2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çok geçmiş olsun canım, gözünüz aydın hayırlısı olsun inşallah sağlıkla büyüsün bebiş

Canım ben ameliyat fobisi olan birisiydim o kadar kuruyodum ki kafamda yok bana sonda takılacak diye geriliyodum yok epiduralden sonra kalkamazsam diye korkuyodum neler neler daha saysam üstüne sezeryan videoları izliyodum içim iyice kötü oluyordu. Milletin kötü doğum hikayelerini asla ve asla dinleme herkesin doğumu kendine özel ben çok dinledim çok hata ettim kimse çıkıp demedi ki böyle olmayabilir diye kendini telkin etmeye çalış devamlı korkmamız da çok normal ama geçecek bir süreç sonu güzel bir süreç pozitif düşün

Ya bebiş tuttu demek bunu duymak çok rahatlattı. Dediğin gibi biraz zaman vermek gerekiyor gibi, ben yine denemeye devam edeceğim :)
Arkadaşım bana 15-20 gün sonra tutar dedi bakalım Tabi ki öyle ağızları çok minik olsun bu kadar emmeleri bile bence başarı yavrumlar çok ufaklar,
Doktora gittik biz de haftaya kadar 2.750 olmalı dedi ben de onun stresindeyim

Ben de istiyorum ama bi yandan da korkuyorum tabiki daha önce diş bile çektirmedim bir yerime dikiş falan bile atılmadı. Eşim kasıktan varikosel ameliyatı olmuştu tabi onunki çok ufak bi kesi ama yine de kasıktan ilk gün zor biraz ayağa kalkmak da zorlanırsın ama çok zor bir şey değil merak etme ben ne kadar nazlıyım biliyosun bacağımdan da ameliyat oldum bi şeyi yok genel anesteziden uyanması çok zor bak sen onu da yaşamıcan falan diyor ben de inanıyorum o öyle diyince güven geliyo çevremde de hep sezeryan oldu arkadaşlarım kuzenlerim falan kimseden korkutucu hikayeler duymadım. Allah hepimize önce sağlık sonra bol bol kolaylık versin inşallah eskiler boşuna allah kurtarsın demiyor her doğum kendince zor

Olur inşallahhh olurr benişlerin de içerde kilosu ayrı dışarda ayrı annelik gerçekten hayat boyu bu stres galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…