2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
O zaman şuan böyle sarkık olması normal yani demi değişik böyle yaşlı olmuş gibi hissediyorum kendimi hiç takip üzüleceğim aklıma gelmezdi
Sütle dolunca sarkıklığı kalmıyor. 5 6 ay sonra aşırı dolgun olmasa da biraz daha düzgün oluyor
Kızlar mastit için acil öneri Sağma soğuk lahana duşta masaj yapıldı Ölmek üzereyim
Bunlara rağmen geçmediyse ilerleyebilir Dr a gitmende fayda var. Yoksa ateş basıyor, çok ağrıyor, iltihap doluyor, küçük Bi operasyon ile iltihap çıkarıyorlar.
Dikis yeri acısı 2 haftaya kadar sürüyor genellikle akıntı kanama şişlik yoksa korkma canım Benim de dikiş yerinin altı çok morarmış ve şiş vajinaya kadar mor geçici mi acaba ‍♀
Morarma normal. Bebeği çıkarırken çekiştirmeden kaynaklı oluyor. Dikiş altı şiş olur dikişler daha eriyor içeride. Dikişin bitiş yeri daha şiş olur. Sonradan hepsi geçecek.

Gözün aydın güzel anne, mutlulukla sağlıkla büyüt bebişini inşallah
Canımm sen iyi oldukça bebeğin de iyi olacak inşallah, Rabbim sürecinizi kolay kılsın inşallah çabucak sağlıkla kavuşmanız için dua edicem

Gözün aydın sağlıkla büyüsün

maşallah ideal doğmuş geçmiş olsun agrilarin geçti mi canm darısı bize tavsiyeler için teşekkürler

Kızlar bende bayadir katılamadım aranıza 36+0 haftaligim okuduğum kadarıyla cogunuzda jarin cevresi geriliği var bize de her doktor farklı bişi diyor biri iki hafta geri karnı diyor biri başı küçük diyor en son gittiğim doktor da haftasıyla uyumlu kalın bagirsaklari dolu görünüyor anne karnında bunu beklemeyiz dedi başka bir doktora yönlendirdi o da aynisuni dedi perinatologa gidin dedi pazartesi gidicez ama çok tedirginim bilgisi olan var mı hic

Gazel2110 canim biz senle ayniyiz diye hatirliyorum sen normal dogum mu sezeryan mi yapicaksin doktorunla konustun mu bi gun verdi mi sezeryansa eger bide kilosuna falan bisey demismiydi doktorun
Sezaryen olacak ama konusmadkm haftaya persembe randevum hala ayda bie gidiyorm. Doktorum cok cagrmio en son 32. Haftada gitmistm. Simdi 35+ 5 im. Dedim elimden geleni yapiyorm neden boyle. Dedi ki riskli bir durumun yok sadece bebek minyon. Genetik. Yani kan akimina hareketlere bakiyorz onlarda sknti yoksa kucuk olmasi onemli deil
Karin cevresi 11 gun gerideydi. Simdi ne durumda bilmiyorm cnm.38. Haftama kadar doktorum izinde olacak erken gelsi bittim

Canım benim her iki gebeliğimde de olmuştu çünkü sık sık emzirerek geçti ve evet içinde süt kaldığı için bir tıkanıklık oluyor onu boşaltman gerekiyor bebek tam çekemiyor ama sütünü içtikten sonra birde süt sağma makinasıyla sağım yap ardından soğuk kompres yap yoksa yara olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…