2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Tesekkur ederm cnm. Kayisili her seyi yedim ictim 2270 dogdu. Minnacil tutamiyorz bile. Cok kan kaybettim o yuzden hem kansizlk hem aclik kotuyum valla bakalm ne olacak. Gazaz yok yani

Tesekkur ederm cnm. Kayisili her seyi yedim ictim 2270 dogdu. Minnacil tutamiyorz bile. Cok kan kaybettim o yuzden hem kansizlk hem aclik kotuyum valla bakalm ne olacak. Gazaz yok yani
Yok canım benim sen boşuna üzülüyorsun inan ki çok çabuk toparlanacak üzme kendini bebişin de üzülücek bak. Öyle minicik olduğuna bakma öyle güçlü oluyorlar ki bir hafta içinde bile çok çabuk büyüyorlar kuzucum sen de Kısa sürede toparlanacaksın hiç merak etme. Uyuşukluğun geçince biraz daha kendine gelirsin yürüdükçe gaz çıkışı çok kolay oluyor inan ki. Çözülmeyecek sorun değil ki

Kizlar sabahki agrilarm sanciymis dogumum baslamis hizli ilerlemis sezaryene zor yetistirdiler. Sabah 9.20 de bebegim dogdu ama cokkk kucuk. Bugun 37 hafta olmustuk
Gözünüz aydın canım ,benim kızımda 37 haftalıkken doğmuştu merak etme çok çabuk toparliyorlar masallah yavrular.

Hayırlı olsun canim saglikla büyüt bebegini

Ben de hurma, ananas ve ahududu yaprağı çayı 3'lüsüyle bakalım kaçıncı haftaya kadar gidicem bu yalanci kasılmalar da bi yerde doğuma donucek inşallah

Anlasiliyor ,bende gecen persembe sordum kanala girmismi diye girmemis dedi doktor ,girse hissedersin dedi bide

Lavman istedim. Çok iyi geldi. Karnımın içinde patlayan baloncuklar azaldı. Daha rahat yürüyorum. Belki sende de işe yarar. Tek sıkıntım ayağa kalkarken dikiş yeri ağrıyor nefesim kesiliyor

Ay maşallah sübhanallah size annesi rabbim analı babalı büyütsun darısı bizlere olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…