2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
.
Ben de tuzlu su vs işe yaramadı. Ama forma ile kanattım. Kulak çöpü ile bastırıp tüm kanı akıttım. Rahatlattı. İnşallah benim de doğumdan sonra geçer. Teşekkür ederim . İlk gebelikte hormonlar yüzünden 6 dişim kırıldı 2 dişim de kanal tedavisi gördü.
Ben kullandım canım her sezaryen yapana veriyorlar bana 10 tane vermişlerdi
Bana geçen sene doğumdan sonra vermedi.
Bana vermediler şuan acaba unuttu mu doktor diye düşünmeye başladım
Bana da vermemişti. Bu defa da vereceğini sanmıyorum hiç bahsetmedi.

Benim seminer haftasiv31+ 4 filan geldiginden çalisabilir raporu almamistim,37.haftada calisamaz raporu almak ne isimize yariyor,bende bilmiyorum onu

Bugün benim 37 oldu. Çalışamaz raporu aldım. Almak gerekiyor diye söylediler bana.
Normalde doğum izni 32 de başlıyor. Ancak 37 ye kadar çalıştığımız için bizim 5 haftamız doğum sonrası 8 haftasına ekleniyor. Doğumdan itibaren 13 hafta sonra doğum iznimiz bitiyor.

aynı gün doğum yapıyoruz hadi hayırlı olsun senin de saat kaçta? 11-12 arası benim yükselen terazi olacak

Canım beni 10da alacak ama kaçta tam doğar kestiremiyorum baktım 10 başak 10.15 teraziydi. Çok heyecanlıyım. Sen nasılsın
ben de çok heyecanlıyım bugün kayahanın minnacık sevdacık şarkısını dinleyip duygu seli yaşayıp durdum sabah olsa da gitsek diyorum. yeme içmeyi kestim akşam 10 dan beri ne olur ne olmaz diye spinal yapılacakmış benim. seninki nasıl olacak

Ben şubat ayında doğum yaptım banada iğne vermemişlerdi çok şükür bişey de olmadı tesadüfen bu gruba girdim okurken fark ettim

Kızımda doğum yaptığımda verdiler bana bu sefer verirmi bilmem
Kızlar cevaplariniz için teşekkürler biraz araştırdım bende o arada ve eğer hamilelikte kan sulandırıcı kullanildiysa doğum sonrasi da bir süre kullanilmasi gerekiyormuş, kullanılmadıyla doğumdan sonrada verilmiyormus

Sezeryandan sonra kan sulandırıcı iğne kullanan var mı aranızda acaba ben daha önce kullanmıyordum ama doktorum vermiş şuan icin
Doktorum bana pıhtılaşmayla ilgili risk taşımadığın için vermedim o yüzden mutlaka yürü dedi. Belliki genel olarak veriliyor. Benim hatta birazcık geç pıhtılaşıyor kanım muhtemelen ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…