2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba... doğan bebeklerimize sağlık , ailelerine hayırlı olsun diliyorum. Bebeğimin ensesinde beyincige yakın yerde bi kist tespit edildi 29.haftada. sık ve düzenli takip ediliyorum. Allah in izniyle hersey güzel olacak. Ne olursa olsun benim yavrum. 30 temmuz 10.30 38+6 sezeryan doğum olacak Allah izin verirse. Rabbim hepimizi ve bu yolda umutla bekleyen herkesi umduğuna nail eylesin.... Sağlıkla, güzelliklerle kavuşalım miniklerimize Allah in izniyle hep güzel haberler yazmak nasip olsun, hepimize...

Kızlar aranızda göbeği düşen oldu mu benim 3 4 gündür aşağıya indi 2 gündür de ara ara sancılarım oluyo bel kalça kasıklarıma vuran ama düzene girmedi daha 39+1 olduk bugün
Seninle aynıyız hala düşmedi benim göbeğim anneme söyledim onunda düşmemiş illa düşecek diye bir şey yok dedi.

Seninle aynıyız hala düşmedi benim göbeğim anneme söyledim onunda düşmemiş illa düşecek diye bir şey yok dedi.
Ya evet düşmese de doğum başlayabiliyo da işte benim baya yukarda duruyodu birden hem söndü gibi hem aşağı indi bide sancılar da olunca emin olamadım

Düzene girer belki sancıların ekstra yaptığın bir seyler vr mi peki aynı gundeyiz
Activating labor videosundaki hareketleri yaptım geçtiğimiz 2 gün belki de onun etkisidir diye düşündüm ama insan emin olamıyo tam diyorum düzene girdi gibi sonra birden kesiliyo sen bişeyler yapıyo musun ?

Activating labor videosundaki hareketleri yaptım geçtiğimiz 2 gün belki de onun etkisidir diye düşündüm ama insan emin olamıyo tam diyorum düzene girdi gibi sonra birden kesiliyo sen bişeyler yapıyo musun ?
Bende hurma korunmasız iliski merdiven ve pilates yapmaya çalışıyorum bende de arada belime hafif bir ağrı giriyor tamam diyorum ama yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…