2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Doğumdan sonra bir ferahlama gelecek mi acaba? Ben öyle biraz daha serin bir güncelleme bekliyorum doğurunca. Umarım yanılmıyorumdur.
maalesef lohusalıkta daha çok sıcak basıyor, terleme oluyor emzirdikçe
Kızlar dün doğum yaptım çok şükür bebek de iyi ben de iyiyiz. Sezeryan oldu bebis 3.600 doğdu kilosu iyi masallah ama sütüm çok çok az geliyor mama desteğine başladık memenin ordan şırıngayla nasıl artacak çok üzülüyorum.
maşallah size 🧿😇 süt ilk günler gelmeyebiliyor bir kaç güne gelir, still tea bestlak bunları kullanabilirsin. uyku da güzel süt yapıyor uyanınca göğüslerim dolmuş oluyordu
Lohusalık beni çok kötü etkiledi ya senin de öyle mi?? Sürekli ağlama halindeyim modum düşük eşimi canından bezdirdim
ben de kendimi merak ediyorum geçen sefer kötü olmuştum. eşim diyor ki haftaya lohusasın korkuyorum 🥲

Bugün 37 haftalık olduk çok şükür yarın yine kontrolüm var bakalım ne zaman gün verecekler ne diyecekler içim içimi yiyor resmen
Bende 37+2 oldum bu haftadan sonra kilo alırmı acaba haftaya tekrar kontrolüm var inşallah seninki de herşey yolunda gider istediğin gibi olur

maalesef lohusalıkta daha çok sıcak basıyor, terleme oluyor emzirdikçe

maşallah size 🧿😇 süt ilk günler gelmeyebiliyor bir kaç güne gelir, still tea bestlak bunları kullanabilirsin. uyku da güzel süt yapıyor uyanınca göğüslerim dolmuş oluyordu

ben de kendimi merak ediyorum geçen sefer kötü olmuştum. eşim diyor ki haftaya lohusasın korkuyorum 🥲
Garip bişe yüklendi bana, bebeğe kimse dokunmasın istiyorum kimse yeterince temiz değilmiş gibi geliyor biberonları deli gibi yıkıyorum falan, ben delilik evresine geçtim 🤦‍♀️

Kızlar benim iki gündür modum çok düştü sanki içimde bir sıkıntı var gibi böyle nefesim daralıyor kimseyle konuşmak görüşmek istemiyorum çok bi garip hormonlardan mı ya, 36 haftalık oluyoruz yarın
Ben de gurbetteyim o psikolojiyi anlıyorum. Bir de hamilelikten dolayı iyice duygusal olduk. Ben az önce ya bebeğim başkasını daha çok severse diye ağladım 😂😂😂
Yaa aynısını bende yaşıyorum özellikle dün gece durup dururken keyfim çok kaçtı ve sebepsiz yere ağlamaya başladım

Bencede ☺️ ama tabi sağım gene yaparız heralde ondan kurtulmak imkansız gibi
Ben sağmıyorum artık. Sence neden gerekli ? Bana sadece emzir dedi..

Hurma sevmiyorum ama biraz önce ananaslı dondurma yedim o sayılır mı 😄
Pilates topu bana çok yardımcı olmuştu, kolay gelsin canım :)
Sancılarım saatte 1 di şuan 40 dk bir geliyor şiddetli bir şekilde vuruyor bir anda 40 50 saniye civarı sürüyor ve geçiyor doktorum 10 dk bı sıklaşınca gel dedi
Sana da kolay gelsin bir çırpıda doğuversin bebiş

X