Bi dikişle doğumumda iyiydi çok şükür 2. Olunca daha kolay oldu. Benim en büyük sorunum bebise ne giydirecegim şuan havalr çok sıcak ama bebisim erken doğduğu için cansız diye uzun kollu takılıyorum iyimi yapıyorum

Siz kısa kollulara gectinizmi ne zamn gectiniz. 12 günlük şuan 2840 kilo doğdu kilosu da düşük olunca emin olamıyorum yarım kollu yada Atlet geçiş yapmaya çok arada kalıyorum Bi akıl verin bana

Hiç belirtim olmadan 39+1 sezeryan doğurdum. Sebebi bağırsaklarında çok kaka birikmesi hakikaten de doğduğu 2 gün aşırı mekonyum yaptı. Ama ablamın mesela hiç belirtisi yoktu 39+5 bir anda normal geldi

Doğumdan sonra 2 saatte bir ne kadar mama veriliyordu. Yahu lohusalığın dibini yaşamaya başladım 2.gün.. Süt geliyor, ilk sarı süt ama bebek doymaz diye mama veriyorum. 2.5 ml Şırınga ile 3 defa.. 7 8 ml. Çok az değil mi. Siz ne kadar veriyorsunuz.. Kaka çiş yapıyor doyuyor demekki. Ama asla uyumuyor

Canim ilk dogdugunda bebegin midesi çok küçük zaten ,bence doktora danisip ver ,sari süt çok yararli onuda mutlaka alsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…