2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bana doğumum yazın olacağı için, doğumdan önceki 8 haftayı kullanamayacağım söylendi

Canım pazartesi insallah hayırlı sonuçlar alır taburcu olursunuz

palm angels rüyamda seni gördüm desem doğum yapmışssın beyaz tenli ve kumral saçlı bir kadın olarak gördüm. eşiniz bebeği getiriyor yatağına kolay doğumlar diliyorum
Yaa canım evet doğum yaptım çok rahat geçti şükür. Hahah beyaz tenli kumralım cidden bebiş de beyaz sarı doğdu darısı herkesin peşine

Ayy kötüyüm ya karnım serleşiyor bebek
Yumuşayinca rahatlıyorum sancı oluyor yumuşayana kadar

Kızlar bu doğum parası ne zaman yatıyor bizim bisey yapmamız gerekmi
Bebişin kimliği ile birlikte kimliği yoksa geçici kimliği ile
Sosyal hizmet il kurumuna başvuru yapıyon e devlette kontrol ediyorsun yatınca da PTT de çekiyorsun canım.

Son düzenleme:
Resmen lohusalık beni dağıttı psikolojim yorgun ağlamalar vs ne zaman düzelir bu durum..
Bende pek farklı değilim ikinci anneliğim oysa. Annem yanımda 15 gün kalıp gidecek eşim izinliydi geri başladı. İçim daraliyor sanki daha önce bebek bakmamisim gibi. Bebeğin gazı var ve bu beni çok yoruyor.

Merhaba kızlar. Perşembe günü kontrolüm vardı. Kötü nst, su azalması ve artan karaciğer enzimleri yüzünden aynı gün doğuma alındım. Spinal anestezi ile sezeryan doğum oldu. Bebek yoğun bakımda bende bugün eve taburcu oldum. İnşallah iyi olduğunda kavuşacağız. Hepiniz sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

Sezeryan doğum yapanlara sorum, bu benim ikinci doğumum oldu ilkinde de az kanamam olmuştu bunda neredeyse hiç yok. Doktora sormayı unuttum siz yaşadınız mı böyle bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…