2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Magnezyum ve bol su nişan geldikten 1 hafta sonra falan da doğum başlayabiliyo belki şimdiki kasılmalar hazırlık kasilmasidir. Bebeğe söylemek lazım 2 güncük daha takılsın oralarda
Öğlen sonu sancılar başladı geceye 4dakikaya bir düşünce gittim şükür 1 saat içinde doğdu

38+0 olarak doğum yaptım. Sabah nişan geldi ağrı sızı yoktu ama yinede hastaneye gittim nst de sancı çıkmadı geri gönderdiler eve dönerken kasılmalar başladı öğlen sonuna doğruda karnımın altından ağrılar saat23e kadar dayandım hastaneye vardiktan 1 saat sonrada normal doğum olarak doğdu çok şükür yanımda uyuyor. Darısı doğum yapacaklara inşallah kolayca doğum yaparsınız

Aaaa çok sevindim hayırlı olsun canım minnoşun abla oldu göğşen hoca yoktu diye biliyorum nasıl oldu doğum

Aaaa çok sevindim hayırlı olsun canım minnoşun abla oldu göğşen hoca yoktu diye biliyorum nasıl oldu doğum
Sagolasin canım dişini sık bekle çarşambaya kadar dedi ama bekleyemedik nöbetçi doktor girdi doğumuma pazar olduğu için benden başka kimsede yoktu daha rahat oldu

Gözün aydın canım

Harika haber, sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah

Evde baya dayanmişşin ozaman sancilara

Gözün aydın olsun sağlıkla büyüt

Ayy hadi hayırlısı zaten bebişler günü kendi belirliyor bizim kide öyle sabırsız çıktılar hastaneye mi gidicen şimdi nasıl bir akıntı
Pembe kanlı, mukus gibi bir akıntı. Çiş yaparken o da dökülmüş. Peçeteye silince gördüm. Dr uma yazdım. 37+6 bugün. Haber bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…