2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Hiçbiri yok dimi
Yani bunların hepsini gün içinde yaşıyorum aslında ama şu anlık böyle çok tedirgin edecek bir şeyim yok. Gün içinde bakacağım duruma göre eğer rahatsız eden bir şey olur şiddetlenirse ya da aynı akıntı olursa giderim yoksa yarın giderim doktoruma da öyle söyledim bakalım bugün takipteyim

Yani bunların hepsini gün içinde yaşıyorum aslında ama şu anlık böyle çok tedirgin edecek bir şeyim yok. Gün içinde bakacağım duruma göre eğer rahatsız eden bir şey olur şiddetlenirse ya da aynı akıntı olursa giderim yoksa yarın giderim doktoruma da öyle söyledim bakalım bugün takipteyim
Bu çocuklar bize çok çektirdi 😂 İnşallah olmaz canım 🌸

Bu çocuklar bize çok çektirdi 😂 İnşallah olmaz canım 🌸
😂😂 normal karşılıyorum artık her şeyi. Dün yatmadan önce eşimle konuşuyorduk kesin erken gelecek bu da işte hazırlıklı ol falan diyordu bana sonra rüyama girdi o kadar gergin uyandım ki 😂 sonra çok güldüm kendime. Rüyamda kontrolde doğuma alacağını söylüyorlar arkadaşımla gitmişim kontrole biz her şeyi hallederken bir an da eşime haber vermediğim geliyor aklıma falan o geliyor arabadan bir inişi var hala gözümün önünde ya çok komikti 😂

😂😂 normal karşılıyorum artık her şeyi. Dün yatmadan önce eşimle konuşuyorduk kesin erken gelecek bu da işte hazırlıklı ol falan diyordu bana sonra rüyama girdi o kadar gergin uyandım ki 😂 sonra çok güldüm kendime. Rüyamda kontrolde doğuma alacağını söylüyorlar arkadaşımla gitmişim kontrole biz her şeyi hallederken bir an da eşime haber vermediğim geliyor aklıma falan o geliyor arabadan bir inişi var hala gözümün önünde ya çok komikti 😂
Ya ahahhahahah😂😂 Benim de içime erken doğacak diye doğuyor ama böyle düşüne düşüne ters köşe yapacağını düşünüyorum artık 😂😂😂 Bakalım bugün ilacı bırakıyorum yarın ve sonrasında ne gibi şeyler olacak 🥲

Günaydın kızlar💕 bildiğiniz kapı süsü takı yastığı yapan güvenilir sayfa var mı? Ben iki hafta önce biriyle anlaştım şimdi cevap vermiyorlar ya. Acil başka birinden yaptırmam lazım yetişsin diye
Ben de instagramda baykuscraft a yaptırdım çok güzel şeyler var çabuk geldi 10 günde falan çok hoş olmuş tavsiye ederim.

Hayırlı olsun sağlıkla büyüsün 😍🧿 spinalden sonra baş ağrınız oldu mu? Beni en düşündüren şeylerden biri 🤔
Canım ben en ağır etkisini yaşadım, sadece baş ağrısı değil boyun ve bel ağrısı ile birlikte. Kafamı tutamıyordum o kadar kötü yan etki yaptı. Serum + kan yaması diye bir çözümü varmış bu durumun ama ben direndim yaptırmadım. Tam 7. Gün geçti hepsi.

Kızlar ben doğum yaptım Hem de öyle kolay oldu ki maşallah spinal anestezi çok rahatmış Bebis de iyi 37 + 1 3200 gr 52 cm Çok şükür küveze girmedi yanımda yarın eve çıkacağız inşallah 🥰🧿
Çok güzel böyle yorumlar duymak insanı rahatlatıyor hayırlı olsun darısı bizlere

Günaydın kızlar💕 bildiğiniz kapı süsü takı yastığı yapan güvenilir sayfa var mı? Ben iki hafta önce biriyle anlaştım şimdi cevap vermiyorlar ya. Acil başka birinden yaptırmam lazım yetişsin diye
İnstagram: @sihirliellermakrome sayfası var çok güzel şeyler yapıyor

Evet aynı şekilde bende ilişkiye girerken de ağrılı oluyor banada normal doğum senin için bı travma olmasın istersen tercih etmeyebilirsin dedi ama çatı durumu filan normal doğum için uygun görünüyor
Ne yapmayı düşünüyorsunuz peki benim kafam çok karıştı:KK43:

X