2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
ay evet aşırı şekerli geldi bana da pekmez şerbeti gibi :/ ama işe yarıyorsa zorlayıp içerim, haftada 1 yeterli diyorlar zaten. bir de bişey soracağım canım, bugün doğumdan sonra 3.günüm, iki memeyi 15er dakika sağdığımda toplam 30 ml süt geliyor. bu az mı yoksa idare eder mi? senin nasıldı hatırlıyor musun ilk hafta 🥲
Galiba benimki de o civarlardaydı bebeklerin zaten midesi kiraz kadar ilk doğduklarında o süt çok rahatlıkla yeter ki☺️ sağım yaparken çorap tak biberonlara ben onun faydasını çok gördüm süte bakmamalısın strese girmemek için

Nasipse evet özel ve devlet takipli gidiyordum özele kalsa 3 günlük sezeryan doğum yapmış olacaktım ama ağrım sızım sorunum hiç birşeyim yoktu devleti bekleyeceğim bende
Devlet 39.da alıyor beni bugün 39.da alicaz dedi sonra baktı riskli gebeyim o yüzden beklemeyelim dedi Çarşamba günü alalım dedi hayırlısı ile pazartesi verir artık

Devlet 39.da alıyor beni bugün 39.da alicaz dedi sonra baktı riskli gebeyim o yüzden beklemeyelim dedi Çarşamba günü alalım dedi hayırlısı ile pazartesi verir artık
Doğrudur benim henüz bi bilgim yok ne olacaksa belki pazartesi belli olur
kızlar doğumum cumartesi olacak drum sonrasında burada olmayacakmış çok heyecanlandım yarın son hazırlıkları yapacağım 🥰🌸
Hakkında hayırlısı olsun inşallah 🌺

Son düzenleme:
X