2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben 20 tane söyledim hepsinden gelecek insan sayısı o kadar bile olmucak eve gelenlerde pek olmaz zaten herkese birşey vermeye gerek yok diye düşünüyorum zaten mevlütte dağıtıcam dedim o yüzden az tercih ettim
Çikolata erimeden elime ulaştı memnun kaldım ben ama çikolatasını iyi bekleme idare ediyor bu fiyata 🫢 BUGÄ°TO 80 Adet Pembe GökkuÅaÄı Temalı Ä°sme Ãzel HoÅgeldin Kız Bebek DoÄum Günü Hediyelik Ãikolata Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu satıcıdan aldım ☺️
Haklısın canım herkese vermeyede gerek yok, bende mevlüt yapcam orda da dagitalacak zaten daha fazlasına gerek yok ☺️ erimeden gelsinde canım dediğin gibi bu fiyatlara çok kaliteli bir şey beklemiyorum zaten ☺️☺️ ufak tefek derken bir sürü masraf var zaten, çikolata da çok kaliteli olmasada olur 🙊 teşekkür ederim bakıyorum bu satıcıya hemen

Az önce karnımın alt kısmında ilk çatlaklarımla göz göze geldim çok moralim bozuldu:KK43: göbekten görmüyormuşum aynayla fark ettim...
Ben de yakın bir zamanda farkettim baya da üzüldüm çünkü hep yağlanıyordum dikkat ediyordum.. genetik dedikleri doğruymuş demek ki annem de vardı bende de oldu ama daha fazla artmasın diye daha çok yağlanmaya ve streçlemeye başladım karnımı uzun bi süre öyle kalıyorum iyice nemlensin diye
Kızlar yarın sabah doğuma giricem ama bi korku sardı içimi, belden uyuşacakmışım, bugün anestezi ile görüşmemiz var. Heyecanlanır mıyım falan korkuyorum ya
Canımm Rabbim kolay eylesin inşallah çok güzel geçer sağlıcakla kavuşun. Tabiki heyecanlanırsın burda biz bile doğum yapcak her anne için heyecanlanıyoruz 🥹 ama bu çok güzel bir heyecan, yerini korku endişe almasın yeter ki, çok şükür yarın kokusunu duyacaksın 🥰
Ahh kızlar benimde kontrolüm vardı bugün herşey yolunda demeyi çok isterdim ama maalesef herşey tersine gitti 36+6 haftalık olduk bugün gelişim 2 hafta geride plasenta yaşlanması başlıyor dedi artık içerde gelismiyor riske atmayalim alalım dedi yarın sabah doğuma gidiyorum dualarınıza ihtiyacım var morlaim çok bozukk
Canım haftan çok güzel hiç endişe etme, dışarda daha da güzel büyür Allahın izniyle hiç merak etme ☺️ sağlıcakla kavuşun❣️ mutlaka haberdar et bizi de 😌
Kızlar bebiş doğdu, iyiyiz ikimizde. Ağrım falan olmadı henüz uyuşuk durumdayım. 37+2 de 2250 gram doğdu bebek. Kuvöze girmedi şükür iyi 🤲🏻 Darısı başınıza inşallah 🤲🏻♥️
Oy oy oy gözün aydın annesiiii sağlıkla büyüsün inşallah ☺️💕 darısı bizlere amiin 🥹
Benden de bugün güzel haberler var anneler 🌸🧿 ilk kez Verakuşu emzirmem için kucağıma verdiler. Hemen tuttu memeyi yavru kuşum ama hemen uyudu🙈 yakında taburcu olacağız, bizlere dua edin inşallah🙏🏻🙏🏻
Çok sevindim canım çok sevindim 🥹 az kaldı yuvanıza birlikte dönceksiniz inşallah 🥰

Selam kızlar doğum yapalı 2 gün oldu sezaryen sebepli dikiş acısı vs zorluyor bugün ben hastaneden taburcu oldum ama bebeğim hala küvezde 🥹 kusuyormuş bide bebekle aramızda kan uyuşmazlığı varmış o sebepten kontrol altında tutuluyor, 2500 gr doğdu o kadar minik ki 🥹 dua edin çabucak kavuşalım sanki kalbimi söküp bıraktım aklım hep kızımda bebeğin küvezde kalması ne kadar zormuş Rabbim tüm annelere sabır versin 🥹🥺🤲🏻

Benden de bugün güzel haberler var anneler 🌸🧿 ilk kez Verakuşu emzirmem için kucağıma verdiler. Hemen tuttu memeyi yavru kuşum ama hemen uyudu🙈 yakında taburcu olacağız, bizlere dua edin inşallah🙏🏻🙏🏻
Şuan seni o kadar iyi anlıyorum ki henüz bebeğimi kucağıma alamadım bende en kısa zamanda alırım inşallah 😞🤲🏻🤲🏻

Aynen ebe hemen alttan muayene etmek istedi ama doktor çıkaralım bol bol hareket etsin sancılarını kendiside hisseder duruma gelsin sıklaşsın öyle gelsin şimdi yatış yapsak ilerlemez dedi çıkarttı hiç açıklığıma felan da bakılmadı o yüzden biraz tedirginim açıkçası beni ne bekliyor bilmiyorum nişan su gelişi felan da olmayınca algılayamadım bir an. Hastane çok yakın o yönden şanslıyım 5 dkya hastanede olurum ama işte ilk kez devlette doğum yapacağım için biraz tedirginlik var üzerimde. Alttan baskı 2-3 gündür coktu da bugün belimde de batma hissi olmaya başladı sancıyı o mu tetikliyor acaba emin olamıyorum
Hadi bakalım Allah kolaylık versin inşallah çok güzel ilerler her şey ve çok keyifli bir doğum olur sağlıkla kavuşursunuz ❣️
Selam kızlar doğum yapalı 2 gün oldu sezaryen sebepli dikiş acısı vs zorluyor bugün ben hastaneden taburcu oldum ama bebeğim hala küvezde 🥹 kusuyormuş bide bebekle aramızda kan uyuşmazlığı varmış o sebepten kontrol altında tutuluyor, 2500 gr doğdu o kadar minik ki 🥹 dua edin çabucak kavuşalım sanki kalbimi söküp bıraktım aklım hep kızımda bebeğin küvezde kalması ne kadar zormuş Rabbim tüm annelere sabır versin 🥹🥺🤲🏻
Allahım dayanma gücü versin eminim çok zordur tarifi yoktur hiçbir söz etki etmez ama onların iyiliği için dayanıyoruz işte 🥲 inşallah çok yakın bir zamanda sağlıkla kavuşursunuz canım benim sen de bu süreçte maddi manevi çok iyi ol inşallah 💕

Haklısın canım herkese vermeyede gerek yok, bende mevlüt yapcam orda da dagitalacak zaten daha fazlasına gerek yok ☺️ erimeden gelsinde canım dediğin gibi bu fiyatlara çok kaliteli bir şey beklemiyorum zaten ☺️☺️ ufak tefek derken bir sürü masraf var zaten, çikolata da çok kaliteli olmasada olur 🙊 teşekkür ederim bakıyorum bu satıcıya hemen
Bencede fazlaya gerek yok masraf çok dediğin gibi ☺️ Rica ederim 😍

Kilosu güzel doğmuş minikkuşun haftası da iyi aslında küvezde çok durmaz diye düşünüyorum sağlıkla kavuşun inşallah 🙏

Geçmiş olsun canım kilosu çok iyi en kısa sürede toplar.Kan uyuşmazlığı için iğne yapmıyorlar mı önceden acaba ben öyle biliyordum.Bir de sen epidural mi yoksa spinal mi oldun.Baş ağrın oldu mu acaba ben ondan çekiniyorum biraz

Hoşgeldin canım. Çok geçmiş olsun. Kilosu maşallah gayet iyi. Kısa zamanda da inşallah toparlicak, çabucak kilo alacak. Rabbim Tez vakitte kavuştursun kuzuna inşallah 🙏☘️

37+3den merhabalar kızlar 🤦🏻‍♀bugün Devlet hastanesine önceden randevu almıştım gittim doktora durumumu anlatinca ikinci normal dogumunmus neden yapmayasin kabul ediyorum seni dedi. Kanlarımı aldi rutin bi nst görelim dedi. Nstde düzenli sancı var dedi ama yatirmayacagim git bol bol hareket et sende hisseder duruma gel sancın sıklaşsın öyle gel dedi ama ben hiç bişey hissetmiyorum 😒 ilk normal dogumumda da önce suyum gelmisti kuru kuru suniyle doğurmuştum bu normal sancınin nolduğunu algılayamadım bi türlü belime ara ara bişeyler batıp çıkıyor ama öyle ah uh bağır çağır olacak cinsten değilim. Ben nasıl anlayacağım kasılmaları nasil takip edebilirim ya 3. Bebeğim ama acemi gibi oldum bu kız sayesinde 😅
Ay ablam böyleydi. Acı yedi sabahına doğurdu😂 yanlış bilgi vermiş olmıyım ben yine ama sevindim senin adına az kaldı kucağına almana❤️

Yani bende tam süt diyemiyorum çünkü rengini göremiyorum bi bakıyorum tişörtüm ıslak belkide sıvı geliyordur ama olay hep bebek görme yada ağlama sesinden sonra oluyor 🥰 herkeste değişiyor demek ki bu
ayh ben cok sabirli degilimdir cocuk sesine falan acaba ondan mi ki hatta buyuk bi korkumdur kendi cocuguma sabrim olmazsa diye ama suan hic oyle dusunmuyorum tabi bence baya sabirli olucakmisim gibi

Canım kan uyuşmazlığı için anne karnında iğne yapılmadı mı? Hadi hayırlı olsun çok sevindim hemencecik toparlar o merak etme kucağına alacaksın sağlıkla❤️❤️

37+3den merhabalar kızlar 🤦🏻‍♀bugün Devlet hastanesine önceden randevu almıştım gittim doktora durumumu anlatinca ikinci normal dogumunmus neden yapmayasin kabul ediyorum seni dedi. Kanlarımı aldi rutin bi nst görelim dedi. Nstde düzenli sancı var dedi ama yatirmayacagim git bol bol hareket et sende hisseder duruma gel sancın sıklaşsın öyle gel dedi ama ben hiç bişey hissetmiyorum 😒 ilk normal dogumumda da önce suyum gelmisti kuru kuru suniyle doğurmuştum bu normal sancınin nolduğunu algılayamadım bi türlü belime ara ara bişeyler batıp çıkıyor ama öyle ah uh bağır çağır olacak cinsten değilim. Ben nasıl anlayacağım kasılmaları nasil takip edebilirim ya 3. Bebeğim ama acemi gibi oldum bu kız sayesinde 😅
Sen sezeryan da olmuştun değil mi ne güzel doktorun anlayışlı biri çıkmış onaylamış. Birde Evet sancın görünüyor nst ye göre. Squat çömelme hareketi yap merdiven in çık sıcak bir duş al. bir avaz'da kurtulursun kuzuna kavuşursun inşallah 🥰

ayhhh senden bu haberi bekliyodum coook mutlu oldum cok sukuuur cok az kaldi artik ya ohhh 🙏🙏🙏🧿🧿🧿🥰🥰🥰🥰

Bebeğini yukarıda hisseden var mı benim oğlan hep yukarıda toplanıyor ve hareketleri hep yukarıda karnım mememe çarpıyor vallaha 🤣 çok can yakıyor ya hu. Sanki ağzımdan çikacak gibi o derece. Birde annem şey diyor doktor haftamı düzenledi ya. Aslında senin haftan doğru erkek bebekler geç doğuyormuş bak kardeşini 41 de doğurdum diyor 😂

ayh ben cok sabirli degilimdir cocuk sesine falan acaba ondan mi ki hatta buyuk bi korkumdur kendi cocuguma sabrim olmazsa diye ama suan hic oyle dusunmuyorum tabi bence baya sabirli olucakmisim gibi
Hahaha biz seninle aynıyız ya 🤣 bende gelemem çocuk sesine ve aynı düşüncedeyim ama biliyorum ki çok güzel bir anne olucaz 🫶🏼💜

Yani bende tam süt diyemiyorum çünkü rengini göremiyorum bi bakıyorum tişörtüm ıslak belkide sıvı geliyordur ama olay hep bebek görme yada ağlama sesinden sonra oluyor 🥰 herkeste değişiyor demek ki bu
Biliyor musun doğumdan sonra da bebek ağlayınca sütün gelecek meme bebeyi çağırıyor bebek ondan ağlarmış sütte ondan gelirmiş der annem ne kadar doğru ama gerçekten de her iki kızımda da yenidoğan oldukları dönem ağladıkları zaman kucağıma alıp emzirecekken bir bakıyordum tişörtüm sırılsıklam vaziyette oluyordu.. İki - üç ay bu şekilde devam ediyor ama meme terbiye oluyor sonradan.

Kızlar ben şunu aldım 2900’a geldi. Videolu yorumlara bakın hem otomatik hem manuel kullanılıyor. Katlanıp götürmesi de manuellere benziyor. Daha gelmedi bakma fırsatım olmadı ama son 3 adet kalmış görünüyor dün 5 adet vardı. Trendyolda falan 4-5 bin lira aynısı.

Prime Üyeleri İçin Fırsat: Chicco Rhythm'n'Sound Ana Kucağı
https://amzn.eu/d/04RZcNMv
Güzelmiş babyjörn almasaydım bunu alırdım.

X