2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Sağ salim kucağına al inşallah canım randevun niye öyle geç verdi doktor acaba kaşinti var ya sıcak birde havalar bu hafta kan vereyim tekrar inşallah bir sıkıntı çıkmaz
Çok sagol canım amin insallah hepimiz sağlıkla alalim kucağımıza 🙏🏻🙏🏻😊😊 Tam gününü doldurmasini istedi genelde zaten bir sıkıntı yoksa 39+ da veriyorlar randevuyu.

O zaman bekleyip görelim kızlar hurafe mi değil mi cidden ben de merak ediyorum genelde midesi yanan kuzenleriimin baya saçlı kaşlı doğdu ama😂🤣
İlk oğlumda 4 aylıktan itaberen hep midem yandı saçlı doğdu bu oğlumda hiç mide yanması yaşamıyorum ben de aynı şeyi düşündüm daha dün mıhabbetini yaptım hatta ben de sarışınım bu sefer bana çekti galiba diyorum bakalım göreceğiz 🤭

Kızlar bende sabahları idrar rengi koyu oluyo sonrakiler normale dönüyor.En son enfeksiyon çıkmıştı ama ilaç vermedi bol su iç dedi.Yanma ağrı vs yok böyle bişi olan var mı acaba?Bol su içiyorum ama terliyorum da tabi nasıl geçecek bu 🥲
Canım gece WC kalkmıyorsan sabaha kadar beklediği için koyu olur çok normal. Gün içini takip et yeterli

Kızlar mideniz yanıyor mu ? Benim 9 aydır bir kez bile yanmadı acaba diyorum kel mi doğucak çocuk🤣 ben de eşim de sarışınız çünkü ama ilgisi var mı deneyimli anneler
hurafe o kısım canım hiç takılma 😂 görümcemin aşırı yanıyordu kel doğdu çocuk. Benim de çok yanıyordu gaviscon la geziyordum resmen ama normal saçlı doğdu öyle gürül gürül bir şey değil. Şimdi de çok yanıyor mesela. Yediğimiz içtiğimiz şeylerle ve bünye ile alakalı bir durum

Kızlar mideniz yanıyor mu ? Benim 9 aydır bir kez bile yanmadı acaba diyorum kel mi doğucak çocuk🤣 ben de eşim de sarışınız çünkü ama ilgisi var mı deneyimli anneler
Saçla alakasi yok canım benim 9 ay boyunca neredeyse 24 saat midem yandı ama kızım çokta saçlı doğmadi

Kızlaar selam bizde bugün günümüzü aldık 8 Ağustosta 38+4 te olacak doğum nasipse 🙏 08.08 doğum tarihi 🥹
İri bebek olduğu için sezeryan dedi şuan 36+2 yiz 3790 gr. Boyu da uzun karın çevresi geniş 🧿🧿🧿
Maşallah sağlıkla almayı nasip etsin kucağına🧿4 kiloyu geçer o zaman taşıması zorluyor mu seni canım?

Aynı şeyi düşündüm bugün 🤣🤣🤣 hiç mide yanması yaşamadım ya bu kız Keloğlan gibi kel doğarsa diyorum 🤣

Benim normalde mide yanmam olurdu gastirt reflü falan hamilelikte kesin yandım ben diyordum ama hiç midem yanmadı ben şanslı hissediyorum mide yanması çokkkk konforsuz bir şey ya

Kızlaar selam bizde bugün günümüzü aldık 8 Ağustosta 38+4 te olacak doğum nasipse 🙏 08.08 doğum tarihi 🥹
İri bebek olduğu için sezeryan dedi şuan 36+2 yiz 3790 gr. Boyu da uzun karın çevresi geniş 🧿🧿🧿
Canım benim de bugun kontrolüm vardı. 36+3üm 3400 gr dedi. Fakat sezeryan için gün vermedi henüz.

Hadi ya ben de klima var nasılsa diye uzun kollu giydiririm diyordum. Su hazır kundaklar var ya ondan almıştım bir de onun içine de sadece kısa kollu zıbın giydiririm diyordum fazla mı acaba ?
Sadece kolları kaplayan hazır kundak almıştım bende ama sıcaklardan bir kere bile kullanmadım. Muslin kundak aldım ayaklar geniş yarı kundak şeklinde bebiş minik doğunca o da büyük geldi onuda kullanamadim😅

Masallah minnaka. Saglkla buyut cnm. 🙏 epidural sezaryeni merak ediyorm. Deneyimini anlatir misn .mesela spinalde ameliyattan bir iki saat sonra agrilar baslio serumdan agri kesici veriolar. Epidral nasl. Sirtindaki baglantidan mi veriyorlar agri kesici

Evet canım benim ilk doğum spinal ikinci epidural oldu epidural daha iyi bana göre ilaç daha çabuk etki ediyor

Yok canım ikisinde hiç yanmadı saçlı doğdu 😂 bunda 4 5 kez yandı bakalım nasıl gelecek 😂

Bana doktorum demişti ki saç çıktığı zamanla son bulantılar aynı zaman diye böyle düşünülüyor yoksa saçla bulantının alakası yokmul

Hadi ya ben de klima var nasılsa diye uzun kollu giydiririm diyordum. Su hazır kundaklar var ya ondan almıştım bir de onun içine de sadece kısa kollu zıbın giydiririm diyordum fazla mı acaba ?
Hayır hayır 26 derece üstünü bebekler tolere edemiyor hiç gerek yok sadece zıbın diyorlardı uzmanlar haklılarmış belki bazen çorap alt o da gaz olmasın diye bence gerçekten çok sıcak

X