2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
çok sağolun teşekkürler bakayım onlara da

Bence işe yarıyor canım o malt ben de aldım ama elimde kaldı tadını asla sevemedim çok çok tatlı geldi bana

Bence işe yarıyor canım o malt ben de aldım ama elimde kaldı tadını asla sevemedim çok çok tatlı geldi bana
ay evet aşırı şekerli geldi bana da pekmez şerbeti gibi :/ ama işe yarıyorsa zorlayıp içerim, haftada 1 yeterli diyorlar zaten. bir de bişey soracağım canım, bugün doğumdan sonra 3.günüm, iki memeyi 15er dakika sağdığımda toplam 30 ml süt geliyor. bu az mı yoksa idare eder mi? senin nasıldı hatırlıyor musun ilk hafta

Doğum yapan anneler biz 9 günlük olduk dışarı vs cikiyormusunuz biz yemek yemeye annemlere gidip geliyoruz arada çıkılmaz diyolar ama psikolojim daralıyor cok
Kendini iyi hissediyosan cikabilirsin dendi bana annem beni çarşamba günü doğurup cuma günü benle pazara falan gitmiş. Eğitimde de eve döndüğünüzde iyi hissediyosaniz çıkın bebekle park bahçe gezin yarım saat dediler. Bence de psikoloji için çıkmak lazım vücut da bu duruma okeyse

Benim haftaya perşembeye 38+5 e sezeryan günü verdi doktor. Ama dün de ciğer geliştirici yaptırdı bir tane. Zaten yeterince büyüdü benim bebeğim yine de gerek varmıydı bilemiyorum.
Dünden beri de bacaklarım çok ağrıyor. Çok sancım var. Sanki her an adet olacakmışım gibi. O iğne yüzünden olabilir mi bilmiyorum. Igne vurduran arkadaslar sizi de etkilemis miydi boyle ? Geçen gece de sancıyla uyandım. Bunlar dogjm sancısı mi bilemiyorum. Çok kötüyüm bugün.

Sanmam canım ya benim erken doğum riskim vardı ciğer geliştirici iğne vurulmustum bir ayı geçti dogurmadim da 35+6 yiz yalancı doğum sancıları da olabilir haftan ileri çünkü sadece iğneden sonra bebek hareketleri azalıyor 3 gün filan

Kızlar selam 37+4 teyiz bugün kontrolümüz vardı haftaya sezeryan doğum olacak
Bugün doktor testislerinde su var erkek bebeklerde olabiliyor doğunca size biraz şiş gelebilir bilginiz olsun dedi. Doğumdan 3 4 ay sonra düzeliyor genelde dedi düzelmezse ufak bi operasyon oluyor dedi. Yaşayan var mı acaba?

Doğum yapan anneler biz 9 günlük olduk dışarı vs cikiyormusunuz biz yemek yemeye annemlere gidip geliyoruz arada çıkılmaz diyolar ama psikolojim daralıyor cok
Kapalı ve kalabalık ortamlara girmeden çıkabilirsin canım birde güneşe dikkat et çok iyi geliyor dışarı çıkmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…